Banker.Тижневик: що українські банки зробили за минулий тиждень (6-10 червня)

13 Червня 2022

Чим жили українські банки протягом минулого тижня, скільки корисного та важливого зробили, як змінилися їхні фінансові показники, яка ситуація з клієнтами, продуктами та відділеннями – про це та інше вони розповідають у рубриці-дайджесті «Банківський тижневик» на Banker.ua.

Пресслужба ОТП Банку:

ОТП Банк розширив перелік партнерів-ритейлерів, де клієнти – фізичні особи можуть оформити розстрочку «Скибочка». Тепер до списку додалася мережа магазинів Eldorado.

Для оформлення розстрочки потрібна кредитна картка ОТП Банку і завантажений на смартфон додаток OTP Credit. Для того, щоб оформити послугу, потрібно перевірити власний ліміт на розстрочки в додатку OTP Credit, після чого повідомити продавцю про бажання здійснити покупку в розстрочку, і підтвердити дію в додатку.

Сума, на яку можна придбати товар у розстрочку, становить від 300 грн до 100 тис. грн. Клієнт може обрати термін, протягом якого сплачуватиме кошти – 3 або 6 місяців. Серед переваг «Скибочки» є те, що оформлення покупки в розстрочку не перевищує кількох хвилин та не потребує кредитних заявок чи документів.

Також на минулому тижні, 10 червня, відбувся перший розіграш у межах акції  «Бути вільним!». Переможцем став 42-річний клієнт банку з м. Києва, який користується картками та іншими продуктами банку з 2016 року.  За умовами акції, переможець отримає електроскутер CityCoco. Ще 4 електроскутери буде розіграно протягом наступних двох місяців серед нових депозитів у гривні та поповнень ощадних рахунків, що беруть участь в акції.

Пресслужба РАДАБАНКУ:

За минулий тиждень РАДАБАНК подовжив роботу деяких відділень у місті Дніпро, щоб Клієнти мали доступ до банківських операцій у зручний час.

Для існуючих та нових корпоративних Клієнтів ми підвищили процентні ставки на 2-3,5% за депозитами для бізнесу в гривні. Відтепер депозити «Строковий» і «Депозитна лінія» від РАДАБАНКу стали ще вигідніші, адже отриманий дохід складатиме до 18,5% річних у гривні в залежності від строку розміщення вкладу, умов виплати нарахувань та обраної депозитної програми.

Також, власникам платіжних карток від РАДАБАНКу не потрібно звертатись до відділень у разі закінчення строку дії картки, адже ми подовжили можливість її використання по 31 грудня 2022 року.

Окрім цього, ми запровадили скасування штрафів, пені та відсотків для Позичальників, які були мобілізовані та звернулись до РАДАБАНКу під час воєнного стану у разі надання ними офіційного звернення з одним із документів (військовий квиток, в якому у відповідних розділах здійснюються службові відмітки, або довідка про призов військовозобов’язаного на військову службу, видана військовим комісаріатом або військовою частиною, а для резервістів – витяг із наказу або довідка про зарахування до списків військової частини, які видаються військовою частиною).


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті: