Banker.Тижневик: що українські банки зробили за минулий тиждень (10-14 квітня)

17 Квітня 2023

Чим жили українські банки і бізнес протягом минулого тижня, скільки корисного та важливого зробили, як змінилися їхні фінансові показники, яка ситуація з клієнтами, продуктами та відділеннями, які нові проєкти запустили – про це та інше вони розповідають у рубриці-дайджесті «Банківський тижневик» на Banker.ua.

Головний Telegram-канал банкірів

Пресслужба Банку Кредит Дніпро:

РА «Стандарт-Рейтинг» присвоїло АТ «Банк Кредит Дніпро» довгостроковий кредитний рейтинг на рівні uaААА за національною шкалою.

Рівень uaААА — це найвища кредитоспроможність. Банк забезпечений основним та регулятивним капіталом та продовжує підтримувати значення нормативів капіталу Н2 та Н3 на дуже високому рівні. Також банк забезпечений ліквідністю: зі значним запасом до нормативних значень дотримується нормативів NSFR, LCRвв та LCRів.  Деталі – на сайті банку.

Пресслужба Concord Fintech Solutions:

На минулому тижні банк вперше запропонував клієнтам гру «Великодня космічна місія» де ігрові результати користувачів – банк конвертує у допомогу ЗСУ.

Ідею залучення аудиторії через гейміфікацію зараз активно використовують банки, страховики, фондовий ринок та інші сфери економіки у світі. NEOBANK адаптував всесвітній тренд до українських реалій – соціальна місія гри полягає в допомозі нашим військовим.

Гру «Великодня космічна місія» приурочили до Великодневих свят, тому й суть гри відповідна – полювання на яйця у космосі. Ігровий процес – прямо конвертується у кошти допомоги для ЗСУ із розрахунку 1 яйце = 1 гривня допомоги українським військовим від банку.

«Зараз у Великодню місію грають майже 7 тисяч чоловік. Зібрали вже понад 100 тис. яєць. Ми – NEOBANK, взяли на себе зобов’язання передати допомогу Теробороні України на загальну суму, яку гравці “настріляють” за підсумками гри», – поділилась статистикою керівниця проєкту NEOBANK Оксана Мунтян.

Після підведення підсумків гри команда цифрового банку NEOBANK планує закупівлю критично важливого інвентарю для Сил територіальної оборони ЗСУ. До реі, це не перший і не останній транш допомоги захисникам України.

Разом із клієнтами NEOBANK бере активну участь у зборах разом із Біржею Благодійності «ДоброДій», завдяки чому придбано дрони, техніку, амуніцію, теплі речі для різних підрозділів ЗСУ.

Варто зазначити, що фінтех екосистема Concord Fintech Solutions до складу якої входить банк Конкорд та NEOBANK з початку вторгнення вже надала допомогу, яка оцінюється на 106,2 млн грн.

Кошти розподілено:

 • на потреби ЗСУ;
 • допомогу опорним лікарням;
 • гуманітарну допомогу;
 • поміч важкохворим дітям.

Крім того, платіжний сервіс Concordpay підтримує український бізнес, тому підготував спецпропозицію для тих, хто розвиває власні інтернет-магазини або надає послуги онлайн.

Підключайте платіжну систему ConcordPay та отримуйте оплати через нашу платіжну систему на сайті або в мобільному додатку за вигідним тарифом 1%. Скористатися пропозицією дуже просто: пройдіть швидку реєстрацію, зареєструйте свій магазин в особистому кабінеті, зазначте під час реєстрації промокод «Разом» у полі «Ваучер».

Також сервіс гарантує: швидке підключення та активацію системи оплат за 24 години;   якісну банківську та технічну підтримку 24/7; повну безпеку платежів за протоколом безпеки 3ds2.1.  Якщо ви хочете забезпечити своїх клієнтів зручним і надійним способом регулярної оплати ваших послуг чи товарів, то сервіс регулярних платежів ConcordPay саме те, що вам потрібно.

Регулярні платежі – це зручний і швидкий спосіб збору коштів від клієнтів за передплату на певні послуги або регулярні поставки товарів.

Цю послугу рекомендують email-сервіси, онлайн-кінотеатри, онлайн-книги, додатки для навчання, ігрові платформи, хмарні сервіси, стримінгові сервіси тощо.

Компанія може встановлювати різні проміжки часу між платежами, різні суми та різні умови підписки для різних клієнтів. Платежі обробляються автоматично, що дозволяє компанії уникнути ручної обробки платежів і мінімізувати помилки.

Крім того, ConcordPay дозволяє компанії отримувати повний звіт про всі платежі, що дозволяє бути в курсі фінансової ситуації та вчасно реагувати на зміни в передплаті і платіжних умовах. Автоматизуйте процес збору платежів з ConcordPay та зосередьтеся на розвитку свого бізнесу.

Акція інтернет еквайрингу за 1% діє до 31.05.2023 року для всіх нових клієнтів ConcordPay. Строк дії спецтарифу – до 01.09.2023 року для клієнтів, які підключилися протягом строку дії акції з 17.03.2023 по 31.05.2023 року.

Пресслужба Ідея Банку:

Минулого тижня Ідея Банк підвищив ставки на депозити для фізичних та юридичних осіб. Так, покращено умови депозиту для фізичних осіб «Разом до перемоги». Відтепер вигідна пропозиція для всіх клієнтів Банку передбачає:

 • дохідність до 17,50% річних, починаючи з 7-го місяця розміщення коштів на депозиті;
 • термін розміщення – 4-18 місяців;
 • виплата відсотків – щомісячно;
 • мінімальна сума вкладу – 1 000 грн.

Також запроваджено депозит для бізнесу «Казначейський». Новий короткостроковий високодохідний депозит для тимчасово вільних коштів малого та середнього бізнесу пропонує:

 • дохідність до 15% річних в гривнях
 • +0,25% до ставки в гривнях при оформленні через IFOBS
 • термін розміщення – 7, 14, 21 день
 • мінімальна сума вкладу – 100 000 грн.

Депозити від Ідея Банку – відмінний спосіб надійно зберегти кошти, відчутно примноживши їх.

Пресслужба ОТП Банку:

Минулого тижня ОТП Банк підвищив ставки за депозитами в гривні на строк 4-5 місяців для клієнтів, які розміщують вклади за допомогою інтернет-банкінгу OTP Smart.

Зокрема при відкритті строкового банківського вкладу з виплатою процентів у кінці строку на 4 та 5 місяців через інтернет-банкінг – ставка становитиме 9,5% річних. Якщо клієнт обирає щомісячну виплату процентів, ставка складатиме 9% річних.

Таку ж річну ставку 9% банк пропонує при оформленні через OTP Smart строкового банківського вкладу з можливістю поповнення, з щомісячною виплатою процентів і без можливості пролонгації, строком на 4 місяці.

Також минулого  тижня благодійна програма OTP Bank Helps Ukraine закрила чергову ініціативу з допомоги санітарно-гігієнічними засобами Ніжинському дитячому будинку.

Цього разу до проєкту долучилися українські студенти факультетів графічного дизайну із Швейцарії, які організували у Цюриху виставку-продаж робіт молодих художників та усі виручені кошти перерахували на підтримку ініціативи.

Нагадаємо, минулого року наш проєкт «Дітям героїв» підтримали організатори виставки – аукціону творів українських митців в Естонії, які перерахували частину виручки для підтримки дітей, які втратили батьків, загиблих під час захисту України. Дізнатися більше про OTP Bank Helps Ukraine можна за посиланням.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті: