Banker.Тижневик: що українські банки зробили за минулий тиждень (14-18 листопада)

22 Листопада 2022

Чим жили українські банки і бізнес протягом минулого тижня, скільки корисного та важливого зробили, як змінилися їхні фінансові показники, яка ситуація з клієнтами, продуктами та відділеннями, які нові проєкти запустили – про це та інше вони розповідають у рубриці-дайджесті «Банківський тижневик» на Banker.ua.

Головний Telegram-канал банкірів

otpbank-icon

Пресслужба ОТП Банку:

Минулого тижня ОТП Банк оновив умови агрокредитів і надаватиме фінансування діючим та новим клієнтам-аграріям за оновленими умовами, які є унікальними для українського ринку. Так, агровиробники зможуть отримати кредит у сумі до 3 млн грн без застави та до 20 млн грн лише під заставу фінансової аграрної розписки. До 40 млн грн банк готовий фінансувати під аграрні розписки та заставу нерухомості чи техніки. Більше 40 млн грн надаються під комбіновану розписку.

«Агро Фабрика» оновила також і сервіси для клієнтів. Зокрема, вже реалізована можливість отримати попереднє рішення за кредитом лише за кодом ЄДРПОУ агропідприємства та копії фінансової звітності. Крім цього банком реалізоване автоматичне інформування про статус проходження заявки по кредитному процесу. Якщо раніше від дня подання заявки до надходження кредитних коштів на рахунок було потрібно до дев’яти робочих днів, і це було революційно для ринку, то тепер кредит можна отримати лише за чотири робочі дні.

«Агро Фабрика» має близько 30 партнерських програм, за якими аграріям можна отримати кредитування на придбання засобів захисту рослин, насіння, добрив. Серед найбільших – програми із Syngenta, UKRAVIT, Timac Agro, Lidea, ALFA Smart Agro.

Також ОТП Банк оновив умови пільгового кредитування агровиробників на придбання продукції ALFA Smart Agro. Так, аграрії можуть отримати цільовий кредит в гривні на закупівлю ЗЗР та мікродобрив за ставкою від 7% річних.

Умови партнерської програми ОТП Банку та ALFA Smart Agro:

  • термін кредитування – до 12 місяців;
  • період дії пільгової ставки – 5 місяців;
  • ставка на пільговий період – 7% річних;
  • після пільгового періоду діють базові ставки згідно з кредитною політикою банку залежно від типу застави;
  • разова комісія позичальника – 1%.

Пресслужба ПУМБ:

ПУМБ відповідально ставиться до споживання електроенергії та зменшує енерговитрати. Тож, з 21 листопада банк змінив графік роботи відділень. Більшість із них відтепер працюватимуть з 08:30 до 17:30.

Також банк радить перед візитом до будь-якого відділення ПУМБ перевіряти актуальний графік роботи на сайті банку за  або у додатку ПУМБ Online.

Пресслужба РАДАБАНКУ:

Минулого тижня РАДАБАНК запровадив декілька цікавих змін для своїх клієнтів.

По-перше, банк підвищив процент за накопичувальним рахунком RADAbox до 8% річних у гривні.

Це зручний та вигідний інструмент накопичення коштів, який легко відкривається до основного рахунку в додатку RB24.

Отже, всі клієнти РАДАБАНКу вже зараз можуть скористатися можливістю у будь-який зручний спосіб почати накопичувати та примножувати власні статки з підвищеним процентом.

По-друге, змінили мінімальну суму при купівлі/продажу іноземної валюти в додатку RB24. Відтепер min для обміну, якщо ви обмінюєте гривню на долар США/євро, продаєте валюту за гривню або навпаки, становитиме 0,01 долар США/євро.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті: