Метабанк

МФО: 313582
ЕДРПОУ: 20496061
Запоріжжя, проспект Металургів, 30
0 800 301-038
www.mbank.com.ua

Про банк

МетаБанк розпочав свою діяльність 12 липня 1993 р. в Запоріжжі як регіональний Акціонерний банк “Металург” (АБ Металург реорганізовано у ВАТ “Метабанк 22 травня 2009 року, в Публічне акціонерне товариство “МетаБанк” – 14 серпня 2009 року).

У 45 відділеннях обслуговується більше 42 тисячі клієнтів-фізичних осіб і більше 3,5 тисяч фірм і приватних підприємців. На сьогоднішній день повний комплекс банківських послуг надають відділення у Запоріжжі та Києві. Так само Банк приділяє величезну увагу розвитку мережі відділень в регіонах. Розвиток регіональної мережі здійснюється з урахуванням інтересів конкретних регіонів, їх специфіки та потреби їх мешканців.

У відділеннях Банку можна оплатити комунальні послуги, скористатися депозитними програмами, що дозволяють вигідно розмістити вільні грошові кошти, вибравши найбільш зручний вклад. Кожному клієнтові, який оформив депозит або відкрив рахунок надається пластикова картка «Металкарт», яка значно полегшує розрахунки з банком при погашенні кредиту або зняття відсотків за вкладом.

Для розвитку бізнесу юридичних осіб та приватних підприємців Банк надає бізнес-кредити. Програмні кредити та кредитні лінії від МетаБанку – цільові, відрізняються гнучким підходом до забезпечення по кредиту, можливістю без нотаріального оформлення застави і достроковим погашенням без додаткових витрат, так само можливе застосування пільгового періоду без погашення кредиту до 6 місяців.