МФО – це кредитні організації, які спеціалізуються на видачі швидких позик фізичним особам за спрощеною процедурою. Це невеликі кредити, які видаються на термін від 1 до 30 днів, середня сума досягає 30 тис. гривень. Вони позиціонуються, як гроші до зарплати.

Нові МФО в Україні у 2021 році

Попит на мікропозики останнім часом зростає. У минулому році нові МФО в Україні стали швидко з’являтися. Незважаючи на те, що умови кредитування і вимоги до позичальників у більшості з них схожі, для швидкого входу на ринок багато маловідомих МФО України стали пропонувати більш лояльні та вигідні умови, щоб залучити клієнтів.

Через велику кількість пропозицій позичальникам складно вибрати краще. Необхідно відвідати офіційний сайт мікрофінансової організації, вивчити її умови кредитування і вимоги до позичальника. Ми спростили для вас цю процедуру. У нашому каталозі зібрані кращі пропозиції МФО України, з якими ви можете ознайомитися в будь-який час. Наш сервіс постійно відстежує нові пропозиції, і актуалізує інформацію. Рекомендуємо регулярно відвідувати наш сайт, щоб відслідковувати оновлення.

Маловідомі МФО в Україні

Не всі позичальники довіряють новим МФО України, так як про них і їх діяльність мало інформації. Це серйозне упущення, адже багато хто з них надають якісні послуги. На нашому сайті ви завжди можете ознайомитися з їх умовами кредитування та відгуками позичальників, які допоможуть зробити правильний вибір.

Переваги фінансових організацій

Інтерес до мікропозик в Україні зростає, так як такий вид кредитування має ряд переваг:

• можливість отримання онлайн, не виходячи з дому;
• не потрібна застава, поручителі;
• не потрібна довідка про доходи;
• високий відсоток схвалень;
• можуть отримати особи з поганою кредитною історією;
• оформлення протягом 15 хвилин без зайвої паперової тяганини.

З перевагами українських МФО, ви можете ознайомитися в нашому каталозі, клацнувши відповідну кредитну організацію.

Як вибрати відповідну мікрофінансову компанію?

Вибрати компанію, яка надає якісні послуги і пропонує вигідні умови кредитування без «підводних каменів», не завжди просто. Особливо це стосується позичальників, які вперше користуються сервісом мікрофінансових організацій. Рекомендуємо при виборі кредитора звертати увагу на наступні критерії.

Спосіб оформлення

Не всі МФО надають можливість онлайн оформлення мікрокредитів. У деяких з них для оформлення першої позики необхідно відвідати офіс кредитної організації в робочий час, що не завжди зручно і забирає час.

Спосіб отримання

Деякі організації реалізували систему автоматичної обробки заявок, що дозволяє отримати рішення в лічені хвилини і оформляти мікрокредити цілодобово, в святкові та вихідні дні.

Процентні ставки

Ключовий критерій для вибору багатьох позичальників – процентна ставка. Перед оформленням обов’язково необхідно уважно прочитати договір. Нові МФО України для залучення клієнтів можуть пропонувати позику під 0,01%. Але безвідсоткові позики доступні тільки для нових клієнтів і їх сума, як правило, обмежена. При повторному зверненні буде діяти стандартна ставка.

Спосіб отримання кредиту

З огляду на те, що сьогодні банківська карта є практично у кожного, отримання позики на карту для більшості позичальників найбільш вигідно. Але деякі компанії можуть видавати мікропозики готівкою або на рахунок в банку.

Відгуки про компанії

Перед оформленням обов’язково ознайомтеся з відгуками позичальників, які вже брали кредит в мікрофінансової організації. На підставі цієї інформації можна скласти загальну картину про якість послуг МФО, роботі з діючими клієнтами і проблемними позичальниками.

Сервіс Banker.ua не видає кредитів, а є агрегатором пропозицій кредитних організацій. Представлені в каталозі нашого сайту МФО України мають ліцензію, працюють в рамках правового поля України. Ми постійно відстежуємо і актуалізуємо інформацію, щоб ви могли вибрати найкращу і вигідну пропозицію.