Найвищі привілеї і персоналізація. Чим унікальні преміальні картки українських банків

17 Червня 2024

Преміальні кредитні картки завжди викликали підвищений інтерес серед клієнтів банків, адже це завжди сервіс найвищого рівня. Такі картки не лише наділені розкішним дизайном, але і пропонують широкий спектр переваг. Завдяки ексклюзивним привілеям та спеціальним умовам використання преміумкартки стають невід’ємною частиною фінансового інструментарію успішних людей. Banker.ua розглянув найбільш цікаві преміальні картки українських банків, а також їхні основні переваги та умови використання.

Головний Telegram-канал банкірів

Marsala card від ТАСКОМБАНК

Тип: кредитна

Кредитний ліміт: 1 млн грн

Пільговий період: до 62 днів

Кешбек: 2% на преміумкатегорії

ТАСКОМБАНК в рамках пакету «Платинум» пропонує оформити кредитну картку Marsala card, яка надає клієнту комплекс додаткових переваг, послуг та сервісів. Сума кредитного ліміту складає від 500 000 до 1 млн грн. Пільговий період на кредитні кошти сягає 62 днів. Зняття власних готівкових коштів з картки відбувається під 1%, а кредитних — під 3%.

Вартість пакета послуг складає 100 грн/місяць. Для того, щоб не сплачувати ці кошти, сума розрахунків в рамках продукту Marsala card має щомісяця складати від 7000 грн.

Також з Marsala card діє чесний кешбек без прихованих податків, адже всі податки за клієнта сплачує банк. Кешбек у розмірі 2% нараховується на кредитні кошти у категоріях: стиль (одяг, взуття, прикраси, аксесуари), дозвілля (кафе, ресторани, кінотеатри, театри), подорожі (авіаперельоти, duty-free, готелі, оренда авто), авто (заправки, АЗС, мийки).

Також з Marsala card діють додаткові послуги для подорожуючих: знижки на оренду та підвищення класу автомобіля від Avis, до 10% на оренду машин Hertz, а також економія до 10% на Booking.com та унікальні пропозиції від Disneyland Paris.

Картка IRON від monobank

Тип: кредитна

Кредитний ліміт:  500 000 грн

Пільговий період: до 31 дня

Кешбек: до 20%

IRON — це преміальна картка від monobank у двох варіаціях — Visa Infinite та MasterCard World Elite. Відсоткова ставка за користування кредитними коштами складає 2,9% на місяць. Зняти готівку з картки можна під 0,9% для власних коштів і під 3% — для кредитних.

Власники Visa Infinite матимуть низку переваг: знижки до 12% у разі бронювання в понад 985 тисячах готелів по світу та знижки на житло від Agoda, Jumeirah Hotels & Resorts та Visa Luxury Hotel Collection. При прокаті авто на AVIS можна зекономити до 35%, а за використання сервісу Budget — до 10%. А тим власникам картки, хто хоче замовити поїздки на вокзал і назад, Bolt надає до 30 червня 2024 року знижку 50%. Ще один приємний бонус — знижка 20% на квитки London Eye і в музей Madame Tussaud’s. Також у 20 аеропортах, послугами яких  найчастіше користуються клієнти monobank, на користувачів Visa Infinite очікує безкоштовний доступ до HighPass International. Мандрівники зможуть безкоштовно отримати страховий поліс за виконання умов страхової компанії. І корисний бонус — консультація у вузькопрофільних лікарів від «Медікіт».

Картка МasterCard World Elite має багато переваг, серед яких можна виділити fast track у зонах вильоту у понад 100 аеропортах та ваучери на знижки у ресторанах аеропортів, які доступні по всьому світу. А ще безлімітне відвідування бізнес-залів і привілеї програми Lounge Key в аеропортах усього світу. Це понад 820 лож у 450 містах. Передбачені спеціальні умови при бронюванні житла на Booking.com та в готелях RIXOS. Власники картки можуть побувати в Disneyland Paris та на екскурсіях на спеціальних умовах. Плюс можна отримати безкоштовне членство, знижки та спеціальні пропозиції щодо оренди авто в Hertz, Avis Preferred Club та Rentalcars.com.

Обидві картки надають власнику цілодобовий консьєрж-сервіс. А також їх об’єднує можливість збирати милі, які потім можна витрачати на залізничні та авіаквитки будь-якої компанії світу. За кожні 1000 грн витрат надається 15 миль, які можна обміняти на квитки за курсом 1 миля = 1 грн. На місяць можна зібрати до 20 тисяч миль.

Крім цього, під власників IRON карток спеціально перероблений мобільний застосунок банку: інша іконка додатка, кольори та розділ програми лояльності.

Картка Platinum від ПриватБанку

Тип: кредитна

Кредитний ліміт:  300 000 грн

Пільговий період: до 55 днів

Кешбек: є для MC Platinum  (розмір встановлюють партнери)

ПриватБанк пропонує користувачам пакета Platinum переваги преміального обслуговування в будь-якій точці світу. Картку Platinum можна відкрити на платіжній системі МasterCard або Visa. Відкриття рахунку для пакета Premium не тарифікується. Щомісячне обслуговування складає 200 грн, але буде безкоштовним за наявності витрат від 25 000 грн на місяць. За 600 гривень клієнт може вибрати номер своєї картки. Зняття власних готівкових коштів можливе під 1%, а кредитних — під 3%.

Власники картки Platinum можуть користуватись Premium-підтримкою: спеціаліст і голосовий помічник. Також буде доступна консультація щодо ОВДП і захист від шахрайства. А діти premium-клієнтів віком від 6 до 17 років можуть стати студентами бізнес-школи «ЮніорБанк» і отримати знання та досвід від топменеджерів ПриватБанку.

Серед переваг картки MasterCard Platinum — безкоштовний доступ до бізнес-залів LoungeKey в разі затримки рейсу для власника картки та одного гостя. Також діє програма особливих привілеїв та ексклюзивних пропозицій від більше ніж 100 українських та близько 20 світових компаній у сфері туризму й сервісу. Компанії Hertz, Avis та глобальний сервіс бронювання авто Rentalcars.com надають власникам MasterCard Platinum особливі умови і знижки до 35% на прокат автомобілів і безкоштовне членство в клубах Hertz Gold Plus Rewards та Avis Preferred Club.

Є знижки та переваги у мережах готелів по всьому світу: BEYOND GREEN, PREFERRED HOTELS & RESORTS, INTERCONTINENTAL HOTELS GROUP (IHG), туристична компанія «Загор’є», готель IL DECAMERON (Одеса), Panorama De Lux (Одеса).

Крім цього, можна отримати 10% знижки на покупки або 15% на ексклюзивний шопінг-пакет у рамках The Bicester Collection — це більше 1300 бутиків від провідних люкс- та лайфстайл-брендів у різних торговельних містечках Європи. Ще один бонус –кешбек від 5 до 150 дол. або євро в разі офлайн чи онлайн-розрахунків у закордонних партнерів програми.

Картка Visa Platinum поміж іншого включає пакет телемедичних послуг: 5 консультацій на рік психологічної підтримки або 5 консультацій лікарів для всієї родини, необмежений доступ до онлайн-лекцій про здоров’я.

Доступна оренда авто зі знижкою до 20% від AVIS. У рамках програми Lounge Key клієнти мають доступ до понад 1000 бізнес-залів аеропортів по всьому світу незалежно від авіакомпанії та класу квитка. А для проходження формальностей в аеропортах на пріоритетній основі діє сервіс Fast Track International.

Картка Persona від ПУМБ

Тип: дебетова

Кешбек: можливий від партнерів

ПУМБ пропонує оформити преміальну картку Persona MasterCard World Elite або Visa Infinite в рамках пакета Premiere. Замовити картку можна дистанційно через персонального банкіра з підтвердженням в ПУМБ Online. Вартість обслуговування в рамках пакета послуг — 1 000 грн на місяць або 0 грн за умови щомісячних транзакцій на суму 30 000 грн. Серед ключових привілеїв: персональний банкір 24/7, пріоритетне обслуговування у всіх відділеннях банку, необмежена кількість безкоштовних відвідувань VIP-залів Priority Pass тощо.

Банк пропонує 0% комісії на низку послуг: зняття готівки в усіх банкоматах України, перекази у гривні на картки будь-якого банку через ПУМБ Online, валютообмін в додатку та поповнення рахунків будь-яким способом для UAH, USD, EUR, PLN, GBP (але можлива комісія іншого банку). Зняти готівку за межами України можна під 1.5%, оплата у гривнях за курсом НБУ на дату оплати комісії.

Виїжджаючи за кордон, клієнт отримує поліс туристичного страхування з покриттям до $50 тисяч, а всі кошти на картці будуть застраховані. Ще одна перевага — консьєрж-сервіс 24/7.

Для власників картки MasterCard World Elite є низка привілеїв: бізнес-зала Mastercard Lounge, програма винагород, особливі умови та знижки, безкоштовне членство у клубах Hertz Gold Plus Rewards та Avis Preferred Club та окрема черга для проходження контролю безпеки в більш ніж 100 аеропортах Європи, індивідуальний трансфер з/до аеропорту на комфортних автомобілях по всьому світу.

Клієнти, які обрали картку Visa Infinite, зможуть користуватись зручним та професійним медичним супроводом у вигляді онлайн-консультацій за телефоном або через звичні мобільні додатки, месенджери. Також їм доступна можливість відпочивати в бізнес-залах Lounge Key по всьому світу. До цього включене туристичне страхування з лімітом покриття до $2,5 млн, знижки на оренду авто та бронювання готелів.

Картка Visa Infinite і MasterCard World Elite від Ощадбанку

Тип: дебетова (є можливість встановлення  кредитного ліміту)

Кешбек: є для MasterCard World Elite

В Ощадбанку можна відкрити преміальну картку Visa Infinite або MasterCard World Elite. Вартість пакета послуг складає 8000 грн на рік. Видача готівки в банкоматах банку та мережі банкоматів інших українських банків у межах єдиного ліміту по рахунку 10 000 грн на місяць — не тарифікується, понад ліміт — 1% від суми операції; в мережі установ українських банків комісія складе 1,5%+5 грн. Зняття в мережі установ та банкоматів закордонних банків у межах ліміту картки 10 000 грн (екв.) на місяць не тарифікується, понад ліміт — 1,5% + 35 грн.

Обидва варіанти картки пропонують можливість встановлення кредитного ліміту на картку, огляди ринків капіталів, підтримку 24/7 і консьєрж-сервіс, доступ до закритих заходів та онлайн-семінарів, безкоштовну цифрову картку, окрему лінію зв’язку і дистанційне управління фінансами, безкоштовний доступ в будь-який із понад 1300 бізнес-залів аеропортів програми LoungeKey тощо.

Проте з MasterCard World Elite клієнт також отримує «Максимальну» передплату медіасервісу MEGOGO на 1 рік, кешбек на картку до 30% від більш ніж 200 зарубіжних партнерів в разі купівлі за кордоном, участь у програмі винагород MasterCard, знижки на покупки та бонуси в торгових мережах партнерів програми MasterCard «Безцінні привілеї» тощо. А ще привілеї для мандрівників: безкоштовний Fast Line в аеропортах Італії, безкоштовні бізнес-зали в аеропортах Європи, 15 % знижки на річне членство у програмі easyJet Plus, кешбек до 10 % на Booking.com тощо. А з дитячою карткою ЛАЙК’Ю Mastercard, випущеною до картки Mastercard World Elite, діти матимуть доступ до ключового набору сервісів аеропортів.

При цьому з Visa Infinite клієнт отримає пакет телемедичних послуг (професійні онлайн-консультації лікаря в режимі 24/7 та WELLNESS-сервіси (консультація психолога)), участь у бонусній програмі «ZVISNO, BONUS», знижки на покупки в торгових мережах партнерів програми «Світ привілеїв.VISA» в Україні та за кордоном, повне медичне страхування в подорожах, страхові сервіси для захисту покупок, знижки на послугу прискореного обслуговування майже в 500 аеропортах світу за програмою «SpeedPass», -50% на поїздки з таксі Bolt до/від залізничих вокзалів (Київ, Харків, Львів, Одеса, Дніпро, Запоріжжя), спецпропозиції на прокат авто та від найкращих готелів світу тощо.

Картка Mastercard World Elite від РАДАБАНКу

Тип: кредитна

Кредитний ліміт: 3 млн грн

Пільговий період: до 62 днів

РАДАБАНК у рамках пакета «Еліт» пропонує оформити картку Mastercard World Elite, що створена для найвибагливіших клієнтів, які віддають перевагу першокласному обслуговуванню та комфорту в будь-якій точці планети і знають ціну часу. Сума кредитного ліміту складає від 50 тис. грн до 3 млн грн.

Розрахунки за кордоном з цією карткою відбуваються без комісії за конвертацію. Послуга також включає персонального банкіра 24/7 та зручний мобільний застосунок RB24.

Активуючи пакет «Еліт», клієнт отримує 3 картки класу World Elite Mastercard PayPass в різних валютах — гривня, долар і євро, а також віртуальну картку для безпечних розрахунків в інтернеті у валюті на вибір.

Крім цього, можливо відкрити додаткові картки на ім’я власника рахунку та членів його сім’ї.Серед інших переваг: 2 додаткові картки класу Mastercard Platinum PayPass та 2 додаткові картки класу Mastercard Gold PayPass.

Для власників карти MasterCard World Elite є ряд привілеїв: наявність консьєрж- сервісу, доступ до понад 1000 бізнес-залів по всьому світу у рамках програми Lounge Key, аеропорт-сервіси від Mastercard, медичний страховий поліс для подорожуючих за межі України та страховка для операцій по картці, здійснених у будь-якій точці світу, зі страховою сумою 50 тис. грн.

Також передбачені особливі умови та знижки на прокат автомобілів по всьому світу в преміальних клубах Hertz Gold Plus Rewards та Avis Preferred. Крім цього, діють різні знижки: -15% у боулінг-клубі «Панорама» у Дніпрі, до 10% знижки на монети іноземного виробництва, представлених у відділеннях РАДАБАНКУ; до 25% знижки на послуги ресторанів в аеропортах, а також знижки від партнерів (готелі, торгові мережі, турагенції тощо).


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті: