Т.H.E. Capital: лідерство та інновації на ринку нерухомості 2023-2024

18 Січня 2024

Ринок нерухомості сьогодні є надзвичайно динамічним та вразливим до впливу різних факторів. На попит у цій сфері впливає геополітика, економіка, зміни в потребах споживачів тощо. У цих реаліях T.H.E. Capital є лідером серед нерухомості преміумкласу в Україні та Європі. Gambler розбирався, які можливості агентство надає своїм клієнтам і завдяки чому утримує високі позиції.

Головний Telegram-канал банкірів

Як агентство T.H.E. Capital стало лідером ринку

Історія компанії почалася з того, що одна людина, надихаючись європейськими стандартами якості, захотіла створити на українському ринку нерухомості щось унікальне. Цією людиною був Костянтин Писаренко. Своє перше агентство він відкрив ще у 2008 році, а вже в 2018-му було засновано T.H.E. Capital.

Від самого початку агентство T.H.E. Capital невпинно працювало, щоб стати визначальною фігурою на українському ринку. І сьогодні компанія, визнана найтитулованішим агентством нерухомості преміумкласу, не обмежується лише локальними досягненнями, а розширює своє панування на ринки Польщі та Дубая.

Більше того, у 2023 році компанія T.H.E. Capital стала третій раз поспіль найкращим агентством України та здобула перемоги в International Property Awards у номінаціях Best Real Agency 5-20 offices Ukraine 2023‑2024, Best Property Agency/Consultancy Marketing Europe 2023-2024, Real Estate Agency Single Office Dubai 2023-2024 та Real Estate Agency Single Office Poland 2023-2024.

Костянтин Писаренко, фаундер T.H.E. Capital

Успіх компанії полягає в унікальному поєднанні професіоналізму та інновацій, натхненному європейськими стандартами якості. Вже шість років поспіль експерти доводять свою ефективність, пропонуючи клієнтам повний комплекс послуг з інвестування, продажу та оренди нерухомості. Також з’явилась нова послуга — управління нерухомістю.

Нерухомість в 2023 році та роль компанії на ринку

2022-й став надзвичайно важким роком як для компанії T.H.E. Capital, так і для всього ринку нерухомості. Інвестування в нерухомість і загалом купівля житла зупинилися, а ціни впали.

Коли у 2023 році ринок нерухомості почав оживати, компанія T.H.E. Capital стала надійним партнером для українців. Активність на ринку була зумовлена переважно переселенцями, що шукали житло або місце для власного бізнесу. І здатність T.H.E. Capital надавати професійний супровід і підтримку на кожному етапі угоди стала ключовим чинником для клієнтів.

У 2023 році активно почали будуватися нові житлові комплекси та приватні будинки. За статистикою компанії, вже в першій половині 2023 року кількість житла, введеного в експлуатацію, перевищила показники минулого року на 61%.

Загалом, у 2023 році компанія T.H.E. Capital уклала понад 7000 угод з орендарями і власниками, понад 1000 угод з купівлі-продажу та допомогла відкрити 1500 бізнесів. Найбільшою популярністю серед житла користуються однокімнатні квартири, а серед комерції — торгові приміщення.

Орієнтація на клієнта

T.H.E. Capital прагне бути не просто постачальником послуг, але й невід’ємною частиною життєвого шляху кожного клієнта. Компанія забезпечує повний комплекс послуг з інвестування, продажу та оренди нерухомості, враховуючи індивідуальні потреби та цілі кожного, хто до них звертається.

Завдяки досвіду та великому портфелю клієнтів, компанія розуміє, що кожна угода — це унікальна історія успіху. T.H.E. Capital не просто справджує очікування, але й виходить за їхні межі, надаючи ексклюзивні можливості та персоналізовані рішення.

Важливий аспект діяльності агентства — прозорість та консультації, які дозволяють  ефективно реагувати на зміни на ринку. Експерти визначають потреби та очікування кожного клієнта, враховуючи не тільки сучасні реалії, але й перспективи.

Андрій Сорочинський, СЕО T.H.E. Capital

Первинний ринок VS вторинний

У 2023 році лідером серед нерухомості стала так звана «вторинка». Причина проста — невизначеність через обстріли, дефіцит робочої сили та здорожчання будматеріалів, що зробило вторинний ринок більш привабливим.

Фахівці T.H.E. Capital кажуть, що до повномасштабної війни люди не боялись вкладатися у первинний ринок, вони сміливо інвестували, знаючи, що їхньою основною проблемою можуть стати хіба що затримки у введенні об’єктів в експлуатацію. Тепер же ситуація змінилася. Крім постійних затримок у здачі об’єктів, з’явилися ще й загрози обстрілів. Хоч люди інвестують нині значно сміливіше, ніж у 2022-му, але все ж до показників 2021 року ще далеко.

Тому клієнти T.H.E. Capital сьогодні шукають переважно вже готове житло з ремонтом, щоб одразу заселитися та не чекати, поки об’єкт добудується.

Адаптація T.H.E. Capital до змін

Сьогодні, коли багато інвесторів змушені переглядати свої стратегії через нестабільність на первинному ринку, компанія T.H.E. Capital надає широкий вибір, адже має велику базу преміальної нерухомості на вторинному ринку. Компанія пропонує своїм клієнтам готові до проживання об’єкти, де кожен аспект — від дизайну приміщення до інфраструктури поряд — відповідає найвищим стандартам. Крім цього, в агентстві можуть порекомендувати забудовників, які дійсно будують, а не просто імітують роботу.

Забезпечуючи найширший вибір готового житла та комерційних приміщень, T.H.E. Capital відповідає реальним потребам клієнтів, пропонуючи їм, окрім об’єктів, відчуття впевненості в їхньому виборі. Фахівці агентства слідкують за ринковими тенденціями та ретельно відбирають усі об’єкти.

Нові забудовники та пожвавлення конкуренції в столиці

Фаундер T.H.E. Capital Костянтин Писаренко розповів, що на ринку нерухомості Києва активно почали з’являтися нові забудовники, які мають розуміння того, що стояти на місці — це втрата конкурентної переваги. Зокрема, як зазначив Писаренко, якщо існуючі забудовники не вживатимуть активних заходів, молодші гравці зможуть витиснути їх з ринку. Але висловив надію, що ці динамічні зміни відновлять конкурентну боротьбу між девелоперами і популярність первинного ринку.

T.H.E. Capital допомагає інвесторам розпізнавати потенційно вигідні об’єкти серед нових та вже визнаних забудовників. Компанія пишається партнерством з інноваційними та вмотивованими забудовниками, які розвивають столичний ринок. Експерти агентства вірять у важливість індивідуального підходу та вдосконалення якості будівництва.

Що впливає на ринок нерухомості

У 2022-2023 роках було багато факторів, які значно вплинули на ринок нерухомості в Україні. Загроза масованих обстрілів нашої країни, нестабільність в Ізраїлі та загальний страх перед невизначеністю майбутнього призвели до певного зменшення інвестицій та попиту на ринку. Наприкінці цієї осені ринок став менш стабільним, ніж до того. Станом на жовтень, T.H.E. Capital відзначили спад за запитами до 30%, а ринок оренди просів приблизно на 20%.

Одним із ключових факторів, що вплинув на динаміку ринку нерухомості восени, на думку компанії, є загроза військових дій, обстрілів та блекаутів. Українці пам’ятають події минулої осені та завчасно готуються до можливого повторення. Тому покупці та інвестори T.H.E. Capital зараз утримуються від активних дій, прагнучи зберегти свої фінансові ресурси в умовах загального неспокою.

З іншого боку, минулорічний досвід дозволив українцям краще адаптуватися та підготуватися до можливих сценаріїв. І тому кількість інвестицій у нерухомість 2023 року більша, ніж 2022-го.

T.H.E. Capital, усвідомлюючи ці реалії, розвиває стратегії та рішення, які дозволяють клієнтам ефективно протистояти викликам. Компанія має безліч варіантів як житлової, так і комерційної нерухомості, що оснащена генераторами, має поблизу укриття тощо.

Новий напрям у компанії — управління нерухомістю — дозволяє власникам житла, які, наприклад, знаходяться за кордоном, забути про всі дрібниці, пов’язані з підтримкою своєї нерухомості. Компанія самостійно шукає орендарів, слідкує за майном, керує комунальними платежами, за потреби винаймає клінінг, допомагає з ремонтом тощо.

Агентство також розвиває реферальну програму, завдяки якій кожен бажаючий може стати партнером T.H.E. Capital та отримати додатковий дохід. Партнери, які рекомендують агентство T.H.E. Capital потенційним інвесторам, мають можливість заробити на успішно укладених угодах.

Крім того, нещодавно компанія запустила власну студію дизайну T.H.E. Capital Design, яка займається розробкою дизайн-проєкту, ремонтом й авторським наглядом. Клієнти можуть обрати як усі послуги, так і одну з них.

Інвестування в нерухомість України: ризики та альтернативи

Український ринок нерухомості зараз нестабільний з очевидних причин. Тому більшість інвесторів відчули необхідність уникнути ризиків, віддаючи перевагу інвестиціям за кордон. Експерти T.H.E. Capital цілком розуміють таке бажання, адже постійні загрози та нестабільність не сприяють впевненості у майбутньому своїх інвестицій.

Більше того, є ризики для інвестицій, оскільки український ринок наразі не має законодавчих гарантій, здатних убезпечити інвесторів. Наприклад, Дубай має систему escrow account, завдяки якій влада контролює, щоб забудовники витрачали гроші на конкретний проєкт. В Україні, на жаль, забудовників ніхто не контролює, через що існує великий ризик натрапити на недобросовісну компанію та втратити інвестиції.

Співпраця з агентством T.H.E. Capital надає клієнтам упевненість у майбутньому своїх інвестицій. Компанія проводить ретельний аналіз потенційних забудовників, враховуючи їхню репутацію, історію робіт і взаємодію з клієнтами.

Крім цього, T.H.E. Capital надає можливість інвестувати в нерухомість не лише України, але й інших куточків світу, зокрема Дубаю. На думку засновника T.H.E. Capital, диверсифікація — це дуже вигідне рішення. Тому, якщо інвестор готовий вкладати у нерухомість, то Костянтин радить розглядати декілька країн. Наприклад, втративши дохід від житла через війну в Україні, але маючи нерухомість за кордоном, інвестор не втрачає  дохід повністю, адже має запасний варіант.

Вивчати детально ринок нерухомості можна разом із T.H.E. Capital University, який компанія запустила у 2023 році для навчання професії експерта з нерухомості. Курси університету підходять як для новачків, які нічого не знають про цю сферу, так і для обізнаних спеціалістів, яких цікавлять додаткові способи заробітку.

Прогнози на 2024 рік

Фахівці T.H.E. Capital визнають, що зараз важко робити прогнози на 2024 рік через нестабільну ситуацію, спричинену війною. Але, швидше за все, популярність інвестицій залишатиметься приблизно на такому ж рівні. Попри все T.H.E. Capital вже зараз прикладає зусилля для підтримки ринку та його учасників, активно аналізує ринкові тенденції та адаптує свої стратегії для забезпечення оптимальних умов для клієнтів.

Компанія акцентує увагу на вдосконаленні своїх послуг та розширенні географії, щоб забезпечити максимальний комфорт і ефективність у сучасних умовах. Експерти зазначають, що ринок вимагатиме нових стратегій, і T.H.E. Capital готові приймати виклики та знаходити свіжі рішення.

Зміни в економічному та політичному середовищі, швидше за все, вплинуть на динаміку цін та попит на ринку у 2024 році. За прогнозами, вартість нерухомості наступного року може впасти, але на Заході України навпаки можна буде спостерігати зростання, зумовлене більшим попитом через переїзд українців у більш безпечні області. Повне відновлення ринку очікується лише після припинення війни, але попри це наступний рік може стати періодом стабільності.

Вторинний ринок є наразі основним лідером серед інвесторів та покупців, і ця тенденція, ймовірно, зберігатиметься надалі.

Загалом 2024 рік обіцяє багато викликів та можливостей для ринку нерухомості, і компанія T.H.E. Capital радо супроводжуватиме вас на цьому шляху. Хоча прогнозування в умовах війни вимагає обережності, експерти T.H.E. Capital вважають, що виважені та обдумані інвестиції в нерухомість, зокрема на вторинному ринку, зможуть стати надійним інструментом для інвесторів, які шукають стабільний дохід у 2024 році.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті: