Приватбанк

МФО: 305299
ЕДРПОУ: 14360570
01001, Україна, м. Київ, вул. Грушевського, 1
0567161131

Про банк

ПриватБанк — найбільший державний банк в Україні, заснований в 1992 році. Є системно важливим і займає майже чверть від усієї банківської системи країни. Єдиним акціонером банку є держава в особі Кабінету Міністрів України.

На даний момент банк є лідером фінансового сектора країни за всіма ключовими показниками і обслуговує третину всіх вкладів населення. За даними дослідження CBR Ukraine в IV кварталі 2020 року, з ПриватБанком співпрацюють 62% українців — фізичних осіб старше 16 років. Майже половина користувачів банківських послуг, при цьому, вважає ПриватБанк основним українським банком. Це більше, ніж в наступних за фінустановою двадцяти банках разом взятих.

Центральний офіс банку розташований в Дніпрі. Регіональна мережа налічує понад 4 тис. відділень і філій по всій країні. Крім того, фінустанова має представництва за межами України. Філії банку функціонують в Латвії, Португалії та Італії, на Кіпрі, є представництва в Пекіні та Алма-Аті.

ПриватБанк є одним з найбільш інноваційних банків світу: до числа інновацій фінустанови відносяться одноразові SMS-паролі, платіжний міні-термінал, вхід в Інтернет-банк через QR-код, онлайн-інкасація, а також десятки різних мобільних додатків.

Місія банку: допомагати економіці розвиватися, бізнесу — зростати, а приватним клієнтам — здійснювати мрії, надаючи фінансові послуги найвищої якості.

Продукти та послуги банку:

– Депозитні програми;
– Кредити (споживчі, автокредити, іпотека);
– Кредитні картки;
– Грошові перекази та платіжні операції;
– Валютні операції;
– Розрахунково-касове обслуговування;
– Банківські гарантії;
– Зарплатні проекти;
– Страхування;
– Доступ до систем держзакупівель.

Новини банку

Останні відгуки

Андрей Асеев
30.05.2023

История с кредитом

Хочу поделиться историей закрытия кредита в Приват Банке. Показательно, что с момента начала очередного карантина я стала не в состоянии выплачивать кредит. В марте 2021 года Банк получил Судебный приказ на сумму 21619,90 грн. (остаток кредита), и шло открытое выполнение производства. Но Исполнитель его работы на его год 06.2021. Вроде все, но с августа 2022 года Банк сам начал снимать деньги с ка

Косицький Стас
14.02.2022

Банк номер один по хамству!

Максимально разочарован в работе с банком. Обслуживался как юр. лицо так и физ. лицо. Юр. счет закрыл уже давно, перешел в более лояльный банк, физ. счет закрою при первой же возможности. Пролежал 3 месяца в больнице в связи с коронавирусом (не к месту, но врачи буквально боролись за жизнь и состояние было близкое к коме), после выздоровления позвонил в Приват Банк что бы объяснить ситуацию и попр

Ростислав
30.10.2020

Банкомат Приватбану не видав всі кошти

В банкоматі Приватбант в Епіцентрі, що на Берковецькій знімав 12,000. Отримав на руки тільки 7,000. Звернувся в банк з заявкою про невидачу 5,000 грн. Спочатку в рішенні сказали, що я знімав з банкомату іншої платіжної системи, тому чекати на рішення по поверненню коштів до 120 днів. Через 10 днів і після розмови з 3 різними операторами підвтердили, що банкомат все-таки їх, але гроші були видані у

володимир новаківський
31.07.2020

Подяка!

Безмежно вдячний оператору коллцентру Тетяні (№294346) за компетентність, професіоналізм та милий голос)