ДОБРА СПРАВА (#1): врятоване обладнання в Лебедині та нові скрині для зберігання плазми крові

12 Квітня 2022

Banker.ua запускає нову рубрику «Добра справа», в якій ми будемо розказувати про те, як банкіри, окрім своєї основної справи, допомагають колегам, клієнтам та взагалі всім українцям у складні воєнні дні. Вони роблять як маленькі, але такі потрібні справи, так і надають значну допомогу: організовують збори коштів, фінансують, закуповують тощо. Це невеликі розповіді не тільки про глобальну волонтерську діяльність банків, але і про те, коли навіть у малих містечках люди чинять добро за покликом душі.

У першому випуску своїм досвідом з Banker.ua поділився Банк Креді Агріколь, розказавши про те, як їхні співробітники у регіонах ліквідовували наслідки бомбардувань, рятували банківське обладнання, допомагали Центру переливання крові та видавали людям готівку майже у зруйнованих відділеннях.

креди агриколь

Пресслужба Банку Креді Агріколь:

Наразі близько 100 відділень Креді Агріколь, а це 70% всієї мережі банку, продовжують працювати. 900 співробітників відділень сумлінно виконують свої обов’язки, щоб забезпечувати щоденний банкінг для українців. У найскрутніші моменти вони проявляють свою винахідливість, щоб продовжувати підтримувати своїх клієнтів:

У Лебедині, де внаслідок бомбардування відділення постраждало від води, усі співробітники працювали над його відновленням як могли: сушили меблі феном, ремонтували розетки, мили підлогу, стіни, меблі… Потім, коли будівля втратила мережеві зв’язки, керівник відділення знайшов приватного перевізника та отримав необхідне обладнання для заміни. Також він зміг дистанційно за допомогою аутсорсингової компанії самостійно встановити обладнання та знову підключитися до мережі.

У Харкові у перший день війни працівники діяли максимально оперативно та злагоджено та обслужили за 3-4 години близько 70-80 клієнтів у двох відділеннях. Швидке реагування було просто необхідне, адже вже до обіду почала надходити інформація про появу російської техніки та солдатів у передмісті.

У перші тижні війни у Харкові велися запеклі бої. Харківський центр переливання крові працював цілодобово у зв’язку з великим потоком поранених, але обладнання для зберігання плазми було замало. Небайдужий працівник Креді Агріколь, очоливши волонтерський рух, придбав 25 скринь для зберігання плазми крові, а також кілька обігрівачів, змішувачів та іншу групу товарів для Харківського центру переливання крові.

Відділення у Чугуєві і Куп`янську постраждали від бомбардувань та обстрілів у перші дні війни: пошкоджені вікна, двері та цілі частини відділень. Обладнання в них завдяки небайдужості керівництва вдалося врятувати. Навіть у дуже складних умовах співробітники відділення у Чугуєві (неподалік Харкова) відновили роботу з клієнтами, щоб забезпечити їх готівкою.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті: