Продовжуючи користуватися цим сайтом або натиснувши "Приймаю", Ви даєте згоду на обробку файлів cookie і приймаєте умови Політики конфіденційності.
Мінфін запровадить цифрову екосистему планування бюджету
Нова IT-система планування бюджету є важливим кроком у трансформації управління державними фінансами в Україні.
Міністерство фінансів України протягом 2025 року запроваджуватиме цифрову екосистему планування бюджету, передає Banker.ua з посиланням на пресслужбу міністерства.
Зазначається, що система розробляється у співпраці з Публічною установою “Центральне агентство з управління проєктами” (CPMA) за підтримки проєкту EU4PFM.
«IT-система сприяє централізованому управлінню, консолідації та безпечному обміну даними між усіма учасниками бюджетного процесу й автоматизує ключові функцій Мінфіну, що зменшує кількість ручної обробки інформації та трудомістких розрахунків у процесі збору та опрацювання бюджетних запитів. Мінфін зможе готувати Державний бюджет України на 2026 рік за допомогою нової IT-системи», – зазначив Заступник Міністра фінансів України Олександр Грубіян.
ІТ-консолідація в Системі управління державними фінансами (СУДФ) є стратегічним напрямом, скерованим на узгоджений розвиток інформаційних систем органів управління державними фінансами. Ключові завдання охоплюють налагодження обміну інформацією, застосування світових практик і стандартів управління інформаційними технологіями та оптимізацію видатків.
Читайте також: Всюди читаю, що Revolut нарешті зʼявився в Україні. Це правда? А на яких умовах?
Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що встановлено вимоги до інформаційних систем кредитної спілки.
Коментарі (0)