ico
Пт, 26 Лют
USD 27.9301 ico
EUR 34.1459 ico
RUB 0.37782 ico
RU
USD 27.9301 ico
EUR 34.1459 ico
RUB 0.37782 ico

Економіка впаде цієї осені? Як на цьому заробити вже зараз

11 карток, 26 Лютого 2021
Матеріал підготовлений в партнерстві з Alpari
logo
1
Що відбувається?

Бурхливий коронакрізіс з кожним днем все сильніше б’є по світовій економіці. Уже зараз МВФ прогнозує, що падіння світового ВВП за підсумками року поб’є рекорд за багато десятиліть. Спад світової торгівлі прогнозується до 32%, за межею бідності після кризи в світі можуть залишитися 500 млн чоловік. Звісно, економіка України в цих реаліях, не маючи ніякого запасу міцності, ризикує обвалитися до безпрецедентного мінімуму.

 

2
Що це означає на практиці

Це говорить про те, що навіть той невеликий прошарок середнього класу з кваліфікованих менеджерів і невеликих власників бізнесу чекають чергові важкі часи. Втрата джерел доходу обернеться падінням купівельної спроможності і заморожуванням життєвих планів на чергову п’ятирічку. Щоб цього уникнути, потрібно шукати нові способи заробітку і сподіватися виключно на свої сили.

 

3
Я зрозумів, потрібно ризикувати і мислити нестандартно?

В цілому, так, але це далеко не завжди працює. Згідно зі статистикою, 70% cтартапів закриваються в перший рік роботи. Але ж напевно кожен з них думав нестандартно. Починати бізнес під час кризи – вкрай авантюрна справа. У вас повинна бути або супер-вдача, або революційна ідея. Навряд чи ви готові в такій ситуації ризикнути всім своїм капіталом, погодьтеся.

4
Знайомі інвестують в нерухомість, може, теж спробувати?

Нерухомість – дуже хороша тема, на якій дійсно можна заробляти. Величезна кількість людей закривають всі свої питання, здаючи в оренду пару квартир або офісів. Але є велике «але». Карантин підкосив цю галузь на довгі місяці. Зараз мільйони квадратних метрів простоюють через відсутність орендарів, ціни впали до мінімуму. Після карантину тисячі компаній задумаються, а навіщо в принципі їм потрібен офіс. А витрати весь цей час лягають на власника, який думав, що нерухомість буде годувати його вічно.

5
А що з пасивним доходом, наприклад, криптовалюта?

Так, кріпторинок дійсно виглядає апетитно для багатьох інвесторів. Однак в кріптоіндустріі немає розвиненої системи трейдингу і відслідковування трендів. Плюс досвід переходу від ICO до IEO показав безвихідність розвитку кріпторинка, коли більшість навіть досвідчених інвесторів залишилися ні з чим після входу в самі розпіарені проекти.

6
Виходить, під час кризи все не працює?

Ні, є перевірені інструменти, які пройшли далеко не одну кризу і дозволили мільйонам отримати стабільний дохід. Наприклад, торгівля на фінансових ринках, яка дозволяє примножити капітал, використовуючи трейдинговие інструменти. Прибуток може варіюватися, але досвідчений трейдер ніколи не залишиться в мінусі.

7
Так я ж не трейдер і напевно допущу масу помилок?

Щоб заробляти, не обов’язково бути трейдером, тому що є унікальна розробка Alpari – ПАММ-рахунки. Це інструмент, який дозволяє заробляти, не торгуючи самому, за допомогою знань і досвіду інших трейдерів. Така співпраця вигідна всім: трейдер отримує кошти для інвестицій, ви – надійного партнера і пасивний дохід.

8
І скільки я можу заробити на ПАММ-рахунках?

Все залежить від обраного вами ПАММ-рахунку. На сайті Alpari ви можете подивитися статистику найпопулярніших ПАММ-рахунків і обрати оптимальний для вас. Кожен трейдер має свою унікальну стратегію торгівлі та плани на інвестиції, якими він ділиться з вами, як з партнером. Все прогнозовано і відкрито. Прибуток варіюється від десятків відсотків на місяць до сотень відсотків у день, в залежності від ризикованості вашого трейдера. Наприклад, максимальна прибутковість у популярного ПАММ-рахунки Moriati недавно досягла цілих 166 700%.

9
Але є ж ризики, раптом щось піде не так?

Ризики є завжди, і про це попереджають при будь-яких інвестиціях. Але при інвестуванні в ПАММ-рахунки важливо розуміти, що ваш трейдер зацікавлений в прибутку нарівні з вами, тому що інвестує в проект власні гроші. Крім того, ви можете себе убезпечити створенням ПАММ-портфеля з різних ПАММ-рахунків і диверсифікувати ризики. Вас буде захищати досвід відразу декількох досвідчених торговців, і навіть з урахуванням усіх ризиків у вас завжди будуть шанси на підсумковий прибуток.

10
Звучить круто, як почати інвестувати?

Все просто – потрібно пройти швидку реєстрацію на сайті Alpari, встановити мобільний додаток, після чого фахівці Alpari допоможуть вам обрати відповідний ПАММ-рахунок під всі ваші вимоги. Ви отримаєте повну інформацію і весь набір інструментів для отримання прибутку від інвестицій

11
Відмінно, тоді я починаю?

Як бонус за реєстрацію за посиланням від Banker.ua ви отримаєте 500 Alp – балів, які допоможуть компенсувати комісії і спреди, а також персональну консультацію Олега Алексєєва, одного з кращих фінансових експертів у всьому СНД. Це дозволить вам увійти в світ інвестицій максимально впевненим і збройним ексклюзивними знаннями від Alpari.Авторизація

Ми використовуємо файли cookie для збору аналітичних даних про взаємодії з нашим веб-сайтом, щоб поліпшити взаємодію з Користувачем. Також для того, щоб скористатися деякими функціоналом і сервісом banker.ua Користувач може добровільно передавати персональні дані. До них можуть належати: ім'я, адреса електронної пошти, акаунти в соціальних мережах, поля форм можуть запитувати й інші дані. Детальніше про файлах cookie і персональних даних дізнайтеся в Політиці конфіденційності.
Прийняти
×