Banker.Тижневик: що українські банки зробили за минулий тиждень (13-17 березня)

20 Березня 2023

Чим жили українські банки і бізнес протягом минулого тижня, скільки корисного та важливого зробили, як змінилися їхні фінансові показники, яка ситуація з клієнтами, продуктами та відділеннями, які нові проєкти запустили – про це та інше вони розповідають у рубриці-дайджесті «Банківський тижневик» на Banker.ua.

Головний Telegram-канал банкірів

Пресслужба ОТП Банку:

Минулого тижня ОТП Банк вп’яте включено до переліку системно важливих банків за підсумками щорічного перегляду Національним банком України. Загалом цього року регулятор включив до списку 15 установ, шість з яких – з іноземним капіталом.

Перелік банків затверджено рішенням Правління Національного банку України від 08 березня 2023 року № 95-рш “Про визначення системно важливих банків”.

Нагадаємо, у 2019 згідно з рішенням НБУ ОТП Банк було віднесено до переліку системно важливих банків України, і впродовж останніх років він незмінно зберігає цей статус.

Також минулого  тижня ОТП Банк увійшов у першу п’ятірку найбільш стійких банків країни за даними Рейтингу стійкості банків, складеного інформаційним ресурсом про фінанси та банки Minfin.com.ua за четвертий квартал 2023 року.

банк

У рейтингу враховувалися стійкість фінустанов до стресів і лояльність вкладників, якість активів, ліквідність, можливість зовнішньої підтримки, приріст вкладів, платіжна репутація тощо.

Пресслужба ПУМБ:

ПУМБ розіграє 45 браслетів з Азовсталі серед вкладників депозиту «Сталевий». В акції приймають участь усі вкладники, які у період акції (з 13.03.2023 по 18.04.2023) відкрили  депозит  «Сталевий» на суму від 10 тис. грн.

Депозит «Сталевий» – класичний строковий вклад, із дохідністю до 16% річних у гривні. Клієнтам доступні різні строки розміщення під будь-які потреби – від 1 до 12 місяців з щомісячною виплатою відсотків та можливістю поповнення без обмежень. Депозит «Сталевий» можна відкрити як у мобільному застосунку ПУМБ Online, так і у будь-якому відділенні банку. Розіграш подарунків буде проведено до 03.05.2023 р. за допомогою сервісу random.org.

Пресслужба РАДАБАНКУ:

Минулий тиждень для РАДАБАНКу був ознаменований тим, що НРА «Рюрік» на черговому засіданні рейтингового комітету підвищило довгостроковий кредитний рейтинг АТ «АБ «РАДАБАНК» до рівня uaAAA інвестиційної категорії з прогнозом «в розвитку» та рейтинг надійності депозитних вкладів до рівня r5-.

Позичальник з рейтингом uaAAA характеризується найвищою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами. Рівень надійності депозитів r5- означає дуже високу надійність вкладів, діяльність банку характеризується незначною залежністю від фінансово-економічних умов, а також ринкової кон’юнктури.

Для РАДАБАНКу це вагоме досягнення, яке показує нам вірність обраної стратегії та розвиток попри складні умови сьогодення.

Пресслужба Concord Fintech Solutions:

Минулого тижня Олена Сосєдка – співзасновниця Concord Fintech Solutions та меценатка – отримала почесний нагрудний знак від Головнокомандувач ЗСУ генерала Валерія Залужного «За сприяння війську». Нагорода присвоєна за значний особистий внесок у наданні допомоги підрозділам ЗСУ та активну волонтерську діяльність в умовах воєнного стану. З початку повномасштабного вторгнення за рішенням топ-менеджменту фінтех-екосистема Concord Fintech Solutions спрямовує на підтримку ЗСУ та благодійність до 50% прибутку.

«Заснована ще у 2014-му році Біржа Благодійності “ДоброДій” зараз є головним оператором допомоги, яку постійно спрямовує на ЗСУ наша фінтех-екосистема Concord Fintech Solutions. Ми виконали вже понад 250 запитів від військових підрозділів, придбали чимало БПЛА та іншої необхідної техніки для захисту України. Це велика честь допомагати своїй країні, і ми спрямовуємо на це всі наші можливості. Вдячна нашій команді, яка невтомно працює задля допомоги фронту та нашої Перемоги», – прокоментувала Олена Сосєдка.

Як повідомлялося раніше, Конкорд банк, який є платформою Concord Fintech Solutions протягом року війни спрямував 104 млн грн на благодійні проєкти, з яких понад 92 млн грн на підтримку ЗСУ, а також перейшов до категорії великих платників податків.

Крім того, до дня клієнта, який відзначали 19 березня, NEOBANK вирішив відзначити своїх свої клієнтів за  досягнення. Вже відома цікава інформація про клієнтів-рекордсменів NEOBANK: головною «Старожилою», виявилася клієнтка, яка разом з банком вже 630 днів. «Транжирою» той, хто  подужав здійснити 2902 платежів у додатку. Головним «Інвестором» стала людина, яка відкрила у банку 55 депозитів. Титул «Мандрівника» отримали за розрахунок карткою NEOBANK у 6 країнах, а звання «Тестувальника» отримав клієнт, від якого банк отримав таку кількість корисних зауважень, що вистачило б на кілька релізів.

«Найцінніше, що є в кожного бізнесу, це клієнти. 19 березня – саме про них. Саме тоді цей день світ відзначає День клієнта, який ми, чесно кажучи, святкуємо щодня. Вирішили з цієї нагоди визначити най-най-клієнтів у кількох цікавих номінаціях. Дякуємо кожному за те, що ви в нас є. Далі обов’язково буде!», – написала керівниця проекту NEOBANK Оксана Мунтян.

Переможців у номінаціях оголошені на сторінці NEOBANK у Фейсбук.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті: