Banker.Тижневик: що українські банки зробили за минулий тиждень (20-24 червня)

27 Червня 2022

Чим жили українські банки протягом минулого тижня, скільки корисного та важливого зробили, як змінилися їхні фінансові показники, яка ситуація з клієнтами, продуктами та відділеннями – про це та інше вони розповідають у рубриці-дайджесті «Банківський тижневик» на Banker.ua.

Головний Telegram-канал банкірів

forward-bank-icon

Пресслужба Forward Bank:

Минулого тижня банк відновив споживче кредитування для нових клієнтів. Тепер отримати кредит на товари та послуги можуть не тільки діючі клієнти Forward Bank, а й нові.

У партнерських онлайн і офлайн магазинах українці можуть придбати в кредит техніку, меблі, інструмент, обладнання та багато іншого.

Основні параметри продукту:

  • кредит можуть оформити клієнти віком від 21 до 69 років;
  • сума кредиту – до 50 000 грн;
  • термін кредитування – 3-12 місяців, з можливістю дострокового погашення без комісії.

Для оформлення кредиту потрібно надати лише паспорт та ідентифікаційний код. Оплата кредиту відбувається за встановленим графіком.

Детально ознайомитися з умовами кредитування та розрахувати реальну вартість кредиту на онлайн-калькуляторі можна за посиланням.

Нажаль, через загострення ситуації з обстрілами, ми були вимушені тимчасово припинити обслуговування клієнтів у харківському відділенні №2 за адресою: пр-т Науки, 41/43. Адже у першу чергу ми турбуємося про життя та здоров’я наших клієнтів і співробітників. Тому перелік відділень, які працюють та графік їхньої роботи може змінюватися в залежності від ситуації. Інформація кожного дня оновлюється на сайті та на офіційних сторінках банку в соцмережах.

Проте майже всі послуги клієнти можуть отримувати в Forward online та його мобільному застосунку.

Нагадаємо, що з 14.06.2022 року Forward Bank відновив кредитування діючих клієнтів банку за видами кредитів «Кредит готівкою» та «Кредит на товари та послуги».

Пресслужба IBOX BANK:

IBOX BANK отримав нагороду «Знак якості-2022». За результатами дослідження та аналізу оргкомітету всеукраїнського конкурсу «Найякісніші товари та послуги року» IBOX BANK став фіналістом конкурсу «Знак якості» та відзначений почесною нагородою.

Першість за фінустановою визнано у номінації – за якість, мужність та патріотизм. Ця номінація присвячена компаніям та підприємствам, які у такий складний час залишилися та працюють в Україні, тим самим підтримуючи народ та економіку нашої країни. Національний рейтинг українських підприємств «Знак якості» щороку проводиться для визначення надійних виробників товарів та послуг.

Незабаром IBOX BANK розпочне емісію платіжних карток Debit та Platinum МПС MasterCard. Уже затверджений новий дизайн карток та надруковані перші тиражі. Наразі виконуються технічні налаштування по даним продуктам.

Також АТ «Айбокс банк» разом із Visa приєднався до благодійного проєкту Varus. Перший транзакційний банк IBOX BANK долучився до благодійного проєкту «Це вам від щирого серця» мережі супермаркетів VARUS за підтримки Міністерства соціальної політики України у прямій взаємодії з управліннями соціального захисту населення. Головна мета проєкту – підтримати соціально незахищені верстви населення, які опинилися у скрутному становищі.

IBOX BANK продовжує розширення штату, наразі в фінустанові затребувані: Керівник ІТ/СТО,

Головний спеціаліст Управління бек-офісу операцій с електронними платіжними засобами, Начальник відділу залучення партнерів, Заступник начальника Управління інформаційної безпеки, Головний спеціаліст Житомирського відділення.

Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті: