Banker.Тижневик: що українські банки зробили за минулий тиждень (2-6 січня)

09 Січня 2023

Чим жили українські банки і бізнес протягом минулого тижня, скільки корисного та важливого зробили, як змінилися їхні фінансові показники, яка ситуація з клієнтами, продуктами та відділеннями, які нові проєкти запустили – про це та інше вони розповідають у рубриці-дайджесті «Банківський тижневик» на Banker.ua.

Головний Telegram-канал банкірів

Пресслужба БАНКУ ІНВЕСТИЦІЙ ТА ЗАОЩАДЖЕНЬ:

БАНК  ІНВЕСТИЦІЙ ТА ЗАОЩАДЖЕНЬ доєднався до мережі Power Banking,  20 відділень Банку  працюватиме у разі тривалої відсутності світла. З детальним переліком  відділень можна ознайомитися на сайті Банку.

БІЗ БАНК серед ТОП діджитал банків України. Швидка комунікація в соціальних мережах з клієнтами, доступність інформації в декілька кліків, можливість надання онлайн ­послуг є особливо необхідними й актуальними в реаліях сьогодення. Саме це дозволило БАНКУ ІНВЕСТИЦІЙ ТА ЗАОЩАДЖЕНЬ потрапити  у діджитал-рейтинг українських банків, який базується на оцінці користувачів банківських послуг.

БІЗ БАНК потрапив відразу в чотири рейтинги серед комерційних банків*:

Нагадуємо, що лише до 31.01.2023 року можете скористатися чудовою пропозицією для бізнес-клієнтів «Зустрічай 20-23». Це строковий депозит з відсотковою ставкою до 23%. Депозит має привабливі умови, адже термін розміщення коштів становить 60 днів, а розмір відсоткової ставки є вищим, ніж за стандартними депозитами. Дізнавайтеся більше про сервіс за телефоном: 0800 503 005.

Пресслужба ОТП Банку:

Минулого тижня відділення ОТП Банку долучилися до мережі Power banking і будуть обслуговувати клієнтів усіх банків за умов блекауту. У цих відділеннях клієнти будь-яких банків матимуть змогу зняти готівку, обміняти валюту, отримати інші банківські послуги та консультації.

Усього до мережі Power banking увійшли понад 30% відділень 14 системно важливих банків України, яких було визначено черговими на період тривалої відсутності електроенергії. Ці відділення посилено генераторами і додатковими засобами зв’язку, аби забезпечити їхнє безперебійне функціонування. Перелік відділень можна дізнатися за посиланням: power.bank.gov.ua.

Також Мобільний застосунок ОТП Банку OTP Credit, який був створений два роки тому як віртуальний кредитний помічник, перетворився на мобільний банкінг OTP Bank UA.

Уже зараз з його допомогою користувачі можуть самостійно керувати картками та рахунками, відкривати нові картки, оформлювати розстрочки, перевіряти ліміт, а також активувати необхідні додаткові послуги. Також нещодавно у мобільному застосунку OTP Bank UA запроваджено сервіс «Кредитна підмога» для клієнтів, які мають труднощі із внесенням платежів за кредитом. Завантажити OTP Bank UA можна за посиланням.

Разом з цим ОТП Банк отримав нагороду у номінації «Преміальний банкінг» у рейтингу «25 провідних банків України під час війни», підготовленому інформаційним агентством Financial Club.

Нагороду присуджено за унікальний сервіс з придбання цінних паперів на міжнародних фондових біржах, який ОТП Банк запропонував першим з-поміж українських банків. За перші місяці його роботи обсяг придбання клієнтами іноземних паперів перевищив 8 млн євро.

Пресслужба Ідея Банку:

В Ідея Банк продовжили дію акції для бізнес-клієнтів. До 31 січня 2023 року включно бізнес-клієнти Ідея Банку мають можливість розмістити кошти на високоприбутковому депозиті із підвищеною відсотковою ставкою – до 15% річних за вкладами у гривні.  Акційними умовами можуть скористатися як діючі, так і нові клієнти.

Основні умови акційної пропозиції:

  • Термін вкладу – від 1 до 6 місяців;
  • Мінімальна та максимальна сума вкладу – згідно з умовами депозиту «Класичний»;
  • Виплата відсотків – в кінці терміну або щомісячно

Крім цього, Ідея Банк пропонує + 0,25% до ставки в гривнях при оформленні через IFOBS.

Пресслужба Альянс Банку:

Минулого тижня «Банк Альянс» здійснив дострокове погашення кредитів рефінансування Національного банку України на суму 1,972 млрд. грн. Рішення менеджменту Банку є зваженим та базується як на позитивній динаміці фактичних показників діяльності Банку, так і на чіткому розумінні подальшої Стратегії розвитку Банку в коротко- та середньо- строковій перспективі.

У відповідності до оновленої редакції Стратегії, з метою підвищення рівня диверсифікації ресурсної бази, Банк планує і надалі поступово зменшувати частку рефінансування в зобов’язаннях, що, в свою чергу, як матиме позитивний ефект на чистий процентний прибуток, так і сприятиме посиленню фінансової стабільності Банку в цілому.

Також «Банк Альянс» отримав спеціальну відзнаку Resilience Award Ukraine 2022 від Mastercard. 2022 рік виявився для кожного українця важким випробуванням. Від самого початку повномасштабного військового вторгнення на територію України, ми прийняли чітку позицію: тримати економічний фронт, надавати фінансові послуги для клієнтів банку на вигідних умовах та стояти пліч-о-пліч до Перемоги. Окрім того, фінансова підтримка ЗСУ — наш невід’ємний обов’язок і ми продовжуємо його виконувати будь-що, незважаючи на нові виклики та випробування.

Mastercard є надійним партнером Альянс Банку, а мати “Відзнаку Стійкості” — значить мати спільну мету, підтримку та пришвидшувати Перемогу спільними зусиллями.

Крім того, «Альянс Банк» приєднався до програми Power Banking, створеної за ініціативи НБУ та обладнав 10 відділень потужними генераторами для того, аби і надалі надавати фінансові послуги клієнтам своєчасно та якісно, навіть у разі критичної ситуації з електропостачанням та (або) його тривалої відсутності.

Чергові відділення Альянс обладнані потужними генераторами. Це дозволяє нам і надалі надавати якісні банківські послуги для кожного клієнта. Незважаючи на важку ситуацію в країні, ми працюємо заради підтримки фінансової системи, економіки та разом з вами щодня наближаємо Перемогу.

Пресслужба Юнекс Банку:

На початку минулого тижня ми завершили підключення мережі відділень до програми Power Banking – 3 січня резервними джерелами живлення були оснащені решта з запланованих наших офісів. Тож тепер 60% нашої мережі працюють навіть під час відключень електроенергії.

Ще одне важливе для нас та наших клієнтів зрушення, що відбулося минулого тижня – глибоке оновлення мобільного додатку. Після збору та ретельного аналізу побажань наших клієнтів ми провели десятки великих та малих змін, щоб додаток став справді зручним та зрозумілим. Змінився й дизайн застосунку. Наразі наш новий «мобільний банк» доступний лише для власників пристроїв на базі Android, але вже незабаром нова версія з’явиться й в AppStore.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті: