ico
Ср, 22 Вер
USD 26.7081 ico
EUR 31.3566 ico
RUB 0.36516 ico
RU
USD 26.7081 ico
EUR 31.3566 ico
RUB 0.36516 ico

Альфа-банк

МФО: 300346
ЄДРПОУ: 23494714
ico03150, Україна, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 100
ico+38 044 494 01 01
icowww.alfabank.ua
МФО: 300346
ЄДРПОУ: 23494714
ico03150, Україна, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 100
ico+38 044 494 01 01
icowww.alfabank.ua
img

Альфа-Банк Україна – один з найбільших українських комерційних банків з міжнародним капіталом, заснований в 1992 році. З 2001 року надає повний спектр банківських послуг приватним та корпоративним клієнтам під брендом Альфа-Банк Україна.

Банк входить до приватної інвестиційної холдингової компанії ABH Holdings S.A. (ABHH) з головним офісом у Люксембурзі, яка об’єднує фінансові установи в Україні, Білорусі, Казахстані, Нідерландах та Росії, а також має представництва на Кіпрі та у Великобританії.

На сьогоднішній день Альфа-Банк є одним з лідерів банківського сектора України і щорічно займає найвищі сходинки банківських рейтингів. Фінустанова є одним з найбільш стійких і надійних українських банків і входить в десятку найбільших в країні за обсягом активів, кредитного портфеля та коштів фізичних і юридичних осіб згідно з даними Національного банку України.

Альфа-Банк Україна пропонує наступні банківські послуги та сервіси:

Приватним особам:

– Кредитні картки, кредити готівкою, депозитні рахунки, платежі та перекази, пакети послуг тощо;
– Онлайн-сервіси, зокрема цифровий банк Sense SuperAрр, у якому вперше в Україні з’явилася повноцінна віддалена ідентифікація через відеочат. Серед інших переваг нового цифрового банку: унікальна персоналізація інтерфейсу, технологія платежів drag’n’drop, миттєві кредити онлайн, оплата комунальних послуг, оформлення страхування, управління мобільним рахунком Київстар тощо.

Малому та середньому бізнесу:

– Кредитування, овердрафт, лізинг, торговий та інтернет-еквайринг тощо.

Корпоративному бізнесу:

– Фінансування, управління коштами, розміщення грошових коштів тощо.

Фінансовим інститутам:

– Кореспондентські рахунки, міжбанківські операції тощо.

АТ «Альфа-Банк» є учасником «Фонду гарантування вкладів фізичних осіб» з 2 вересня 1999 року (свідоцтво №14 від 28.08.2018 р.).

Ліцензія НБУ № 61 від 05.10.2011 р.

У 2020 році та на початку 2021 року Альфа-Банк Україна отримав низку авторитетних фінансових нагород:

– Авторитетне міжнародне видання Global Finance визнало Альфа-Банк найкращим банком в Україні в рамках щорічної премії World’s Best Bank Awards 2021;
– Банк отримав перемогу у номінаціях «Роздрібний банк», «Ощадний банк для населення» та «Ощадний банк для бізнесу» за версією інформаційного агентства «Фінансовий клуб»;
– A-Club від Альфа-Банку Україна вшосте визнано сервісом приватного банкінгу №1 в Україні за результатами щорічного дослідження Private Banking and Wealth Management 2021 від авторитетного міжнародного видання Euromoney. Також A-Club визнано найкращим сервісом приватного банкінгу в Україні у рамках спеціалізованих премій міжнародних видань The Banker (Великобританія) і Global Finance (США);
– Нагороди у номінаціях «Класичний депозит», «Кредит готівкою», «Зарплатні проекти» за версією премії Financial Club Awards – 2020 та інші.

Голова Правління Альфа-Банку Україна – Вікторія Міхайльо.

Вікторія Михайльо має більш 20 років досвіду роботи у фінансовому секторі України, в тому числі на керівних посадах у структурах холдингової компанії ABH Holdings S.A. Під керівництвом пані Михайльо успішно відбулося найбільше злиття на банківському ринку України – об’єднання Укрсоцбанку та Альфа-Банку Україна. Також Вікторія – Голова Комітету з питань оподаткування та обліку у Незалежній асоціації банків України.

Вікторію Михайльо було призначено на посаду Голови Правління Альфа-Банку Україна у 2009 році. З 2006 по 2009 рр. Вікторія Михайльо займала посаду Генерального директора інвестиційної компанії «Альфа-Капітал». З 2000 по 2006 рр. працювала на позиції Заступника Голови Правління Альфа-Банку Україна, з 1995 по 2000 рр. — фінансовим директором компанії «Альфа-Капітал».

Генеральний менеджер Альфа-Банку Україна – Рафал Ющак.

Рафал Ющак має понад 22 роки досвіду роботи на керівних посадах у різних банківських установах. Він очолював раду директорів та керував низкою фінансових організацій, серед яких польський банк PKO Bank Polski та Перший Український Міжнародний Банк.

Рафал Ющак працював на керівних посадах у Citibank (Bank Handlowy w Warszawie SA), а також очолював Альфа-Банк Білорусь, з квітня 2019 року входив до складу Спостережної Ради Альфа-Банку Україна. У жовтні 2019 року Рафал Ющак був призначений на посаду Генерального менеджера Альфа-Банку Україна.

Останні відгуки

ico

про это банк

все ужасно. огромные скрытые проценты, хамовитые операторы. никакой лояльности к клиентам

user-avatar-968
logo
ico

Не рекомендую!

Підтримка грубіянить при обслуговуванні, некомпетентна гаряча лінія, не професійний колл-центр.

user-avatar-918
logo
ico

Незв'язуйтесь, і будуть ваші нерви в порядку.

Затримують грошові перекази. Підтримка сцить вам в очі, рядить різне фуфло, грубість при обслуговуванні це норма. Про некомпетентність гарячої лінії можна складати анекдоти, по рівню непрофесійності колл-центр пробите дно. Ставка по кредиту в вас обросте річним обслуговуванням у $ 28 (65грн Х 12 = 780грн) і вишенькою на торті (приховані умови кредитування) ... Читати повністю

user-avatar-798
logo
ico

Кредитні картки

Розводять людей на факт наявності особистих коштів на кредитній карті, хоча по факту при знятті грошей особистих коштів не било. Останній раз обчистили мої кишені на 402 грн.

user-avatar-380
logo


Авторизація

Ми використовуємо файли cookie для збору аналітичних даних про взаємодії з нашим веб-сайтом, щоб поліпшити взаємодію з Користувачем. Також для того, щоб скористатися деякими функціоналом і сервісом banker.ua Користувач може добровільно передавати персональні дані. До них можуть належати: ім'я, адреса електронної пошти, акаунти в соціальних мережах, поля форм можуть запитувати й інші дані. Детальніше про файлах cookie і персональних даних дізнайтеся в Політиці конфіденційності.
Прийняти
×