Радабанк

МФО: 306500
ЕДРПОУ: 21322127
49000, м. Дніпро, вул. В. Мономаха, 5
0 800 500 999
www.radabank.com.ua

Про банк

Радабанк – універсальний комерційний банк, який обслуговує як фізичних осіб, так і малий, середній бізнес і великі корпорації.

Банк сьогодні:

Стратегія банку на даний момент спрямована на інтенсивний розвиток бізнесу з урахуванням зовнішніх змін, споживчих звичок та попиту.

У 2020 році Радабанк підключився до системи Bloomberg і успішно використовує її електронну платформу, регулярно отримує підтвердження довгострокового кредитного рейтингу на рівні uaAA з прогнозом «стабільний», працює в рамках підписаного Меморандуму про загальні принципи співпраці з Міністерством економіки, торгівлі та сільського господарства України для реалізації державної програми підтримки сільськогосподарських товаровиробників

Радабанк – один із перших банків в Україні, який запровадив BankID як банк-ідентифікатор. Банк є учасником проекту USAID «Трансформація фінансового сектора» із створення фінансової платформи, яку використовує для контактів із клієнтами. Крім того, фінустанова є першим в Україні офіційним постачальником ексклюзивних пам’ятних монет та банківських металів Австралійського монетного двору у місті Перт, а також у банку продаються оригінальні монети Польського монетного двору. Радабанк полягає у партнерських відносинах із найбільшими монетними дворами світу.

Продукти/послуги банку:

– Депозитні програми;
– Кредити (споживчі, автокредити, іпотека);
– Кредитні картки;
– Грошові перекази та платіжні операції;
– Валютні операції;
– Розрахунково-касове обслуговування;
– Банківські гарантії;
– Цінні папери;
– Банківські метали;
– Індивідуальні сейфи;
– Факторинг;
– Інкасація;
– Еквайрінг.