ico
Сб, 18 Вер
USD 26.7028 ico
EUR 31.4626 ico
RUB 0.36832 ico
RU
USD 26.7028 ico
EUR 31.4626 ico
RUB 0.36832 ico

Приватбанк

МФО: 305299
ЄДРПОУ: 14360570
ico01001, Україна, м. Київ, вул. Грушевського, 1
ico0567161131
МФО: 305299
ЄДРПОУ: 14360570
ico01001, Україна, м. Київ, вул. Грушевського, 1
ico0567161131

ПриватБанк — найбільший державний банк в Україні, заснований в 1992 році. Є системно важливим і займає майже чверть від усієї банківської системи країни. Єдиним акціонером банку є держава в особі Кабінету Міністрів України.

На даний момент банк є лідером фінансового сектора країни за всіма ключовими показниками і обслуговує третину всіх вкладів населення. За даними дослідження CBR Ukraine в IV кварталі 2020 року, з ПриватБанком співпрацюють 62% українців — фізичних осіб старше 16 років. Майже половина користувачів банківських послуг, при цьому, вважає ПриватБанк основним українським банком. Це більше, ніж в наступних за фінустановою двадцяти банках разом взятих.

Центральний офіс банку розташований в Дніпрі. Регіональна мережа налічує понад 4 тис. відділень і філій по всій країні. Крім того, фінустанова має представництва за межами України. Філії банку функціонують в Латвії, Португалії та Італії, на Кіпрі, є представництва в Пекіні та Алма-Аті.

ПриватБанк є одним з найбільш інноваційних банків світу: до числа інновацій фінустанови відносяться одноразові SMS-паролі, платіжний міні-термінал, вхід в Інтернет-банк через QR-код, онлайн-інкасація, а також десятки різних мобільних додатків.

Місія банку: допомагати економіці розвиватися, бізнесу — зростати, а приватним клієнтам — здійснювати мрії, надаючи фінансові послуги найвищої якості.

Продукти та послуги банку:

– Депозитні програми;
– Кредити (споживчі, автокредити, іпотека);
– Кредитні картки;
– Грошові перекази та платіжні операції;
– Валютні операції;
– Розрахунково-касове обслуговування;
– Банківські гарантії;
– Зарплатні проекти;
– Страхування;
– Доступ до систем держзакупівель.

Останні відгуки

ico

Банкомат Приватбану не видав всі кошти

В банкоматі Приватбант в Епіцентрі, що на Берковецькій знімав 12,000. Отримав на руки тільки 7,000. Звернувся в банк з заявкою про невидачу 5,000 грн. Спочатку в рішенні сказали, що я знімав з банкомату іншої платіжної системи, тому чекати на рішення по поверненню коштів до 120 днів. Через 10 днів і після розмови з 3 різними операторами підвтердили, що банко... Читати повністю

user-avatar-740
logo
ico

Подяка!

Безмежно вдячний оператору коллцентру Тетяні (№294346) за компетентність, професіоналізм та милий голос)

user-avatar-649
logo
ico

Термінал ПриватБанку

Виявляється так можна і треба і цей випадок не підпадає ні під розкрадання, ні під крадіжку, ні під шахрайство ... Маючи справу з Банком, забудьте про Конституцію, про Кримінальний і Цивільний кодекси теж забудьте ... Ось уже тиждень як мої гроші утримує ПриватБанк. Тиждень тому вносила гроші в термінал ПриватБанку і термінал видав квитанцію про те, що грош... Читати повністю

user-avatar-563
logo
ico

Кредитна картка "Універсальна"

Добрий день. Я б поставив 0 в рейтингу, якщо це можливо було б. Користуюся цією кредитною карткою даного банку близько 15ти років. За ці 15 років було все і підняття процентної ставки з 2.5% до 3.5% і численні блокування карт моїх без причини і блокування або зменшення кредитного ліміту і тд., Але зараз, невиконання постанови правління Національного банку Ук... Читати повністю

user-avatar-557
logo


Авторизація

Ми використовуємо файли cookie для збору аналітичних даних про взаємодії з нашим веб-сайтом, щоб поліпшити взаємодію з Користувачем. Також для того, щоб скористатися деякими функціоналом і сервісом banker.ua Користувач може добровільно передавати персональні дані. До них можуть належати: ім'я, адреса електронної пошти, акаунти в соціальних мережах, поля форм можуть запитувати й інші дані. Детальніше про файлах cookie і персональних даних дізнайтеся в Політиці конфіденційності.
Прийняти
×