Banker.Тижневик: що українські банки зробили за минулий тиждень (27 червня – 1 липня)

04 Липня 2022

Чим жили українські банки протягом минулого тижня, скільки корисного та важливого зробили, як змінилися їхні фінансові показники, яка ситуація з клієнтами, продуктами та відділеннями – про це та інше вони розповідають у рубриці-дайджесті «Банківський тижневик» на Banker.ua.

Головний Telegram-канал банкірів

Пресслужба ОТП Банку:

ОТП Банк минулого тижня запустив строковий депозит для пенсіонерів «Абсолютна перевага» за ставкою 9% річних. Проценти за депозитом виплачуються щомісяця на поточний рахунок/карту або шляхом капіталізації.

Депозит «Абсолютна перевага» можна відкрити у гривні у сумі від 2 тис. грн строком на 3 місяці (без автопролонгації) у будь –якому відділенні ОТП Банку. Поповнення та часткове зняття вкладу умовами депозиту не передбачено. Відкриття поточного та вкладного рахунку – безкоштовне.

Оформити депозит «Абсолютна перевага» можуть пенсіонери – клієнти ОТП Банку, які отримують пенсію або подали заявку на її отримання на картку Visa «Особлива» чи картку «Соціальна» ОТП Банку. Випуск і обслуговування картки «Соціальна» та пенсійної картки «Особлива» є безкоштовними. Плата не знімається ні за зняття готівки у банкоматах усіх банків на території України, ні за зарахування коштів від Пенсійного фонду, ні за смс-інформування про транзакції по картках та про залишок  на картковому рахунку.

Як відзначив член правлення з розвитку роздрібного бізнесу ОТП Банку Олег Клименко: «Ми розуміємо, що люди похилого віку є найбільш вразливою частиною суспільства, особливо в умовах воєнного стану. Тому, на тлі підвищення облікової ставки НБУ та загального подорожчання ресурсів на ринку прийняли рішення про суттєве підвищення ставок за депозитами саме для них».

За його словами, окрім підвищеної депозитної ставки, до речі, наразі найвищої для пенсіонерів на ринку, банк пропонує клієнтам, які незалежно від віку отримують пенсію на картку ОТП Банку, і додаткові привілеї, якими не можуть скористатися інші клієнти та клієнти інших банків, зокрема, користування цілодобовою підтримкою з командою «Лесик з ОТП».

Сервіс «Лесик з ОТП» безкоштовно надає цілободову підтримку клієнтам – держателям картки «Особлива» у вигляді інтерактивної розмови та задовольняє будь-які нагальні потреби та запити: підбір медикаментів, лікарів, знаходження необхідних товарів, пошук житла у разі вимушеного переселення, волонтерів та організації, що надають гуманітарну допомогу тощо.

Пресслужба Банку Кредит Дніпро:

Минулого тижня Банк Кредит Дніпро завершив перший етап переносу ключових інформаційних систем у «хмари». Ми стали однією з п’яти фінустанов, які вже відзвітували про це. Процес стартував одразу після початку повномасштабного вторгнення та з отриманням дозволу Нацбанку використовувати хмарні технології для мінімізації ризиків фізичного знищення інфраструктури.

За словами голови правління фінустанови Сергія Панова, команда банку у найкоротші строки перенесла ключові інформаційні системи у «хмари», такі як Microsoft Azure. При цьому команда Microsoft Azure багато речей робила вперше, як і українські банки.

Крім того, банку не довелося перемикатися на «хмару» для щоденної роботи, нині фінустанова працює через наземні центри обробки даних. Проте ми готові зробити перемикання моментально на резервний центр обробки даних у «хмарах» у будь-який момент.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті: