Banker.Тижневик: що українські банки зробили за минулий тиждень (25-29 липня)

01 Серпня 2022

Чим жили українські банки протягом минулого тижня, скільки корисного та важливого зробили, як змінилися їхні фінансові показники, яка ситуація з клієнтами, продуктами та відділеннями – про це та інше вони розповідають у рубриці-дайджесті «Банківський тижневик» на Banker.ua.

Головний Telegram-канал банкірів

Пресслужба ПУМБ:

На минулому тижні у мобільному додатку ПУМБ Online банку ПУМБ з’явився корисний сервіс, за допомогою якого клієнти банку можуть отримати виплати від Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Якщо банк, де лежать гроші, ліквідується — більше не треба стояти в чергах, достатньо завантажити додаток ПУМБ Online, обрати розділ «Фонд гарантування вкладів» та подати заявку на повернення коштів.  Заявку буде розглянуто ПУМБ протягом 3 робочих днів.

Нові клієнти банку також можуть отримати виплати від ФГВФО за допомогою додатку. Для цього необхідно завантажити додаток ПУМБ Online, пройти реєстрацію за допомогою застосунку Дія та подати заявку на отримання коштів.

Пресслужба Альянс Банку:

Минулого тижня Альянс Банк провів пресконференцію “Від продуктів до бронежилетів: як війна згуртувала  суспільство та бізнес”, де ми поділилися своєю історією шляху під час війни. Зокрема, розказали про те, як банк продовжує підтримувати волонтерів та благодійників попри ворожі інформаційні атаки.

Також Сергій Бочаров, заступник Голови правління АЛЬЯНС БАНКУ, поділився думкою з приводу того, що змінилося у фінансуванні малого бізнесу. За його словами, бізнес, який адаптується до умов, завжди отримає фінансування від банку. Про це детальніше можна прочитати  в нашому блозі.

А ще АЛЬЯНС БАНК минулого тижня запустив вигідні умови обміну валюти та став партнером кампанії із захисту прав споживачів кредитних послуг “Знай свої права: кредити”, яку проводить Нацбанк.

Пресслужба IBOX BANK:

IBOX BANK успішно завершив усі налаштування та розпочинає емісію карток MasterCard. А до тарифних пакетів Депозитний, Приватний, Зарплатний, Зарплатний IBOX вже додали нові типи карток – MasterCard Debit та Platinum.

Минулого тижня IBOX BANK також розпочав випуск карток Visa Instant у трьох валютах — долар, євро та гривня. Платіжна картка «Visa Instant» надається одразу при зверненні Клієнта до Банку. Платіжна картка може бути надана Клієнту Банком до Карткового рахунку,  що відкривається  в різних валютах. Такі платіжні картки будуть доступні у пакеті Осінній.

IBOX BANK запустив свій YouTube-канал. Провідні фахівці фінустанови ділитимуться інформацією щодо контролю фінансів, курсу валют, як змусити гроші працювати на вас. Окрім того, на каналі свої поради українцям даватимуть лідери думок, відомі бізнесмени, видатні фінансисти та економісти.

Кожен кейс буде корисний і підприємцю, і звичайному українцю, який тільки розпочинає свою справу.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті: