ПРАВЕКС БАНК приєднався до ініціативи НБУ – POWER BANKING

ПРАВЕКС БАНК, який постійно вдосконалює та робить свої послуги більш доступнішими для клієнтів, підтримав ініціативу НБУ та приєднався до проєкту POWER BANKING.

Це національна мережа банківських відділень, що працюватимуть та надаватимуть необхідні банківські послуги навіть під час тривалої відсутності електропостачання. Мережа POWER BANKING вже налічує понад 1 000 відділень та об’єднує всі системно важливі банки. Наразі у відділеннях мережі запроваджено «банкоматний національний роумінг». Його мета – надати українцям можливість у будь-якого банку мережі зняти збільшену суму готівки.

Так, в банкоматах ПРАВЕКС БАНКу на добу можна зняти без комісії максимально 100 000 грн з однієї картки, при цьому ліміт на одну операцію становить 20 000 грн. Всього ж на добу можна зробити 15 операцій зі зняття готівки.

«ПРАВЕКС БАНК приєднався до POWER BANKING, щоби полегшити доступ клієнтам до банківських послуг. Для нас важливо бути частиною національного проєкту із забезпечення безперервності функціонцвання банківських сервісів та допомагати мешканцям України отримувати фінансові послуги без перешкод»,– прокоментував Семен Бабаєв, заступник Голови Правління, керівник Головного управління роздрібного бізнесу ПРАВЕКС БАНК.

ПРАВЕКС БАНК постійно вдосконалює та робить більш доступнішими свої послуги для клієнтів. Не дивлячись на складні умови, банк здійснює оновлення мережі банкоматів. Протягом 2022 року було замінено більше 50 банкоматів на нову сучасну модель. Нову модель банкоматів ПРАВЕКС БАНКу обладнано NFC рідером, що дає можливість безконтактної видачі готівкових коштів, як за використанням карток з безконтактним чіпом, так і смартфонів з токенізованими картками (Apple Pay та Google Pay). Оновлення мережі буде продовжено і в 2023 році.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)