У березні через POS-термінали ПриватБанку українці отримали більше 2,2 млрд грн готівки

У березні через торгові POS-термінали ПриватБанку 1,5 мільйона українців отримали на касах торгових точок більше 2,2 млрд грн готівкою. В умовах воєнного стану можливість зняти готівку разом з оплатою покупок карткою безпечніше, ніж пошук банкомату.

“Найбiльше українці скористалися цією послугою на початку місяця, коли война внесла зміни в наше життя, – каже Євген Заіграєв, керівник дирекції по роботі з бізнес- клієнтами ПриватБанку. – До 120 млн грн в сутки видавали касири торгових точок за допомогою цього сервісу, зараз щоденні видачі готівки 60-70 млн грн.”

Щоденно в кассах торговельних точек готівку отримують в середньому до 1 500 грн. Майже 80% таких операцій українці проводять на касах супермаркетів та магазинів їжі, близько 15% – на касах аптек, а ще 5% – на АЗС та інших торговельних точках.

Масштабування цього сервісу в короткі строки в багатьох мережах допомогло в цілому банківській системі України та громадянам. Сьогодні отримати готівку можна через 35 тисяч терміналів банку на касах 73 національних та  регіональних торгових мереж, аптек та АЗС. Серед найбільших партнерів програми – Сільпо, АТБ, Новус, Варус та інші.

Нагадаємо, сервіс ПриватБанку “Готівка на касі” дає можливість при покупці товару на касі магазину отримати готівкою кошти з вашої банківської картки до 6 тис грн.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)