Banker.Тижневик: що українські банки зробили за минулий тиждень (13-17 червня)

20 Червня 2022

Чим жили українські банки протягом минулого тижня, скільки корисного та важливого зробили, як змінилися їхні фінансові показники, яка ситуація з клієнтами, продуктами та відділеннями – про це та інше вони розповідають у рубриці-дайджесті «Банківський тижневик» на Banker.ua.

Головний Telegram-канал банкірів

Пресслужба Ідея Банку:

Минулого тижня Ідея Банк повернув можливість отримати кредит готівкою для клієнтів у Одесі, Харкові, Дніпрі та Кривому Розі. Протягом дії воєнного стану відділення не припиняли обслуговувати клієнтів, наскільки це було можливо з точки зору безпеки для клієнтів та співробітників. У цей час були доступні більшість послуг банку, а починаючи із 16 червня – і готівкові кредити. Ми розуміємо, що клієнти цих міст та регіонів мають потребу отримати кредитні кошти, наприклад, на поточний ремонт, купівлю техніки чи придбання електросамокату. На сьогодні Ідея Банк – один із небагатьох банків, де можна отримати такий кредит. Для зручності клієнтів ми зробили можливість безпосередньо на сайті банку забронювати візит до відділення або оформити заявку та отримати попереднє рішення по кредиту за 1 хвилину.

Нагадаємо, у квітні Ідея Банк відновив кредитування готівкою у західних регіонах країни, а у травні – у центральних та північних областях, а також – споживче кредитування на товари у магазинах-партнерах.

Крім того, у червні розпочали роботу 45 кредитних центрів Ідея Банку у менших містах та селищах України, в яких можна оформити заявку на кредит готівкою чи на кредитну картку.

Таким чином на сьогодні отримати кредит готівкою від Ідея Банку можна у більшій частині регіонів країни.  Також, як тільки стане можливим, ми відновимо кредитування готівкою у Запоріжжі.

Пресслужба РАДАБАНКУ:

Минулого тижня, як і попередні, РАДАБАНК продовжив підтримувати стабільну роботу більшості відділень мережі, надаючи максимально широкий спектр банківських послуг.

Але найголовнішою подією тижня став Акційний депозит під 20% річних «На Сме₽ть орків» від РАДАБАНКу, що діє з 13.06.2022 року по 26.08.2022 року.

Основні умови вкладу:

  • Процентна ставка 20% річних у гривні;
  • Термін вкладу з 13.06.2022 р. по 01.09.2022 р. включно (залучення коштів до 26.08.2022 р.);
  • Мінімальна сума вкладу 1000 гривень, максимальна – необмежена.

Фішка Акційного депозиту, окрім підвищеного процента, в тому, що після закінчення Акції РАДАБАНК із власного прибутку перерахує Збройним силам України 1% річних у гривні зі всієї суми залученої на депозит «На Сме₽ть орків» від вкладників за весь період дії пропозиції. Нарахування вкладникам суми депозитних відсотків буде здійснено у повному обсязі та не буде зменшено на цей відсоток.

Отже, ми створюємо всі умови, щоб наші клієнти мали змогу не тільки надійно зберігати кошти у складні часи, а ще й отримати високий додатковий дохід.

otpbank-icon

Пресслужба ОТП Банку:

Святкове відкриття відділення ОТП Банку в Ірпені відбулося 14 червня.

Мер Ірпеня Олександр Маркушин завітав на офіційне відкриття першого відділення ОТП Банку в цьому місті і привітав працівників з початком роботи. «Це знакова подія, адже йдеться про потужну і надійну фінансову установу, зручність для людей і підтримку для підприємств», – наголосив міський голова.

У свою чергу, голова правління ОТП Банку Володимир Мудрий розповів, що старт роботи нового відділення планувався ще на початку березня. «Попри все ми прийняли відповідне рішення про відкриття, щойно Київську область було звільнено. Це позитивний сигнал бізнесу і населенню міста–героя: ми віримо у нашу перемогу, ми працюємо і готові підтримувати їх», – наголосив Володимир Мудрий.

Нове відділення банку облаштоване за найвищими європейськими стандартами, із зоною обслуговування та депозитними сейфами.

«У нас зручне розташування, у центрі міста, за адресою вул. Т.Шевченка, 7Н. Тут надають усі види банківських послуг як для фізичних, так і для юридичних осіб, – розповіла керуюча відділенням в м.Ірпінь Світлана Сапсай. – Зокрема, одна із затребуваних зараз послуг – це отримання допомоги від ООН для внутрішньо переміщених осіб, її можна отримати у нас. Також ми маємо вільні банківські скриньки, які готові запропонувати клієнтам».

«Пройшло трохи більше місяця після бойових дій в Ірпені, а в місто вже повернулося майже 50% населення і відкрилася чи поновила роботу значна кількість малого та середнього бізнесу. Інвестиційна рада щодня працює над тим, щоб бізнес в Ірпені ставав міцніше на ноги. І я щиро дякую усім підприємцям, які повертаються до роботи, розуміючи, що бізнес – це податки, а податки – це кошти на відновлення зруйнованих шкіл, дитсадків, лікарень та житла ірпінців», – підкреслив голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк.

Нагадаємо, що роботу з клієнтами відділення ОТП Банку в м.Ірпінь розпочало ще наприкінці травня.
forward-bank-icon

Пресслужба Forward Bank:

Кожного дня ми шукаємо можливості для повноцінної роботи банку.

Минулого тижня ми відновили кредитування діючих клієнтів Forward Bank. Тому що економіка країни має працювати. І сьогодні це не просто слова, це, в тому числі, частина фундаменту для нашої перемоги.

Після початку повномасштабної війни попит на кредитні ресурси з боку населення знизився. Але з травня споживчий ринок в Україні потроху оживає. Українці почали купувати більше товарів та послуг, порівняно з квітнем, та частіше (на 21%) розраховувалися банківськими картками.

Отже наші пропозиції «Кредит готівкою» та «Кредит на товари та послуги» наразі стають дуже актуальними.

  • готівкові кредити на картку – на власні потреби клієнтів, до 30000 грн, на термін від 6 до 12 місяців;
  • споживчі кредити на придбання товарів – до 50000грн, на термін від 3 до 12 місяців.

Уже першого ж дня ми отримали більше 130 заявок на PIL кредит та POS кредити. Наразі маємо близько 500 торгових точок, які готові оформлювати кредити клієнтам.

Запуск кредитування – це серйозний крок та почесна місія для банку, адже в складних фінансових умовах багато громадян має нагальні потреби, вирішення яких значно полегшується та пришвидшується за допомогою кредитних коштів. Поряд з тим, фінансова сфера, яка злагоджено працює, сприяє наповненню бюджету та забезпечує таку важливу сьогодні фінансову підтримку.

Ми віримо в наших людей, в нашу країну, забезпечуємо щодня якість роботи в кожному куточку України, де представлений банк, робимо те, що ми можемо, там де ми є.

Ми віримо в ЗСУ і нашу перемогу та продовжуємо тримати фінансову оборону! Разом переможемо!

Пресслужба IBOX BANK:

Минулого тижня IBOX BANK оновив ставки по депозитах для фізичних осіб.

Підвищено ставки на депозит:

ДІЛОВА ПРОПОЗИЦІЯ в гривні на строк 30 днів – 10% річних та 60 днів – 7,5%. Це депозит для клієнтів, які бажають отримати високий дохід при розміщенні грошових коштів на короткий строк.

СТАНДАРТНИЙ в дол. США на строк 3 міс. – 0,75% річних, 6 міс. – 1,25%, 12 міс.+7 днів – 2,5% річних, в Євро – 0,1% річних на всі строки. Це депозит для клієнтів, які бажають отримати максимальний дохід на середньостроковий та тривалий строк.

Також в IBOX BAN є короткостроковий депозит ПЛЮС 7 строком на 7 днів з можливістю пролонгації, з відсотковою ставкою в грн 3% річних.

Для підтримки економіки України банк продовжує запровадження сміливих рішень і бере на себе відповідальність за безпеку заощаджень українців. Нові іще вигідніші депозитні програми мають забезпечити українцям стабільний прибуток та впевненість у завтрашньому дні.

З 13 по 17 червня в IBOX BANK успішно завершили тестування у системах банку продукту додавання валют картки Інстант, а також тестування повного циклу: Банк – ПЦ – персобюро. Платіжна картка «Visa Instant» надається одразу при зверненні клієнта до банку. Платіжна картка може бути надана клієнту банком до карткового рахунку, що відкривається, або до вже відкритого в банку карткового рахунку.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті: