Продовжуючи користуватися цим сайтом або натиснувши "Приймаю", Ви даєте згоду на обробку файлів cookie і приймаєте умови Політики конфіденційності.
ФГВФО отримав понад 11 млн гривень за активи банкрутів
Найбільший інтерес минулого тижня покупці виявляли до активів «ВТБ Банку», в результаті продажу яких ФГВФО вдалося виручити 9,09 млн гривень.
Фонд гарантування вкладів продовжує «позбуватися» активів неплатоспроможних банків. З 30 листопада по 4 грудня продаж майна і прав вимоги за кредитами таких фінустанов принесла ФГВФО понад 11 млн гривень, передає Banker.ua.
Згідно з даними, оприлюдненими прес-службою ФГВФО, минулого тижня аукціони з продажу активів чотирьох банків, що ліквідуються, принесли Фонду 11,50 млн гривень.
В результаті продажу прав вимоги за кредитами ФГВФО зміг отримати 8,92 млн гривень, реалізація основних засобів банків, що знаходяться в управлінні Фонду, принесла 2,56 млн гривень, а продаж майна неплатоспроможних фінустанов – 0,02 млн грн.
Так, з 30 листопада по 4 грудня найбільший інтерес покупці виявляли до активів «ВТБ Банку», в результаті продажу яких ФГВФО вдалося виручити 9,09 млн гривень.
Другим за популярністю лотом минулого тижня були активи «Діамантбанку»: їх Фонд реалізував на суму 2,15 млн гривень.
Продаж позицій, пов’язаних з «Фідобанком», принесла ФГВФО 0,16 млн гривень, а реалізація активів «Родовід Банку» дозволила отримати 0,10 млн гривень.
Читайте також: Співпраця з МВФ, дірки в бюджеті і п’ятиріччя BankID: про що говорять експерти в своїх соцмережах
Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що з моменту оголошення банку «Аркада» неплатоспроможним його вкладники отримали в якості гарантованих виплат понад 170 млн гривень.
Коментарі (0)