Banker.Тижневик: що українські банки зробили за минулий тиждень (13-17 лютого)

20 Лютого 2023

Чим жили українські банки і бізнес протягом минулого тижня, скільки корисного та важливого зробили, як змінилися їхні фінансові показники, яка ситуація з клієнтами, продуктами та відділеннями, які нові проєкти запустили – про це та інше вони розповідають у рубриці-дайджесті «Банківський тижневик» на Banker.ua.

Головний Telegram-канал банкірів

Пресслужба ОТП Банку:

Минулого тижня ОТП Банк було включено у перелік уповноважених банків, через які здійснюється виплата пенсій, грошової допомоги, виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням та заробітної плати працівникам бюджетних установ. Відповідний оновлений список оприлюднило Міністерство фінансів України 1 лютого 2023 року.

Нагадаємо, ОТП Банк пропонує клієнтам, які отримують пенсійні та соціальні виплати, пенсійну картку Visa «Особлива», що має чимало переваг.

Серед них – нарахування 5% річних на залишок коштів на рахунку клієнта, сертифікат на ліки на 300 грн (деталі уточнюйте у менеджера), підвищена ставка на депозит «Абсолютна перевага», спеціальна команда помічників «Лесик з ОТП», які безкоштовно допомагають з будь-яким питанням. Зокрема записують клієнта до лікаря, замовляють квитки, можуть надати контакти волонтерів або віднайти кулінарний рецепт. Поспілкуватися з «Лесиком з ОТП» можна у Вайбері або за номером безкоштовної виділеної лінії: 0 800 50 43 43.

Пресслужба Альянс Банку:

Від самого початку широкомасштабного вторгнення росії на територію України, Банк Альянс надає фінансову підтримку військовим, які борються за незалежність країни, захищають нашу свободу та життя кожного українця.

Минулого тижня керівний та особовий склад військової частини А2648 нагородив Подякою Голову правління АТ «Банк Альянс» Юлію Миколаївну Фролову за патріотизм, активну громадську позицію, небайдужість та значну і вагому допомогу захисникам України та подякував колективу банку за фінансову підтримку, яка надається з перших днів повномасштабного вторгнення на територію України.

флаг Украины

Банк Альянс продовжує надавати фінансову підтримку військовим і надалі, бо разом ми наближаємо нашу Перемогу. Разом ми незламні!

Пресслужба Ідея Банку:

Ідея Банк, розуміючи потреби клієнтів в поточних умовах, минулого тижня збільшив максимальну суму кредиту до 200 000 грн.

Для того, щоб отримати кредит, клієнтам, як і раніше, знадобиться паспорт, ІПН і декілька хвилин часу, щоб подати заявку одним із зручних способів:
– завітавши у відділення;
– зателефонувавши до Контакт-центру Банку за номером 0800502030;
– або заповнивши онлайн-заявку на сайті Банку.

Ідея Банк із початку воєнних дій підтримує роботу у тих регіонах, де це можливо без шкоди для життя та здоров’я клієнтів та співробітників. Вже зараз починається відбудова країни на мирних та звільнених територія.

Ідея Банк працює на ринку з 1989 року і входить в європейську фінансову групу Getin Holding S.A. (Польща), якій належить 100% акцій Банку.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті: