Дубій Володимир Володимирович

img
Перший заступник голови Правління ТАСкомбанк 2010 - поточний час
Освіта

Дніпропетровський ордена Трудового Червоного Прапора гірничий інститут імені Артема, Національна юридична академія України ім. Ярослава Мудрого та Львівський інститут банківської справи Університету банківської справи НБУ.

Наукова ступінь

Кандидат технічних наук

Професія

банкір

Дубій Володимир Володимирович

Був певний період в житті, коли я вважав за можливе закінчити давно розпочату ще в Дніпропетровському гірничому інституті ім. Артема справу з наукових досліджень в галузі екології та охорони праці. Вдалося все завершити захистом кандидатської дисертації, отриманням кандидатського ступеня і вченого звання доцента. Повірте, я не збирав дипломи – просто була можливість розвивати свої здібності, знаходячи знання, навички та досвід. У нас в країні багато успішних людей, і велика частина з них не зупиняються на досягнутому, а продовжують розвивати себе і менеджерів своїх компаній. Тоді і життєві цілі змінюються, головним стають самореалізація і об’єктивна самооцінка. А службовцям банку я став в досить зрілому віці.

Приблизно 8 років тому мені запропонували створити і очолити філію банку, і я прийняв цей виклик. Було важко, але цікаво, а далі був щоденна важка праця і самоосвіта. Вдалося створити прекрасну команду, яка багато чому мене навчила і підтримала в такому непростому рішенні – змінити професію. Так я і став банкіром “.

ТАСкомбанк, підконтрольний бізнесменові і політику Сергію Тігіпку, ще зовсім недавно в своєму розпорядженні статутним капіталом всього в 220 млн грн, ставився до четвертої групи за класифікацією НБУ. Однак вже до початку нинішнього 2015 року року фінустанова зробило крок в третю групу, зайнявши 50-у позицію. Голова правління ТАСкомбанк Володимир Дубей зазначає – якщо зі списку викреслити банки з тимчасовими адміністраціями та кандидатів на їх введення, то можна сказати, що його банк впритул наблизиться до Топ-30 рейтингу. Банкір декларує намір нарощувати бізнес навіть в кризовий час.