Конкорд Банк (позбавлено ліцензії)

МФО: 307350
ЕДРПОУ: 34514392
площа Троїцькая, 2
+380507345005
concord.ua

Про банк

Конкорд — український універсальний банк, заснований в 2006 році. Банк надає широкий комплекс фінансово-банківських послуг фізичним та юридичним особам.

Банк має мережу з 14 відділень в найбільших містах країни і ця цифра невпинно зростає.

Конкорд є одним з найбільш стрімко зростаючих банків країни, про що красномовно говорять фінансові показники. В 2019 році сумарні активи банку зросли більш ніж в 3 рази, кредитний портфель фіз. осіб майже в 9 разів, а чистий прибуток в 53 рази порівняно з 2018 роком.

Concordbank має власний процесинговий центр «ProCard», що робить його незалежним у всьому — від випуску суперсучасних карт до терміналів, від забезпечення бонусних систем до надшвидкостей в оплатах.

Новини банку

Останні відгуки

Илья Саржовский
19.02.2019

Незрозуміла ситуація (навіть не знаю що думати)

Решіліка на нашому підприємстві перейти на обслуговування цього банку. Думав на кшталт солідний банк, але тут мене чекало 1 розчарування, при отриманні картки в договорі і на карті зробили помилку в прізвищі, я подумав ну сказали що замінять та й нехай, попередив менеджера що хочу що б все було правильно як в закордонний, навіть написав как !!!! все одно видали нову карту і помилилися !!! я ж прос

Алекс Таминго
28.11.2016

Всё добре=)

Приїхав, оформив дебетову (без кр.ліміта) карту, поки все влаштовує. Не було черг, як-то дивно з боку виглядає. Але ж банк поки не великий =). Спритний інтернет-банк icon25, без наворотів, але основне що потрібно - є. На питання, які виникали після, співробітники підтримки розповідаю просто і зрозуміло, а головне - ввічливо. Перш ніж передзвонити клієнтові (у відповідних випадках) вони спершу запи