Banker.Тижневик: що українські банки зробили за минулий тиждень (12 – 16 грудня)

19 Грудня 2022

Чим жили українські банки і бізнес протягом минулого тижня, скільки корисного та важливого зробили, як змінилися їхні фінансові показники, яка ситуація з клієнтами, продуктами та відділеннями, які нові проєкти запустили – про це та інше вони розповідають у рубриці-дайджесті «Банківський тижневик» на Banker.ua.

Головний Telegram-канал банкірів

otpbank-icon

Пресслужба ОТП Банку:

Минулого тижня ОТП Банк реалізував чергову ініціативу в межах благодійного проєкту OTР Bank Helps Ukraine і передав до Cмілянського будинку-інтернату нові комплекти постільної білизни для усіх його мешканців.

Нині у цьому закладі мешкають 188 підопічних – дорослих та дітей, з них 178 мають особливості фізичного та розумового розвитку, п’ятдесят – прикуті до ліжок через ДЦП.

Нагадаємо, серед чисельних попередньо реалізованих заходів у межах проєкту OTP Bank Helps Ukraine – придбання двох апаратів ШВЛ для Першого мобільного шпиталю ім. Пирогова, закупівля двох комплектів захисного одягу від рентгенівського опромінення в хірургію Міської клінічної лікарні №6 Дніпровської міської ради, ініціатива «Збери дитину-переселенця до школи» для дітей з родин переселенців Донецької та Луганської областей, збір необхідної суми для облаштування укриття у Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей у с.Хмільниця на Чернігівщині. Крім того, наразі триває онлайн-аукціон картин українських художників «Обличчя, кольори та тіні війни». З його допомогою благодійний проєкт OTP Bank Helps Ukraine спільно з естонською онлайн-галереєю сучасних картин plARTform проводять збір коштів для дітей героїв, які загинули, захищаючи Україну.

Дізнатися більше про проєкт OTP Bank Helps Ukraine, який ОТП Банк реалізує спільно з БФ «Благомай», можна за посиланням.

Також ОТП Банк надав можливість клієнтам інших банків знімати готівку у своїй мережі без лімітів з боку банку.

Зокрема, в умовах кризової ситуації в енергетиці та підвищеного попиту на готівку, клієнти будь-якого банку можуть отримати в АТМ ОТП Банк усю необхідну їм суму коштів. Максимально у результаті однієї транзакції можна зняти 5 тис. грн, але кількість таких транзакцій необмежена. Додаткових комісій за цю послугу ОТП Банк не стягує, втім слід попередньо уточнювати, чи стягує комісію банк-емітент картки. Крім того, слід урахувати, що сума готівки, яку можна отримати за карткою іншого банку у банкоматах ОТП Банку, залежатиме від залишку коштів у банкоматі та ліміту банку-емітента платіжної картки.

Пресслужба Альянс Банку:

Відтепер отримати кредит на суму до 300 000 від Банку Альянс стало ще простіше:

  • Залишайте заявку на потрібну суму онлайн
  • Обирайте самостійно термін кредитування від 2 до 36 місяців
  • Отримайте відповідь від банку за 5 хвилин
  • Не сплачуйте жодних комісій у разі повернення коштів у перші 14 днів з моменту отримання

Рішення по заявці надаємо за 5 хвилин з моменту її оформлення на сайті. Забрати готівку можна у відділенні Банку Альянс. Для отримання готівки потрібен лише паспорт та ідентифікаційний код.

Також раді повідомити про зимову акцію, шанс стати учасником та переможцем якої має кожен!

З 15.12.22 до 31.01.2023 зробіть від 5 покупок з карткою Альянс Банку на загальну суму від 2 000 грн. Дотримуйтесь умов акції та вигравайте смарт-подарунки, головний серед яких — новенький телефон Samsung Galaxy S22.

10 переможців отримають smart-подарунки: новенький телефон Samsung Samsung Galaxy S22 та 9 бездротових навушників (Samsung Galaxy Buds Pro). Переможці визначатимуться випадковим методом 1 лютого 2023. Імена переможців будуть розміщені на сайті банку та на офіційних сторінках соціальних мереж.  Детальніше про правила акції тут.

Пресслужба ПУМБ:

З 12 грудня 2022 року ПУМБ відновив роботу відділення банку у Херсоні та Добропіллі.  Відділення знову готові допомагати херсонцям вирішувати їхні щоденні фінансові питання, адже підключені до генераторів та забезпечені Starlink. Відділення у Херсоні працює з 08.30 до 14.00 за адресою: проспект Ушакова, 58. Субота та неділя – вихідні дні. У випадку зміни режиму комендантської години, буде змінюватися і режим роботи відділення.

Також ПУМБ відкрив відділення у м. Добропілля. Відділення за адресою проспект Т.Шевченка, 8 вже працює та надає фінансові послуги клієнтам.  Графік роботи відділення: з 9.00 до 17.00, без перерви. Субота та неділя – вихідні.

ПУМБ вже працює над відкриттям інших відділень та відновленням роботи банкоматно-термінальної мережі на деокупованих теріторіях. Ознайомитися з актуальним переліком відділень, які працюють саме сьогодні можна тут. Дані щодо роботи відділень ПУМБ оновлюються щодня.

ПУМБ також підбив проміжні результати кредитування фізичних осіб-підприємців (ФОП). За два місяці з початку кредитування банк профінансував перших 100 українських підприємців у рамках онлайн-кредиту «всеБІЗНЕС» на суму у майже в 15 млн грн. Кредит «всеБІЗНЕС» – це швидка онлайн-позика без застави у розмірі до 500 тисяч грн терміном до двох років, оформити яку можна не витрачаючи час на відвідування відділень та збір документів – прямо у інтернет-банкінгу ПУМБ Digital Business. Позика може бути використана на будь-які як поточні, так і нагальні потреби бізнесу. У ПУМБ зазначають, що сьогодні серед підприємців, клієнтів банку, потребою №1 стало придбання генераторів, що допоможуть забезпечити безперебійну роботу бізнесу навіть за умов віялових відключень.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті: