Banker.Тижневик: що українські банки зробили за минулий тиждень (17-21 жовтня)

24 Жовтня 2022

Чим жили українські банки і бізнес протягом минулого тижня, скільки корисного та важливого зробили, як змінилися їхні фінансові показники, яка ситуація з клієнтами, продуктами та відділеннями, які нові проєкти запустили – про це та інше вони розповідають у рубриці-дайджесті «Банківський тижневик» на Banker.ua.

Головний Telegram-канал банкірів

Пресслужба ПУМБ:

На минулому тижні ПУМБ розпочав кредитування фізичних осіб підприємців, запустивши нову дистанційну позику на розвиток бізнесу. Кредит «всеБІЗНЕС» – це швидкий онлайн кредит без застави у розмірі до 500 тис грн терміном до двох років, оформити який можна у декілька кліків, без відвідування відділень та зайвих паперів.

Скористатись кредитом можуть як діючі, так і нові клієнти банку, досвід ведення бізнесу яких не менше дванадцяти місяців. Усе, що потрібно – мати відкритий поточний рахунок ФОП у ПУМБ та доступ до інтернет-банкінгу ПУМБ Digital Business. Детальніше з кредитом, що допоможе розвитку бізнесу, можна ознайомитись за посиланням.

otpbank-iconПресслужба ОТП Банку:

Минулого тижня ОТП Банк додав мережу магазинів «Фокстрот» до списку партнерів, де клієнти – фізичні особи можуть оформити розстрочку «Скибочка».

Сума, на яку можна придбати товар у розстрочку, становить від 300 грн до 100 тис. грн. Клієнт може обрати термін, протягом якого сплачуватиме кошти – 3, 6 або 9 місяців. Ставка становить 0,0001% річних, щомісячна комісія 0,5%, реальна річна процентна ставка – від 15,4% до 19,7%. Наразі розстрочка «Скибочка» доступна тільки в офлайн-магазинах мережі.

Для того, щоб оформити послугу, потрібно перевірити власний ліміт на розстрочки в мобільному додатку ОТП Банку, після чого повідомити продавцю про бажання здійснити покупку в розстрочку, і підтвердити дію в додатку.

Усі деталі про «Скибочку», а також повний перелік партнерів, де можна придбати товари у розстрочку, за посиланням.

Також ОТП Банк виступив Золотим спонсором ІХ Форуму власників та керівників медичних клінік, який відбувся 21 жовтня у Львові.

Форум власників та керівників медичних клінік є спеціалізованим заходом, який традиційно був містком між бізнесом і медициною. У 2014 році його започаткував доктор медичних наук, професор, практикуючий лікар Ярослав Заблоцький.

Головною темою цьогорічної зустрічі стала адаптація медичної галузі до умов війни. На заході виступив міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко, який подякував лікарям за їхню роботу під час війни, засновник і натхненник Форуму Ярослав Заблоцький, очільники провідних клінік, військові психологи, медичні експерти.

Пресслужба РАДАБАНКу:

Минулого тижня в РАДАБАНКу стартувала нова вигідна пропозиція для клієнтів – депозит «Валютна гривня».

Пропозиція передбачає можливість купити за гривню безготівкову іноземну валюту за вигідним курсом без плати за конвертацію в момент подання заявки на відкриття депозиту «Валютна гривня» в доларах США або євро на 3 місяці зі ставкою 0,1% річних.

У разі відсутності рахунку для зарахування валюти після закінчення терміну вкладу, клієнту буде автоматично та безкоштовно відкрито поточний рахунок.

Відсотки нараховуються щодня, а виплата здійснюється в кінці терміну.

Зручна та вигідна пропозиція, яка дозволить придбати валюту за найвигіднішим курсом і водночас примножити власні кошти просто, не виходячи з дому або офісу.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті: