Кредит Дніпро

МФО: 305749
ЕДРПОУ: 14352406
м. Київ, вул. Жилянська, 32
8 800 507 708; +38 056 787 88 88
www.creditdnepr.com.ua

Про банк

Банк Кредит Дніпро — український комерційний банк, заснований в 1993 році. Банк надає повний спектр банківських послуг приватним особам та корпоративному бізнесу, особливу увагу приділяючи агросектору. Входить до числа двадцяти найбільших українських банків за розміром активів.

Банк Кредит Дніпро щорічно займає високі місця у всіляких рейтингах, що говорить про високий рівень обслуговування і клієнтоорієнтованості фінустанови. За результатами минулого року Банк увійшов до ТОП-10 рейтингу фінансового здоров’я банків України, а в першому кварталі 2021 року — до переліку 20-ти банків-учасників валютної інтервенції НБУ по кращому курсу.

За результатами минулого року Банк збільшив чистий прибуток в 3,3 рази. Чистий процентний дохід при цьому виріс на 87,4%.

У жовтні 2020 року український рейтингове агенство підвищило Банку Кредит Дніпро довгостроковий кредитний рейтинг за Національною рейтинговою шкалою до рівня «uaAA», що означає високу кредитоспроможність.

Кінцевим беніфіціари Банку являтся Олександр Ярославський, український бізнесмен з ТОП-10 рейтингу Forbes Україна в 2020 році, власник фінансово-інвестиційної групи DCH, яка об’єднує активи таких секторів економіки, як фінанси, промисловість, транспорт, будівництво, девелопмент і ін.

Новини банку

Останні відгуки

Николай
05.05.2020

Як у бізнесмена був маленький зарплатний проект в Кредит Дніпрі

Користувався 2 роки - все працювало як годинник. Не вистачало трохи інфраструктури банкоматів і відділень, але в порівнянні з іншими банками, швидкість платежів і обслуговування мене повністю влаштовувала. Зараз бізнес виріс і став обслуговуватися в інших банках, але за Кредит Дніпром навіть трохи сумую

Anastasia
04.05.2020

Дострокове погашення кредиту

Добрий день. Поясніть будь ласка, при видачі кредиту співробітники Вашого банку говорять про те що, при достроковому погашенні кредиту, банк перераховує нарахований % на момент закриття. Так ось, мені сплачувати кредит до 2022 року сума близько 10 тис відображається в мобільному додатку. Вирішили з чоловіком закрити кредит достроково, подзвонили на гарячу лінію, для цього самого перерахунку %, там

Валентина
02.05.2020

Дочка відправляє перекази з-за кордону через Western Union

Я завжди отримую в відділенні на Столєтова, 21. Завжди все відмінно, обслуговує одна і та ж співробітниця. Швидко і ввічливо. Чула, що з переказами часто бувають проблеми і банки не дають отримати гроші з постійними уточненнями, але в Кредит Дніпрі жодного разу з таким не стикалася.

Олеся
29.04.2020

Жахлива гаряча лінія 0800 507 700 неможливо додзвонитися !!!

Хотіла дізнатися чи дійшов мій платіж - витратила вічність. Зайнято-музика, музика-зайнято і так дві години. Дві години, які у мене вкрав Кредит Дніпро. Зробіть вже нормальний онлайн-банкінг - 2020 рік на дворі! І чому через те, що ви економите на операторах, я повинна дві години слухати музику?