Шмигаль показав план дій Кабміну до кінця 2020 року: ключові пункти

Ретельний моніторинг виконання нового плану дій уряду буде проводитися секретаріатом Кабміну, зазначає прем’єр.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль оприлюднив план дій Кабміну до кінця поточного року. У документі, що містить 690 пунктів, згадується про роботу над промисловим безвізом, створення Фонду розвитку сільських територій, підготовку до впровадження накопичувальної пенсійної системи та створення вільної економічної зони для IT-галузі, передає Banker.ua.

За словами прем’єра, план дій уряду – це документ, на який будуть орієнтуватися міністерства у своїй щоденній діяльності, і ознайомитися з планами роботи відомств тепер може кожен українець, а також будь-який депутат, аналітик і підприємець.

На своїй сторінці в Facebook Денис Шмигаль виділив кілька ключових пунктів програми, до яких входить робота з Євросоюзом над «промисловим безвізом» і оновленням угоди про асоціацію, розробка законопроекту про вільну економічну зону для IT-галузі, проведення антидемпінгових розслідувань з метою підтримки промисловості та продовження мораторію на перевірки бізнесу.

Також прем’єр згадує про плани уряду щодо створення Фонду розвитку сільських територій, запровадження «нульової декларації», ліквідації Державної фіскальної служби і розробки інструменту електронного резидентства.

У планах Кабміну до кінця року також реформування митниці та «Укрзалізниці», установка 50 систем зважування на дорогах, остаточна ліквідація ДАБІ, старт програми трансформації вугільних регіонів і підготовка до впровадження накопичувальної пенсійної системи.

Плюс уряд планує розширити програму «Доступні ліки», змінити механізм фінансування високоспеціалізованої медичної допомоги, а також запустити єдину автоматизовану систему з призначення, нарахування і отримання державної соцпідтримки.

Серед найбільш значущих пунктів Денис Шмигаль також згадує створення додаткових місць у дитсадках, перенесення продажу дозволів на користування надрами на відкриті онлайн-торги і проведення вперше за останні 9 років інвентаризації українських лісів.

Читайте також: “Україна втратила $15 млрд у коронакризі», – Віктор Скаршевський

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що, згідно із заявою прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, уряд має намір продовжити програму доступного кредитування «5-7-9» на 2021 рік.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:

Коментарі (0)