ПРАВЕКС БАНК

МФО: 380838
ЕДРПОУ: 14360920
вулиця Кловський спуск, 9/2
+38 044 201-16-61
www.pravex.com.ua

Про банк

ПРАВЕКС БАНК є частиною групи Інтеза Санпаоло (Intesa Sanpaolo), провідної банківської групи в Єврозоні, яка є лідером в Італії в усіх сферах бізнесу (роздрібний, корпоративний та управління активами) та присутня у всьому світі. Банк надає повний спектр банківських послуг по всій території України. Завдяки широкій мережі, банк представлений у всіх обласних центрах нашої країни.

ПРАВЕКС БАНК працює на ринку з 1992 року, і з червня 2008 року 100% акцій банку належить провідній банківській групі Європи – Групі Інтеза Санпаоло (Intesa Sanpaolo Group).

Використовуючи власний успішний досвід та найкращі практики банків Групи Інтеза Санпаоло, ПРАВЕКС БАНК пропонує українським клієнтам широкий спектр стандартних та інноваційних комплексних банківських послуг роздрібним, корпоративним та інституційним клієнтам.

Надійність і стабільність, підтримка з боку потужної європейської компанії та високі стандарти обслуговування клієнтів дозволяють банку упевнено дивитися в майбутнє. Керівництво банку, спираючись на високий професіоналізм працівників та всебічне сприяння Групи Інтеза Санпаоло, ставить перед собою амбітні цілі та активно впроваджує масштабні плани розвитку.

Послуги банку:

Для фізичних осіб:

  • – перекази з-за кордону.
   – електронні грошові перекази;
   – відшкодування податків Tax Free;
   – депозитні вклади;
   – кредитування.

Для юридичних осіб:

  • – зарплатні проекти.
   – міжнародні розрахунки;
   – корпоративні картки;
   – інкасація та перевезення цінностей;
   – корпоративні сейфи;
   – еквайринг;
   – кредитування;
   – розрахунково-касове обслуговування.

Новини банку