СПЕКА НАБЛИЖАЄТЬСЯ: найгарячіші акції від українських банків на травень-червень

13 Травня 2021

Літо вже незабаром, а це час, коли попит на банківські продукти й інтерес до їхніх послуг трохи знижується. Тому фінустанови вже готові анонсувати спеціальні акції та пропозиції для своїх клієнтів. Banker.ua зібрав найактуальніші банківські акції сезону весна­літо 2021 року.

Ощадбанк

Акція для власників карток для підлітків ЛАЙК’Ю: щомісяця за розрахунки картками для підлітків ЛАЙК’Ю Ощад розігрує iPhone 12 на 128GB зеленого кольору.

Участь в акції — автоматична, без реєстрації. Кожна покупка, оплачена карткою ЛАЙК’Ю, бере участь в акції. Більше покупок — більше шансів виграти.

Переможця банк обирає щомісяця за допомогою random.org.

Акція діє з 10.09.2020 по 31.07.2021 включно.

Спеціальна пропозиція для держателів карток MORE від Ощадбанку діє на постійній основі. Для участі потрібно зареєструвати картку MORE у програмі Mastercard Більше, розраховуватись нею та накопичувати бали.

Обміняти бали можна на брендовані чохли для валіз, пледи, дорожні подушки, косметички та інші товари для подорожей у спеціальному каталозі програми Mastercard Більше, що доступний тільки власникам картки MORE.

Глобус Банк

По-перше, з 12 квітня банк запустив для всіх своїх клієнтів депозитну акцію, приурочену до Великодніх свят. Вона дозволить отримати додатковий бонус до поточної ставки в розмірі 1% при розміщенні коштів на термін від 1 року без обмеження по сумі. Дана пропозиція діятиме до середини травня і дозволить навіть існуючим клієнтам банку вигідно перерозмістити свої депозити, оскільки комбінується з поточними бонусами банку при автопролонгації. Таким чином, максимальна ставка для нових депозитів може досягати 11,5% при розміщенні на термін понад 2-х років.

Крім цього, 2 квітня банк завершив складний проект з переходу обслуговування всього карткового бізнесу на процесинг UPC. Найближчі плани банку полягають в якісному апгрейді існуючих карткових продуктів і виведенні на ринок нового максимально діджитального карткового продукту, який дозволить клієнту взагалі не залежати від відділень банку. Користувачи з поточних карткових продуктів зможуть вже найближчим часом відчути позитивні зміни як в якості обслуговування, так і в розширенні доступного функціоналу.

Окремо варто зупинитися на абсолютно новому мобільному додатку, який має вийти в загал у травні-червні, що дозволить Глобус Банку вивести обслуговування клієнтів за картками  на абсолютно новий якісний рівень.

ОТП БАНК

«Автозабава 3.0» — це акція, за умовами якої кожні два місяці ОТП Банк розігрує серед клієнтів кросовер Volkswagen T-Roc Style 2021. До того ж, серед усіх учасників акції щотижня розігрується 40 літрів бензину! Для участі у розіграші потрібно відкрити строковий депозит у гривні на суму від 10 000 грн строком від 6 місяців, оформити кредит готівкою на суму від 10 000 грн або — якщо без кредиту та депозиту — здійснити розрахунки карткою Mastercard упродовж одного етапу акції на загальну суму від 5 000 грн або її еквівалент в іноземній валюті за комерційним курсом банку на дату списання коштів. Акція діє з 1 лютого до 30 листопада 2021 року та складається з 5-ти етапів, у кожному з яких буде розіграно по одному з п’яти автомобілів.

Оскільки найбільша кількість покупок здійснюється на вихідних, для всіх кредитних карток Mastercard активовано можливість робити покупки в суботу та неділю у розстрочку на 6 платежів без щомісячної комісії з акцією «Вікенд у розстрочку». Сума покупки повинна складати  від 1 000 до 15 000 грн, строк, на який надається  розстрочка, — 6 місяців. В акції беруть участь покупки, що були сплачені з 20:00 п’ятниці до 08:00 понеділка; ставка складає 0,0001% річних. Акція діє до 31.05.2021 року.

«Вигравайте 100% кешбек!» — це акція, за умовами якої клієнти ОТП Банку можуть повернути все, що витратили за тиждень за допомогою кредитної картки Mastercard. Для цього необхідно розраховуватися кредитною карткою Mastercard від ОТП Банку до 31.05.2021 на суму від 500 грн або більше протягом етапу акції та автоматично брати участь у розіграші 100%-го кешбеку за допомогою Random.org (максимальна сума до виплати — 2 000 грн після оподаткування).

ПРАВЕКС БАНК

ПРАВЕКС БАНК продовжує акцію “Весняна економія”, що дозволяє користувачам відправляти гроші на найбільш популярні напрями: Молдова, Грузія, Вірменія. Акція проходить разом з RIA Money Transfer. Тариф за переказ грошей становить 0,8% від суми грошового переказу. Акція діє до 31 травня 2021 року.

Credit Agricole Bank

Учасники акції «100 000 клієнтів мобільного додатку» від Креді Агріколь Банку, що стартувала 9 квітня 2021 року, можуть отримати супер-корисні подарунки для дому. Всі користувачі СА+, які здійснять мінімум три будь-які операції в СА+ до 30 квітня, візьмуть участь у розіграші одного з 3-х роботів-пилососів Xiaomi RoboRock S6 Pure.

Ця умова акції діє до моменту реєстрації 100 000-го користувача СА+.

Банк Південний

Банк Південний запустив акцію спеціально для моряків. Умови пропозиції дуже прості: приведи друга-моряка, який оформить відповідну картку моряка у банку, і отримай 200 грн на свій рахунок. Акція діє до 31 травня 2021 року.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті: