Відгуки про Альфа-Банк

Позиція в рейтингу НБУ
№ 4
Середня оцінка
icoicoicoicoico
Всього відгуків
7
Відповідей банку
0
user-avatar-1262
icoОбслуговування
icoicoicoicoico
Заблокували кошти

Сьогодні моя мати, 56, ВПО із Запорізької області, зараз проживаємо у м. Полтава, зіткнулася з проблемою. Їй заблокували кошти, її особисті збереження, які вона зберігала у формі віртуальних активів та згодом конвертувала у гривню на карту цього «чудового» Сенс Банку. Наразі Банк не надає жодних підтверджуючих документів та пояснень з приводу даного блокуван... Читати повністюня, лише поверхні усні відмовки, в тому числі «очікуйте 20 днів на відповідь». При тому, що нами надано пояснення та докази, щодо цих коштів, а також висловлена повна готовність до співпраці задля вирішення цього житеважливого питання. Але тишина. Маю надію, поки що. Отже, перед тим, як розміщати кошти в цьому банку, подумайте, чи є в цьому сенс?

user-avatar-1203
icoКредити
icoicoicoicoico
Не подобається

Банк не сподобався після досвіду користування кредитом. Неввічливий персонал

user-avatar-968
icoКредити
icoicoicoicoico
про это банк

все ужасно. огромные скрытые проценты, хамовитые операторы. никакой лояльности к клиентам

user-avatar-918
icoОбслуговування
icoicoicoicoico
Не рекомендую!

Підтримка грубіянить при обслуговуванні, некомпетентна гаряча лінія, не професійний колл-центр.

user-avatar-798
icoОбслуговування
icoicoicoicoico
Незв'язуйтесь, і будуть ваші нерви в порядку.

Затримують грошові перекази. Підтримка сцить вам в очі, рядить різне фуфло, грубість при обслуговуванні це норма. Про некомпетентність гарячої лінії можна складати анекдоти, по рівню непрофесійності колл-центр пробите дно.
Ставка по кредиту в вас обросте річним обслуговуванням у $ 28 (65грн Х 12 = 780грн) і вишенькою на торті (приховані умови кредитування) ... Читати повністюплата за зняття готівки КАРЛ! В рік ця плата вам обійдеться 160грн в міс , це фіксована сума! (на рік Х 12 = 1920грн або $ 68,5 ). Додаємо ще відсоток для прикладу 10000грн при відсотках 3,5 або 350грн що місяця 3500грн $ 124,7. Припустивши що ви зробили цю помилку життя і зняли 10 тис грн на рік ($356). Ви віддасте крім тіла кредиту 10000грн ще 780грн + 1920грн + 3500грн = 6200грн. В процесі відносин з банком вам спробують нав'язати готівковий кредит з ще "вигіднішими" умовами.
Особлива "гордість" альфа-банку система "інтернет-банкінг"- яка при відсутності будь якої заборгованості вам її нарахує. А кол центр буде говорити що зарахування коштів йдуть аж три дні і те що вам показує інтернет банкінг (Увага!) - не вірна інформація! Може навіть спостерігатися наступна ситуація - у двох додатках банку ви будете бачити (!) різні суми, шкода не можу додати скрінів.

Як маленька незручність з якою вам треба буде жити це мала кількість відділень і банкоматів альфа банку.

А на сам кінець щоб ви не думали що все так просто. Якщо вирішити закрити рахунок і отримати довідку про відсутність заборгованості (вартість 120грн) ви ЗОБОВ'ЯЗАНІ чекати (!тадам!): 45 днів

user-avatar-380
icoКредити
icoicoicoicoico
Кредитні картки

Розводять людей на факт наявності особистих коштів на кредитній карті, хоча по факту при знятті грошей особистих коштів не било. Останній раз обчистили мої кишені на 402 грн.

user-avatar-370
icoОбслуговування
icoicoicoicoico
Найгірший банк України

03.03.20 прийшла в Ірпінське відділення щоб закрити свою зарплатну карту на що мені сказали, що необхідно робити це самостійно і через гарячу лінію. Ну ок, подумала я і вирішила зняти свою зарплату через касу, щоб уникнути будь-яких неточностей. Кілька разів уточнила касиру, що хочу зняти гроші під "0" щоб закрити свою карту.
Сьогодні 30.03.20 зайшла в дода... Читати повністюток щоб перевірити ще раз баланс перед закриттям карти і виявилося, що на рахунку у мене -326,33 грн. Відразу ж зателефонувала на гарячу лінію, щоб з'ясувати звідки ця сума і виявилося, що одна з моїх покупок за 27.02. пройшла тільки 02.03. Нагадаю, що гроші з карти я знімала 03.03. і чому касир мені про це нічого не сказала не розумію.
Загалом, Альфа банк - банк, який за будь-якої можливості буде радий нагрітися на ваших грошах, а в разі будь-яких складнощів ви повинні розбиратися самі, тому що і менеджерам на відділенні, і менеджерам на гарячій лінії відверто плювати на ваші проблеми про що вони не соромляться заявляти. Так що при виборі банку не раджу Альфу, краще вже використовувати домашній матрац, так надійніше буде.

user-avatar-386
Владимир Лисецкий
ico15 Кві 2020 в 12:44

Много лет являлся клиентом банка даже был VIP но теперь когда столкнулся с тем что жена не может забрать или самостоятельно перезаключить депозитный договор на протяжении 5 лет т.к. не получается у нее прийти в данный день чтобы пересмотреть условия договора по специфике своей работы, а на сегодняшний день по причине болезни и закрытия отделений пришла не вдень окончания договора, а на следующий день, то получила отказ в переоформлении договора т.к. банк сам принял решение о пролонгации данного депозита под выгодную для банка процентную ставку даже не взирая на карантин. Раньше всех агитировал,что банк хороший, а теперь и сам и жена закроем все депозиты в этом банке. А когда-то еще приходилось охранять данный банк от погромов, а теперь сам увидел как они относятся к клиентам жаль........

Увійдіть, щоб відповісти


Залишити відгук

Ви повинні авторизуватися на сайті, щоб залишати відгуки про банки.