Banker.Тижневик: що українські банки зробили за минулий тиждень (16-20 січня)

23 Січня 2023

Чим жили українські банки і бізнес протягом минулого тижня, скільки корисного та важливого зробили, як змінилися їхні фінансові показники, яка ситуація з клієнтами, продуктами та відділеннями, які нові проєкти запустили – про це та інше вони розповідають у рубриці-дайджесті «Банківський тижневик» на Banker.ua.

Головний Telegram-канал банкірів

Пресслужба БАНКУ ІНВЕСТИЦІЙ ТА ЗАОЩАДЖЕНЬ:

Минулого тижня БАНК  ІНВЕСТИЦІЙ ТА ЗАОЩАДЖЕНЬ доєднався до мережі Power Banking,  21 відділення  Банку  працюватиме у разі тривалої відсутності світла. З детальним переліком  відділень можна ознайомитися на сайті Банку.

Також БІЗ БАНК приєднався до системи BANK ID Національного банку України. Сервіс дистанційної верифікації клієнтів через банк дає можливість ідентифікувати клієнта на інтернет-ресурсі онлайн під час реєстрації або замовлення послуг.

З 19 січня 2023 року є можливість придбати у Банку  безготівкові долари США для подальшого розміщення всієї суми  на строковий вклад  «Валютний». Придбати долари США можна виключно в межах щомісячного ліміту 100 000 грн. екв. на одного клієнта. Кошти розміщуються на строк 93 або 184 дні, відсотки сплачуються в кінці строку на поточний рахунок. Вклад виплачується в доларах США. Оформити депозит «Валютний» можна в будь-якому відділенні Банку.

З більш детальними умовами розміщення вкладу «Валютний»  можна ознайомитися  на сайті Банку або за телефоном: 0800 503 005.

Пресслужба Concord Fintech Solutions:

NEOBANK  для всіх – флагманський продукт  Першої в Україні фінтех-екосистеми Concord Fintech – увійшов до п’ятірки кращих цифрових банків України. Цьому сприяло широке коло можливостей та сервісів та їхня висока оцінка клієнтами цифрового банку.  NEOBANK  для всіх увійшов до лідерів ринку в номінації  «Мобільний банкінг» у дослідженні Financial Club «25 провідних банків України під час війни».

Крім того, «NEOBANK для бізнесу» розвиває еквайринг у смартфоні з приймання оплати картками, який працює, навіть коли немає світла. Послуга надається без щомісячних витрат на оренду POS-термінала. Потрібен лише смартфон з NFC. Підключити послугу просто: необхідно зареєструватися в додатку NEOBANK для бізнесу та відкрити  безкоштовний рахунок ФОП у банку за допомогою сервісу Дія. Комісія за еквайринг становить 1,6% з карток українських і закордонних банків. Щомісячної абонплати немає.

З 16 по 20 січня у швейцарському Давосі відбувся щорічний Всесвітній економічний форум, темою якого цього разу стала «Співпраця в роздробленому світі». Форум є відомим і дієвим майданчиком для комунікації між гравцями світу бізнесу та політики. Український павільйон у Давосі відвідала також і делегація першої в Україні відкритої фінтех-екосистеми Concord Fintech Solutions.

Також минулого тижня ConcordBank посів 15 місце у дослідженні Financial Club «25 провідних банків України під час війни».  Незважаючи на надважку ситуацію в Україні, у порівнянні з рейтингом 2021 року, ConcordBank у списку провідних банків піднявся відразу на 8 позицій (2021 рік – 23 місце). Голова Правління ConcordBank Юрій Задоя вважає це підтвердженням правильності завчасної орієнтації на діджиталізацію, яку передбачала стратегія фінтех-екосистеми Concord Fintech Solutions, ядром якої є ConcordBank.

Пресслужба Креді Агріколь Банку:

Співробітники Креді Агріколь втілили ще одну добру ініціативу. Наприкінці грудня половина команди банку пожертвували на благодійність кошти, що були заплановані на новорічні активності – майже 330 000 гривень. На цю суму банк за підтримки «Твоя опора» придбав 11 функціональних ліжок для медичного закладу «Новомосковська центральна регіональна лікарня інтенсивного лікування». Ця лікарня розташована неподалік від прифронтових міст Черкаське та Гвардійське та є головним лікувальним закладом для 170 тисяч жителів регіону. Тут лікують поранених бійців та мирне населення. Частина ліжок тут була у незадовільному стані. Нові ліжка вже доставили та використовують у щоденній інтенсивній терапії пацієнтів.

Благодійна ініціатива втілена в рамках програми КСВ «We Care!», яка діє в банку від 2016 року. Лише від початку війни банк спрямував 21 000 000 гривень на допомогу лікарням та постраждалим від війни.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті: