Лавренчук Володимир Миколайович

img
екс-голова правління Райффайзен Банку Аваль жовтень 2005 - 20 серпня 2019
Народження

17 вересня 1957 року

Освіта

Закінчив Фінансово-економічний факультет Київського інституту народного господарства
Спеціальність - економіст

Професія

Банкір

Лавренчук Володимир Миколайович

Хвиль кризи буде кілька. Банки, які відчули збитки від кредитування, можливо будуть вести обережну політику. Ми пам’ятаємо початок 1990-х та 2000-х років і розуміємо, що виникнуть “граблі”, на які настануть нові учасники. Але більша частина гравців зробила висновки і материнські банки не дозволять повторити помилки.

Кар’єра:

1982 рік – Володимир Лавренчук починає працювати в банківській сфері. Обіймав керівні посади в Ощадному банку України, АО «Укрінбанк» та Райфайзенбанк Україна.

жовтень 2005 року — голова правління Райффайзен Банку Аваль.

19 серпня 2019 року — наглядова рада Райффайзен Банку Аваль прийняла рішення про припинення повноважень голови правління банку Володимира Лавренчука і призначення на цю посаду Олександра Пісарука з моменту його узгодження в НБУ.

Читати далі

Особисте життя:

Одружений, має доньку.

Хобі:

Володимир Лавренчук захоплюється грою на музичних інструментах і написанням рок-музики. Зі спортивних хобі займається вінд-серфінгом і гірськими лижами.

Цікаві факти:

Володимир Лавренчук неодноразово був визнаний кращим серед керівників фінансового сектора. У 2011 році його назвали в п’ятірці найбільш авторитетних топ-менеджерів усіх галузей української економіки (журнал «Компаньйон»). Експертні групи, які брали участь у складанні бізнес-рейтингів, називали в різні роки керівника Райффайзен Банку Аваль найкращим топ-менеджером у банківській системі України (журнал «ТОП-100. Рейтинг лідерів бізнесу України», а також рейтинги «ГVардія керівників»); найавторитетнішим менеджером серед керівників українських банків (журнал «Компаньйон»); кращим топ-менеджером по впровадженню репутаційного маркетингу (журнал «Банкір»); кращим топ-менеджером банку з іноземним капіталом (діловий тижневик «Контракти»).

У 2014 році Володимир Лавренчук посів перше місце в рейтингу найбільш відкритих для спілкування з журналістами і клієнтами українських банкірів, складеному «Інвестгазетою».