Продовжуючи користуватися цим сайтом або натиснувши "Приймаю", Ви даєте згоду на обробку файлів cookie і приймаєте умови Політики конфіденційності.
Долар дорожчає на свіжій статистиці з США: дані торгів
У II кварталі зростання прибутковості 10-річних облігацій США сповільниться, а до кінця року показник складе 2%, прогнозують в Societe Generale.
Долар дорожчає на свіжій статистиці зі США: індекс американської валюти під вечір піднявся до 93,025 пункту, передає Banker.ua.
Після невеликих ранкових коливань долар знову перейшов до зростання: підтримку американській валюті забезпечила свіжа статистика з США, де кількість робочих місць в несільськогосподарському секторі минулого місяця збільшилася на 916 000 (експерти прогнозували зростання показника на 660 000).
Так, згідно з даними торгів, вдень в п’ятницю курс євро до американської валюти впав до 1,1766 EUR/USD. При цьому в парі з ієною долар зріс до 110,61 USD/JPY.
На думку експертів Societe Generale (Франція), в II кварталі зростання прибутковості облігацій США сповільниться, і у японської валюти є всі шанси відновитися по відношенню до «американця».
Стратеги банку вважають, що до кінця поточного року прибутковість 10-річних облігацій складе 2% – сьогодні показник досягає 1,72%.
Їхні колеги з UBS Global Wealth Management, в свою чергу, ставлять на подальше ослаблення долара у зв’язку з тим, що інвестори сумніваються в тому, що ФРС схиляється до тривалого утримання ставок на низькому рівні, і ринку потрібно скорегувати очікування щодо їхнього підвищення.
Австралійський долар сьогодні піднімався до 0,7614 AUD/USD, тоді як курс USD/CNY 2 квітня знизився до позначки 6,5629, скоротивши тижневе зростання до 0,3%.
Індекс валюти США під вечір піднявся до 93,025 пункту.
Читайте також: ТОП компаній, на чиї акції варто звернути увагу у квітні
Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що, за даними МВФ, частка американської валюти в резервах центробанків світу в IV кварталі минулого року скоротилася до 59%. Цей показник є рекордно низьким з 1995 року.
Коментарі (0)