Мороховський Вадим Вікторович

img
екс-глава правління Південний 1995 - 2011
Народження

22 червня 1971 м. Одеса

Освіта

Інститут народного господарства
Об'єднання молодіжних клубів (ОМК)

Професія

банкір, економіст

Мороховський Вадим Вікторович

Вадим Вікторович Мороховський народився 22 червня 1971 року в Одесі в родині легендарного капітана «знавців» Віктора Мороховського. Навчався в 119-й школі, потім – у школі робітничої молоді, паралельно працюючи в Одеському шахово-шашковому клубі. Далі – в Інституті народного господарства і Об’єднанні молодіжних клубів (ОМК). Після закінчення інституту і до 1993 року працював в “Норд-банку”. Пройшов шлях від економіста до начальника внутрішнього аудиту та роботи з акціонерами. З 1995 року В. Мороховський став першим заступником Голови Правління, а з грудня 1999 року був призначений Головою Правління Банку ПІВДЕННИЙ.

Вадим Мороховський очолював Банк ПІВДЕННИЙ більше 10 років.

Два роки поспіль – у 2009 і 2010 роках Банк ПІВДЕННИЙ був визнаний кращим Банком для корпоративного бізнесу за версією журналу «Банкір», а за результатами 2009 року Голова Правління Банку Вадим Мороховський увійшов до трійки кращих фінансистів року в національній програмі «Людина року», був також удостоєний державного звання «Заслуженого економіста України».

Читати далі

Банк ПІВДЕННИЙ під керівництвом Вадима Мороховського активно займається благодійністю, проводить щорічні шахові турніри, є засновником Музею сучасного мистецтва Одеси. Підтримує також національну версію гри «Що? Де? Коли? », Одеську команду КВН.

З середини 2006 року – Президент Федерації шахів в Одеській області та Віце-президент Федерації шахів України.

У 2007 році Вадим Вікторович призначений директором Ради Асоціації шахових Професіоналів (Париж, Франція) (АШП), а в січні 2008 року обійняв посаду Президента АШП.

Сімейний стан: одружений, має двох синів і дочку

Захоплення: шахи, книги, колекціонування монет.