Креді Агріколь Банк

Депозити Креді Агріколь Банку

  • UAH
  • USD
Депозит Ставка Мін. сума Мін. термін
Перспектива 10% 2 000 UAH 1 місяць Оформити
Строковий 6.5% 5 000 UAH 3 місяці Оформити
Депозит Ставка Мін. сума Мін. термін
Строковий 0.01% 1 000 USD 3 місяці Оформити

Останні відгуки

Кривяк Юлія
07.04.2021

неякісні продукти

Користувалася кредитною картою даного банку з пільговим кредитним періодом, так от, НІКОЛИ не зв«язуйтеся з даним банком і його і продуктами. Перш за все, в них кредитний період не місяць чи два місці як в усіх нормальних банків, а 55 ДНІВ, тобто вам потрібно буде кожного разу моніторити ці кілька днів щоб не вийти за межі періоду. А ще в них є така штука, що вони свої внутрібанківські операції ві

Brg
26.08.2020

Неповернення застряглої картки

Не рекомендую користуватися банкоматами Креді Агріколь взагалі, так як застрягла картка знищується відразу ж при інкасації. Вам відразу говорять що треба перевипустити картку. А перевипуск як відомо за свій рахунок. Цікаво а юридично банк має право знищувати картки інших банків застряглих в банкоматі?

itme
29.05.2020

НЕ РЕКОМЕНДУЮ!

Морок і жах !!! Рівень обслуговування - 0, рівень компетентності - 0, рівень прозорості кредитних умов - 0 !!! На превеликий жаль довелося співпрацювати по 2м напрямками - зарплатний проект і кредит на автомобіль. Що стосується зарплатного проекту-повна відсутність інфраструктури, зняти гроші дуже і дуже проблематично через малу кількість банкоматів (і це, на хвилиночку, в столиці !!!!!), змінивши

Станислав
04.05.2020

Брав свого часу споживчий кредит.

На щастя обійшлося без прихованих комісій та інших "сюрпризів". Все погасив вчасно, банк заборгованість закрив без зайвих питань. Сподіваюся, наступного разу звернуся в Креді Агріколь по більш приємному приводу, але в цілому виручили, дякую.

Олег
02.05.2020

Відкрив депозит “Перспектива” з щомісячним зростанням ставки.

Обіцяють до 15,5%. Обслужили швидко, все пояснили, розповіли. Запропонували суміжні продукти, я чемно відмовився, наполягати не стали, мені це сподобалося. Зазвичай в інших банках тобі так і хочуть впарити якусь фігню і тільки встигаєш відмовлятися. Далі - подивимося.

Виктория
30.04.2020

Завжди обслуговуюся тільки в Креді Агріколь.

Неповторний французький стиль, привітний персонал, все завжди на висоті. На відміну від наших банків - ніхто ніколи не нахамив і не відморозиться від проблеми клієнта. Перевірено в багатьох ситуаціях - і пінкод я втрачала, і договір втрачала, чого тільки не було? Але завжди всі мої проблеми вирішували з посмішкою на обличчі. Так і має бути. Спасибі хлопці!

Тимур
27.04.2020

Банк як банк

Заїжджав пару раз в Запоріжжі в відділення в районі Грязнова - тихо, ніколи немає черги. Єдиний нюанс - постійно брудно в відділенні, кожен раз різало очі. Може, звичайно, мені не щастило, але непогано було б звернути увагу. По роботі банку питань немає.

Владислав
24.04.2020

Дуже повільно працюють касири

Чергу в 3 людини обслуговували більше години. В наш час, коли кожна хвилина на рахунку, витрачати на просту операцію з купівлі валюти стільки часу - це маразм. Або навчайте співробітників, або будьте готові до втрати клієнтів.

Walentyna Sz
19.12.2018

Якість роботи кас

19.12.18 в ранковий час у відділенні за адресою: м.Київ, пр. Перемоги, 29 не працювали обидві каси, будь-яка інформація про те, чи будуть вони працювати і коли саме, не надавалася в принципі, я простояла в черзі 31 хвилину просто заради того, щоб почути в хамській формі: "Не стійте". Про Книзі скарг і пропозицій співробітники відділення не знають. Ситуація така має місце не в перший раз. Ставлення

Andrii D
17.10.2018

Банк вкрав гроші з рахунку юридичної особи

Вчора 16 жовтня 2018 року з рахунку моєї компанії була знята фінансова допомога 20000 грн за не моєю чековою книжкою. Я в банку не був, доручень не давав. Сьогодні 17 жовтня 2018 р. весь день провів на телефоні з різними службами банку. Гроші не повернули. Гаряча лінія сказала в кінці дня що, гроші зняті в Коломиї, а рахунок відкритий у компанії в Києві. Як таке може бути??? Як працювати з таким б

У банку Креді Агріколь клієнти та інші фізичні особи можуть оформити депозит на термін від 1 до 18 місяців або безстроковий. Максимальний розмір відсоткової ставки у Креді Агріколь пропонує програма «Перспектива» – до 10% (з щомісячним підвищенням). Ставка по валютних депозитах 0,01%. Вклади банку Креді Агріколь передбачають кілька варіантів виплати відсотків:

  • У кінці терміну розміщення (депозити «Строковий», «Накопичувальний»).
  • Щорічно з капіталізацією або перерахуванням на рахунок (депозит «Дитячий»).
  • Щомісяця (депозити «Щомісячний дохід», «Перспектива»).
  • Щомісяця з капіталізацією (депозити «Мобільні заощадження», «Ощадний»).

Усі види вкладів можна оформити у відділеннях банку Креді Агріколь або подати заявку онлайн через інтернет-банкінг I-Bank.