Коронавірус — головна тема для експертів: огляд соцмереж з 8 по 12 березня

12 Березня 2021

Незважаючи на безліч подій, що відбуваються в економіці України, банкіри й фінансові експерти як і раніше активно стежать за розвитком епідемії коронавірусу в країні й діляться своїм баченням розвитку ситуації. Про що писали банкіри та експерти у своїх соцмережах, розбирався Banker.ua.

Віталій Шапран про політику центробанків

Член Ради НБУ Віталій Шапран розповів про політику центробанку та його роль у розвитку економіки України. За його словами, основними цілями НБУ на найближчий час залишаються зниження темпів інфляції до 5% на рік, збереження стабільності цін на продукцію. Сам Віталій Шапран провів власне дослідження діяльності центробанків в різних країнах і порівняв їх з НБУ.

“Поки ви відзначали 8 Березня, я охороняв цілі центральних банків світового масштабу. Якщо коротко з цілями НБУ, які перераховані в законодавстві, і від адміністрування цих цілей можна було б поліпшити за допомогою передової практики”, – написав Віталій Шапран.

Детальніше про діяльність НБУ та інших центробанків в пості експерта.

Олег Гороховський про гарних співробітників і ставлення до компанії

“На чиєму боці ваш співробітник — вашої компанії або ваших клієнтів?”,- ставить запитання спів-засновник monobank Олег Гороховський. На власному прикладі банкір розповідає про те, як важливо, коли співробітник компанії стоїть на сторожі інтересів клієнтів і як це відбивається на лояльності до компанії.

Діяти в кращих інтересах клієнта має бути не гаслом, а стратегією компанії і основною установкою для всіх співробітників. І тут немає ніякого протиріччя або антагонізму. Якщо співробітник діє в інтересах клієнта, в цьому і є основна вигода для його компанії”, – пише банкір.

Дійсно, компанії, чиї співробітники діють в інтересах клієнтів, отримують більше замовлень, більше лояльності, а значить, і більше прибутку. Олег Гороховський пропонує всім бізнесменам задуматися над цим і зробити відповідні висновки.

Єжи Яцек Шугаєв про мільйон користувачів Кредобанку

Голова правління Кредобанку Єжи Яцек Шугаєв розповів про мету Кредобанку залучити 1 млн клієнтів до 2023 року.

“Сьогодні ми в топ серед українських банків в торговому сегменті. Стійкі позиції забезпечують нас іпотекою, де у нас 28% ринку, і автокредитування, де ми в першій п’ятірці серед українських банків“, – написав Єжи Яцек Шугаєв.

Стратегія передбачає органічний розвиток і фінансування власного розвитку.

Детальніше про цілі Кредобанку в пості банкіра.

Олександр Деркач про вакцинацію в Україні

Співзасновник Банку “Аваль” Олександр Деркач впевнений, що шукати кращі вакцини від COVID-29 — пусте заняття.

Як та чи інша вакцина подіє особисто на вас й на той штам вірусу, який буде домінувати у вашій місцевості, залежить від безлічі факторів“, – написав Олександр Деркач.

Банкір впевнений, що найкраща вакцина, це та, яку ви зможете отримати вже сьогодні. А не вибрати завтра.

“Мешканцям країн, в яких є програми “Велике будівництво”, “Велика реставрація” і навіть “Нове село”, але немає програми “Велика вакцинація”, Блумберг порад не дає. Розбирайтеся, каже, там самі”, – повідомив експерт.

Кирило Шевченко про коронавірус

Глава НБУ Кирило Шевченко відкрито повідомив, що захворів на коронавірус та знаходиться на самоізоляції. Поки стан чиновника не викликає побоювань.

“Хочу повідомити, що я хворий ковідом, у зв’язку з тим, що я, звичайно, зараз на самоізоляції. Відчуваю себе нормально, зберігаю оптимізм. Сподіваюся на швидке одужання і повернення до життя”, – написав Кирило Шевченко.