Відгуки про Креді Агріколь Банк

Позиція в рейтингу НБУ
№ 9
Середня оцінка
icoicoicoicoico
Всього відгуків
13
Відповідей банку
0
user-avatar-868
icoКредити
icoicoicoicoico
неякісні продукти

Користувалася кредитною картою даного банку з пільговим кредитним періодом, так от, НІКОЛИ не зв«язуйтеся з даним банком і його і продуктами. Перш за все, в них кредитний період не місяць чи два місці як в усіх нормальних банків, а 55 ДНІВ, тобто вам потрібно буде кожного разу моніторити ці кілька днів щоб не вийти за межі періоду. А ще в них є така штука, щ... Читати повністюо вони свої внутрібанківські операції вішють на клієнта, обто якщо дата погашення припадає на вихідні чи свята, не сподівайтеся що ці кошти вам зарахують в погашення вчасно, оскілки банк не вважає що вихідні дні мають бодай якийсь стосунок до пільгового періоду. Не зв»язуйтеся з цим убогим банком з гарними вивісками, побережіть своє здоров«я, тим паче що крім них на ринку є безліч кращих банків які цінують клієнтуру.

user-avatar-694
icoОбслуговування
icoicoicoicoico
Неповернення застряглої картки

Не рекомендую користуватися банкоматами Креді Агріколь взагалі, так як застрягла картка знищується відразу ж при інкасації. Вам відразу говорять що треба перевипустити картку. А перевипуск як відомо за свій рахунок. Цікаво а юридично банк має право знищувати картки інших банків застряглих в банкоматі?

user-avatar-516
icoКредити
icoicoicoicoico
НЕ РЕКОМЕНДУЮ!

Морок і жах !!! Рівень обслуговування - 0, рівень компетентності - 0, рівень прозорості кредитних умов - 0 !!! На превеликий жаль довелося співпрацювати по 2м напрямками - зарплатний проект і кредит на автомобіль. Що стосується зарплатного проекту-повна відсутність інфраструктури, зняти гроші дуже і дуже проблематично через малу кількість банкоматів (і це, н... Читати повністюа хвилиночку, в столиці !!!!!), змінивши банк для отримання зарплати, картку не можуть закрити рік !! !!!, при тому, що були неодноразові звернення і залишені скарги. За кредит можна писати дуже і дуже довго, але в загалом: до вартості кредиту спочатку додавайте 3-4% вартості авто в рік, які закладаються в тариф страховки КАСКО і про яку ви заздалегідь не знаєте, то є реальна ставка кредиту далеко не така, яку озвучують в автосалоні. Обгрунтувати ці цифри, ясна річ, ніхто не може. Порушуючи не одну норму законодавства щодо умов кредитування, «надувають» клієнта, як можуть. Огидний банк і самі неприємні враження від співпраці.user-avatar-399
icoКредити
icoicoicoicoico
Брав свого часу споживчий кредит.

На щастя обійшлося без прихованих комісій та інших "сюрпризів". Все погасив вчасно, банк заборгованість закрив без зайвих питань. Сподіваюся, наступного разу звернуся в Креді Агріколь по більш приємному приводу, але в цілому виручили, дякую.user-avatar-445
icoДепозити
icoicoicoicoico
Відкрив депозит "Перспектива" з щомісячним зростанням ставки.

Обіцяють до 15,5%. Обслужили швидко, все пояснили, розповіли. Запропонували суміжні продукти, я чемно відмовився, наполягати не стали, мені це сподобалося. Зазвичай в інших банках тобі так і хочуть впарити якусь фігню і тільки встигаєш відмовлятися. Далі - подивимося.

user-avatar-444
icoОбслуговування
icoicoicoicoico
Завжди обслуговуюся тільки в Креді Агріколь.

Неповторний французький стиль, привітний персонал, все завжди на висоті. На відміну від наших банків - ніхто ніколи не нахамив і не відморозиться від проблеми клієнта. Перевірено в багатьох ситуаціях - і пінкод я втрачала, і договір втрачала, чого тільки не було? Але завжди всі мої проблеми вирішували з посмішкою на обличчі. Так і має бути. Спасибі хлопці!
... Читати повністюuser-avatar-411
icoОбслуговування
icoicoicoicoico
Банк як банк

Заїжджав пару раз в Запоріжжі в відділення в районі Грязнова - тихо, ніколи немає черги. Єдиний нюанс - постійно брудно в відділенні, кожен раз різало очі. Може, звичайно, мені не щастило, але непогано було б звернути увагу. По роботі банку питань немає.


<... Читати повністю/div>

user-avatar-400
icoОбслуговування
icoicoicoicoico
Дуже повільно працюють касири

Чергу в 3 людини обслуговували більше години. В наш час, коли кожна хвилина на рахунку, витрачати на просту операцію з купівлі валюти стільки часу - це маразм. Або навчайте співробітників, або будьте готові до втрати клієнтів.user-avatar-76
icoОбслуговування
icoicoicoicoico
Якість роботи кас

19.12.18 в ранковий час у відділенні за адресою: м.Київ, пр. Перемоги, 29 не працювали обидві каси, будь-яка інформація про те, чи будуть вони працювати і коли саме, не надавалася в принципі, я простояла в черзі 31 хвилину просто заради того, щоб почути в хамській формі: "Не стійте".
Про Книзі скарг і пропозицій співробітники відділення не знають.
Ситуація... Читати повністю така має місце не в перший раз. Ставлення до клієнта - огидне, манера по-хамськи розпоряджатися чужим часом не витримує ніякої критики. Схоже, що багато зайвих клієнтів у Креді Агріколь.

user-avatar-77
icoОбслуговування
icoicoicoicoico
Банк вкрав гроші з рахунку юридичної особи

Вчора 16 жовтня 2018 року з рахунку моєї компанії була знята фінансова допомога 20000 грн за не моєю чековою книжкою. Я в банку не був, доручень не давав.
Сьогодні 17 жовтня 2018 р. весь день провів на телефоні з різними службами банку.
Гроші не повернули.
Гаряча лінія сказала в кінці дня що, гроші зняті в Коломиї, а рахунок відкритий у компанії в Києві.
... Читати повністю
Як таке може бути???
Як працювати з таким банком?

user-avatar-78
icoОбслуговування
icoicoicoicoico
ПОПОВНЕННЯ КРЕДИТНОЇ КАРТКИ

ВЖЕ ЯКИЙ ДЕНЬ ХОЧУ ПОПОВНИТИ ЗАБОРГОВАНІСТЬ ПО КРЕДИТНІЙ КАРТЦІ. АЛЕ НА ЖАЛЬ В ПІВДЕННОМУ МІСТІ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЗРОБИТИ ЦЕ НЕ МОЖЛИВО. ЗДАВАЛОСЯ Б ЧОМУ АДЖЕ БАНКИ РАДІ ПРИЙМАТИ ГОТІВКУ У КЛІЄНТІВ АЛЕ НА ЖАЛЬ НЕ РАДІ! А ЧОМУ В ВІДПОВІДЬ ГОВОРЯТЬ ЗАЛИШТЕ ГРОШІ І КАРТКУ МИ ВАМ поповнити МОЖЕ ВОНИ І ПОПОВНИЛИ Б А ПОТІМ ЯК В Ощадбанку ЗНИКЛА ПЕВНА СУМА КОШТІВ НЕ... Читати повністю ВІРТУАЛЬНИХ А ГОТІВКОВИХ. ТАК ВЖЕ БУЛО В Южненський ВІДДІЛЕННІ ОЩАДБАНКУ ВКРАЛИ БІЛЬШЕ 200 ГРВ І ПОТІМ розслідувати САМІ У СЕБЕ ЗВИНУВАТИЛИ Ж ЗВИЧАЙНО НЕ ТОГО ХТО УКРАВ ГРОШІ, А КЛІЄНТА І сказали ПЛАТИ ЩЕ 153 ГРВ ЗА НАШЕ РОЗСЛІДУВАННЯ МИ ЗНАЙШЛИ ТОГО ХТО ВАШІ ГРОШІ ВИКРАВ ЦЕ ВИ САМІ !!! !! СУПЕР А ЗА ЩО ТОДІ ІМ ПЛАТИТИ ЗА ТЕ ЩО розслідувати АБО ЗА ТЕ ЩО СП ..... здив !!! ОСЬ ТАК В ПРЕСІ ПИШУТЬ БАНКИ ПОВЕРТАЮТЬ ВКРАДЕНІ ГРОШІ А ТУТ БАНКИ САМІ крадуть ГРОШІ. ТАК куди податися бідному СЕЛЯНИНУ ЯК НЕ ДО ЛАВ Чапая ОСЬ !!! ГРОЙСМАН ТОБІ І ЗАДАЧКАuser-avatar-79
icoДепозити
icoicoicoicoico
невиплата депозиту

13.06.2018 р прийшов забрати депозит, термін якого закінчився. На що співробітник відповів, що у вас пролонгація, хоча інший співробітник (який вже, мабуть, звільнився) написав на папері кінцевий термін депозиту - 13.06.2018 р Виходить, що або співробітник помилився, к-рий написав термін на папері, або співробітник в банку, який сказав мені про пролонгацію, ... Читати повністюмене обдурив, або програмний комплекс в банку «пролонгує» депозити за день до закінчення. Попросив про зустріч з начальником, є там якийсь Мельник О.Б., який мабуть навіть не знає план рахунків бухгалтерського обліку в банках. На питання про розірвання «нового» депозиту він відповів, що треба писати заяву на розірвання і надавати підтверджуючі документи - якщо лікування, то довідки з лікарні, рахунки з аптеки і т.д. Хотів поцікавитися щодо аналізів, але утримався. Виходить, щоб забрати свої гроші, треба надати купу паперів. От мені цікаво, вони попереджають клієнтів, що якщо їхні депозити «пролонгуются», то потім після «пролонгації» вони не зможуть забрати свої гроші? І всім наплювати, що ГК України стаття 1075 однозначно говорить: «Договір банківського рахунку (в т.ч. договір банківського вкладу) розривається за заявою клієнта в будь-який час».
В результаті подзвонив я на телефон гарячої лінії, к-рий на сайті, там за два дні моїм питанням займалися Люба, Роман, на наступний день Іван мене вислухав, все говорили, що питання «вирішується», але так і не вирішився за 2 дні . Вчора із заявою про невиплату депозиту звернувся до Департаменту банківського нагляду НБУ.
Порада: з таким "обслуговуванням" обходьте цей банк десятою дорогою

Залишити відгук

Ви повинні авторизуватися на сайті, щоб залишати відгуки про банки.