Економіка впаде цієї осені? Як на цьому заробити вже зараз

11 карток, 29 Травня 2024
Матеріал підготовлений в партнерстві з Alpari
logo
1
Що відбувається?

Бурхливий коронакрізіс з кожним днем все сильніше б’є по світовій економіці. Уже зараз МВФ прогнозує, що падіння світового ВВП за підсумками року поб’є рекорд за багато десятиліть. Спад світової торгівлі прогнозується до 32%, за межею бідності після кризи в світі можуть залишитися 500 млн чоловік. Звісно, економіка України в цих реаліях, не маючи ніякого запасу міцності, ризикує обвалитися до безпрецедентного мінімуму.

 

2
Що це означає на практиці

Це говорить про те, що навіть той невеликий прошарок середнього класу з кваліфікованих менеджерів і невеликих власників бізнесу чекають чергові важкі часи. Втрата джерел доходу обернеться падінням купівельної спроможності і заморожуванням життєвих планів на чергову п’ятирічку. Щоб цього уникнути, потрібно шукати нові способи заробітку і сподіватися виключно на свої сили.

 

3
Я зрозумів, потрібно ризикувати і мислити нестандартно?

В цілому, так, але це далеко не завжди працює. Згідно зі статистикою, 70% cтартапів закриваються в перший рік роботи. Але ж напевно кожен з них думав нестандартно. Починати бізнес під час кризи – вкрай авантюрна справа. У вас повинна бути або супер-вдача, або революційна ідея. Навряд чи ви готові в такій ситуації ризикнути всім своїм капіталом, погодьтеся.

4
Знайомі інвестують в нерухомість, може, теж спробувати?

Нерухомість – дуже хороша тема, на якій дійсно можна заробляти. Величезна кількість людей закривають всі свої питання, здаючи в оренду пару квартир або офісів. Але є велике «але». Карантин підкосив цю галузь на довгі місяці. Зараз мільйони квадратних метрів простоюють через відсутність орендарів, ціни впали до мінімуму. Після карантину тисячі компаній задумаються, а навіщо в принципі їм потрібен офіс. А витрати весь цей час лягають на власника, який думав, що нерухомість буде годувати його вічно.

5
А що з пасивним доходом, наприклад, криптовалюта?

Так, кріпторинок дійсно виглядає апетитно для багатьох інвесторів. Однак в кріптоіндустріі немає розвиненої системи трейдингу і відслідковування трендів. Плюс досвід переходу від ICO до IEO показав безвихідність розвитку кріпторинка, коли більшість навіть досвідчених інвесторів залишилися ні з чим після входу в самі розпіарені проекти.

6
Виходить, під час кризи все не працює?

Ні, є перевірені інструменти, які пройшли далеко не одну кризу і дозволили мільйонам отримати стабільний дохід. Наприклад, торгівля на фінансових ринках, яка дозволяє примножити капітал, використовуючи трейдинговие інструменти. Прибуток може варіюватися, але досвідчений трейдер ніколи не залишиться в мінусі.

7
Так я ж не трейдер і напевно допущу масу помилок?

Щоб заробляти, не обов’язково бути трейдером, тому що є унікальна розробка Alpari – ПАММ-рахунки. Це інструмент, який дозволяє заробляти, не торгуючи самому, за допомогою знань і досвіду інших трейдерів. Така співпраця вигідна всім: трейдер отримує кошти для інвестицій, ви – надійного партнера і пасивний дохід.

8
І скільки я можу заробити на ПАММ-рахунках?

Все залежить від обраного вами ПАММ-рахунку. На сайті Alpari ви можете подивитися статистику найпопулярніших ПАММ-рахунків і обрати оптимальний для вас. Кожен трейдер має свою унікальну стратегію торгівлі та плани на інвестиції, якими він ділиться з вами, як з партнером. Все прогнозовано і відкрито. Прибуток варіюється від десятків відсотків на місяць до сотень відсотків у день, в залежності від ризикованості вашого трейдера. Наприклад, максимальна прибутковість у популярного ПАММ-рахунки Moriati недавно досягла цілих 166 700%.

9
Але є ж ризики, раптом щось піде не так?

Ризики є завжди, і про це попереджають при будь-яких інвестиціях. Але при інвестуванні в ПАММ-рахунки важливо розуміти, що ваш трейдер зацікавлений в прибутку нарівні з вами, тому що інвестує в проект власні гроші. Крім того, ви можете себе убезпечити створенням ПАММ-портфеля з різних ПАММ-рахунків і диверсифікувати ризики. Вас буде захищати досвід відразу декількох досвідчених торговців, і навіть з урахуванням усіх ризиків у вас завжди будуть шанси на підсумковий прибуток.

10
Звучить круто, як почати інвестувати?

Все просто – потрібно пройти швидку реєстрацію на сайті Alpari, встановити мобільний додаток, після чого фахівці Alpari допоможуть вам обрати відповідний ПАММ-рахунок під всі ваші вимоги. Ви отримаєте повну інформацію і весь набір інструментів для отримання прибутку від інвестицій

11
Відмінно, тоді я починаю?

Як бонус за реєстрацію за посиланням від Banker.ua ви отримаєте 500 Alp – балів, які допоможуть компенсувати комісії і спреди, а також персональну консультацію Олега Алексєєва, одного з кращих фінансових експертів у всьому СНД. Це дозволить вам увійти в світ інвестицій максимально впевненим і збройним ексклюзивними знаннями від Alpari.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті: