Продовжуючи користуватися цим сайтом або натиснувши "Приймаю", Ви даєте згоду на обробку файлів cookie і приймаєте умови Політики конфіденційності.
Кредиторам «Місто Банку» виплатили понад 420 млн грн
Фонду вдалося погасити майже половину затверджених вимог кредиторів «Місто Банку» менш ніж за півроку.
ФГВФО в повному обсязі задовольнив вимоги кредиторів «Місто Банку», виплативши в рамках погашення 424,2 млн гривень, передає Banker.ua.
Як повідомляє прес-служба Фонду, 424,2 млн гривень, виплачені в рамках погашення вимог кредиторів «Місто Банку» перших трьох черг, складають 44% від загального обсягу вимог, затверджених для цієї фінустанови.
У ФГВФО нагадують, що Фонд гарантування вкладів затвердив ліквідаційну масу «Місто Банку» 1 квітня 2021 року і цього ж місяця приступив до продажу його активів.
Так, за словами заступника директора-розпорядника ФГВФО Ольги Білай, завдяки ефективному управлінню активами, їхній реалізації та здачі в оренду, Фонду вдалося погасити майже половину затверджених вимог кредиторів «Місто Банку» менш ніж за півроку.
На черзі, зазначається в повідомленні, вкладники 200+, чиї кредиторські вимоги належать до четвертої черги.
Йдеться про фізосіб з депозитами понад гарантовану суму в 200 000 гривень: обсяг затверджених вимог даної категорії кредиторів становить 184 300 000 грн.
Читайте також: Де вигідніше: огляд депозитних програм українських банків
Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що в січні-серпні неплатоспроможні банки виплатили в рамках погашення вимог кредиторів 2 346,7 млн гривень.
Коментарі (0)