ico
Сб, 18 Вер
USD 26.7028 ico
EUR 31.4626 ico
RUB 0.36832 ico
RU
USD 26.7028 ico
EUR 31.4626 ico
RUB 0.36832 ico

Креді Агріколь Банк

МФО: 300614
ЄДРПОУ: 14361575
icoвулиця Пушкінська, 42/4
ico+38 044 495-22-77
icohttps://credit-agricole.ua/
МФО: 300614
ЄДРПОУ: 14361575
icoвулиця Пушкінська, 42/4
ico+38 044 495-22-77
icohttps://credit-agricole.ua/

Креді Агріколь Банк – це сучасний універсальний банк та найстарший іноземний банк в Україні. Власником банку є одна з найбільших фінансових груп світу – Credit Agricole (Франція).

Креді Агріколь Банк працює на фінансовому ринку України з 1993 року та пропонує повний спектр банківських послуг корпоративним клієнтам та фізичним особам, включаючи преміум-клієнтів.

Згідно з класифікацією Національного банку України, Креді Агріколь Банк належить до групи найбільших банків і займає 9 місце за обсягом активів серед банків України.

Регіональна мережа банку охоплює всі області України і налічує 150 відділень. Власна банкоматна мережа Креді Агріколь Банку налічує понад 300 банкоматів.

Креді Агріколь Банк належить до найнадійніших та найстабільніших банків в Україні, про що свідчать найвищий можливий національний довгостроковий рейтинг Fitch в Україні – AAA, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів, а також відзнаки провідних українських періодичних видань.

Понад 280 000 активних клієнтів-фізичних осіб та близько 18 000 корпоративних клієнтів (серед яких понад 1000 міжнародних корпорацій та великих локальних компаній, більш ніж 1600 середніх компаній та понад 15 000 представників малого та середнього бізнесу) довірили свої фінансові справи Креді Агріколь Банку. Це свідчить про надійність і відмінну ділову репутацію Креді Агріколь Банку.

Банк надає повний спектр послуг бізнесу, приділяючи особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Як стратегічний партнер для агробізнесу, Креді Агріколь Банк пропонує своїм клієнтам поєднання аграрної та фінансової експертизи, а також інноваційні рішення для українського ринку.

Креді Агріколь Банк посідає впевнені позиції на ринку автокредитування. У 2008 році Креді Агріколь став першим банком в Україні, який започаткував партнерські програми з виробниками автомобілів. Сьогодні банк співпрацює з понад 400 автосалонами. Креді Агріколь Банк є єдиним банком в Україні, що має сертифікат відповідності автомобільного кредитування міжнародному стандарту ISO 9001.

Креді Агріколь Банк є «тихою гаванню» для преміум-клієнтів, яких у банку понад 10 000. Клієнтам цього сегменту доступне ексклюзивне обслуговування у спеціальному відділенні, розташованому у центрі Києва, а також у преміальних центрах обслуговування у регіонах.

Креді Агріколь Банк прагне бути у першій десятці «цифрових» банків України і приділяє особливу увагу інноваціям у сфері інформаційних та діджитал технологій. Банк пропонує клієнтам широкий спектр цифрових рішень: інтернет- та мобільний банкінг, безконтактні платежі, операції в мережі інтернет. 72% клієнтів банку – зареєстровані користувачі інтернет-банкінгу.

Креді Агріколь Банк є соціально відповідальною компанією. У банку діє програма «We Сare!», що складається з трьох напрямів: турбота про співробітників, благодійність та  «зелені» ініціативи. Креді Агріколь Банк увійшов до ТОП-10 українських компаній, що піклуються про природу та інвестують в навколишнє середовище (журнал «Власть Денег» 2016 рік). А вже у 2019 році банк увійшов у ТОП-20 компаній, які інвестують у корпоративну соціальну відповідальність (за результатами рейтингу журналу «Власть Денег»).

У складі потужної команди Креді Агріколь Банку понад 2300 співробітників, які поділяють цінності банку, є справжніми професіоналами та дбають про високу якість обслуговування клієнтів.

Завдяки підтримці сильного акціонера Credit Agricole є одним з найбільш ефективних і стабільних банків України.

Банк є:

 • принциповим членом VISA International;
 • принциповим членом MasterCard International Incorporated;
 • членом Української міжбанківської Асоціації членів платіжних систем «EMA»;
 • членом Фонду гарантування вкладів фізичних осіб;
 • учасником ВАТ «Міжрегіональна фондова спілка» (МФС);
 • членом ФБР і К (Форум з безпеки розрахунків і операцій з платіжними картами);
 • членом Незалежної асоціації банків України (НАБУ);
 • членом Американської торгової палати в Україні;
 • членом Европейської бізнес-асоціації;
 • членом Форуму Провідних Міжнародних Фінансових Установ;
 • членом Асоціації «Французьке ділове співтовариство в Україні»;
 • членом Британо-Української торгової палати;
 • членом Харківського банківського Союзу.

Останні відгуки

ico

неякісні продукти

Користувалася кредитною картою даного банку з пільговим кредитним періодом, так от, НІКОЛИ не зв«язуйтеся з даним банком і його і продуктами. Перш за все, в них кредитний період не місяць чи два місці як в усіх нормальних банків, а 55 ДНІВ, тобто вам потрібно буде кожного разу моніторити ці кілька днів щоб не вийти за межі періоду. А ще в них є така штука, щ... Читати повністю

user-avatar-868
logo
ico

Неповернення застряглої картки

Не рекомендую користуватися банкоматами Креді Агріколь взагалі, так як застрягла картка знищується відразу ж при інкасації. Вам відразу говорять що треба перевипустити картку. А перевипуск як відомо за свій рахунок. Цікаво а юридично банк має право знищувати картки інших банків застряглих в банкоматі?

user-avatar-694
logo
ico

НЕ РЕКОМЕНДУЮ!

Морок і жах !!! Рівень обслуговування - 0, рівень компетентності - 0, рівень прозорості кредитних умов - 0 !!! На превеликий жаль довелося співпрацювати по 2м напрямками - зарплатний проект і кредит на автомобіль. Що стосується зарплатного проекту-повна відсутність інфраструктури, зняти гроші дуже і дуже проблематично через малу кількість банкоматів (і це, н... Читати повністю

user-avatar-516
logo
ico

Брав свого часу споживчий кредит.

На щастя обійшлося без прихованих комісій та інших "сюрпризів". Все погасив вчасно, банк заборгованість закрив без зайвих питань. Сподіваюся, наступного разу звернуся в Креді Агріколь по більш приємному приводу, але в цілому виручили, дякую.user-avatar-399
logo


Авторизація

Ми використовуємо файли cookie для збору аналітичних даних про взаємодії з нашим веб-сайтом, щоб поліпшити взаємодію з Користувачем. Також для того, щоб скористатися деякими функціоналом і сервісом banker.ua Користувач може добровільно передавати персональні дані. До них можуть належати: ім'я, адреса електронної пошти, акаунти в соціальних мережах, поля форм можуть запитувати й інші дані. Детальніше про файлах cookie і персональних даних дізнайтеся в Політиці конфіденційності.
Прийняти
×