Banker.Тижневик: що українські банки зробили за минулий тиждень (20-24 лютого)

27 Лютого 2023

Чим жили українські банки і бізнес протягом минулого тижня, скільки корисного та важливого зробили, як змінилися їхні фінансові показники, яка ситуація з клієнтами, продуктами та відділеннями, які нові проєкти запустили – про це та інше вони розповідають у рубриці-дайджесті «Банківський тижневик» на Banker.ua.

Головний Telegram-канал банкірів

Пресслужба РАДАБАНКУ:

Минулого тижня нове відділення РАДАБАНКу відкрило свої двері мешканцям міста Полтава. Перше відділення в цьому році та на Полтавщині розташоване за адресою: вул. Соборності, 46.

Попри складні умови воєнного часу, РАДАБАНК продовжує збільшувати свою присутність у містах України. Та навіть в умовах всебічної діджиталізації банківських послуг для банку важливий безпосередній контакт із клієнтом задля створення довірливих та міцних партнерських відносин.

Відділення надає широкий спектр банківських послуг: обслуговування фізичних та юридичних осіб, відкриття та обслуговування карткових продуктів і депозитів, операції з іноземною валютою, приймання комунальних платежів, оформлення та отримання грошових переказів, в тому числі міжнародних, продаж пам’ятних монет тощо.

Попри виклики 2022 року, РАДАБАНК успішно продовжуємо працювати та робить все можливе для розширення мережі відділень, щоб Клієнти мали змогу й надалі отримувати якісні банківські послуги та сервіс.

Пресслужба Сoncord Fintech Solutions:

Минулого тижня у соцмережах CFS опублікували відеозвіт, що саме вдалося зробити фінтех-екосистемі для підтримки ЗСУ та реалізації КСВ-проєктів впродовж року війни. Внесок Конкордбанк на підтримку ЗСУ, забезпечення опорних лікарень, лікування дітей з важкими діагнозами та гуманітарну допомогу становив понад 90,3 млн грн. Тільки у січні цього року банк перерахував 10 млн грн на рахунок Біржі Благодійності «ДоброДій». Благодійна організація входить до складу СFS та надає допомогу в Україні з 2014 року. Наразі ConcordBank продовжує реалізацію проєктів військової допомоги ЗСУ з розвитку сучасних технологій для Перемоги.

Крім того, 20 лютого у відділенні ConcordBank в Києві відбулася презентація для ЗМІ та передача 35 комплексів радіоліній керування вибуховими пристроями силам територіальної оборони ЗСУ. Виготовлення найбільшої партії українських інженерно-саперних систем ПК-8 вартістю 1,75 млн грн було профінансовано CFS.

Військові вперше розкрили завісу для ЗМІ про інноваційну українську розробку та можливі засоби її застосування. Технічні особливості, кількість модифікацій і національне виробництво роблять саперну систему ПК-8 багатоцільовою та надійною зброєю для ЗСУ. Завдяки фінансовій підтримці Concord Fintech Solutions сили ТрО забезпечили базові потреби в таких системах, що посилить обороноздатність держави в умовах війні.

За системну підтримку підрозділів територіальної оборони представники CFS отримали подяки від командування Сил ТрО.

«Для нас гордість бути причетними до виробництва інноваційних саперних систем ПК-8. Як банк та фінтех, ми розуміємо можливості та важливість сучасних технологій. Ми застосовуємо їх у своїй роботі, створюючи цифрові сервіси та продукти, які допомагають тримати економічний фронт. У той самий час важливу роботу виконують національні конструктори та виробники, які створюють і модернізують технології для захисту України. Саме тому ми виокремили для себе такий напрямок як «Технології для Перемоги», де підтримуємо українських інженерів та розробників у розвитку вітчизняних військових прогресивних технологій», – зазначає Юрій Задоя, Голова правління ConcordBank.

Також Concordbank долучився до благодійної акції «Відбудова України» на платформі United24. Мета ініціативи – відновити багатоповерховий житловий будинок у селі Бузова Бучанського району. Завдяки цьому 212 людей із 70 квартир зможуть повернутися додому. Роботи з відбудови вже тривають, залишилося зібрати ще близько 3 мільйонів гривень.

⠀ Як долучитися до ініціативи:

  • замовляйте улюблені товари в онлайн-магазині ROZETKA й оплачуйте їх карткою Visa від ConcordBank;
  • 50 грн з вашого замовлення на суму від 500 грн буде перераховано через UNITED24 на відбудову будинку в с. Бузова. Ініціатива триває до 28.02.2023 року.

А ще NEOBANK підвищив ставки за депозитами в гривні. З 22 лютого у NEOBANK діють нові ставки на депозити у національній валюті. А саме: 15% – на річний депозит під у гривні; 14% –  на будь-який коротший строк.

NEOBANK є флагманським продуктом фінтех-екосистеми Concord Fintech Solutions і увійшов у трійку найкращих цифрових банків у рейтингу Pay Space Magazin.

Пресслужба ОТП Банку:

Минулого тижня ОТП Банк запровадив єдиний тариф на послугу «Готівка на касі», який відтепер становить 5 грн.

Послуга дає можливість клієнтам банку знімати до 6000 грн на касах торгових точок, без необхідності пошуку банкоматів. Для того, щоб скористатися послугою, необхідно здійснити покупку від 1 коп та назвати суму, яку клієнт бажає отримати зі свого рахунку. Слід звернути увагу, що сума, доступна для зняття, залежить від умов надання сервісу партнером та наявності готівки у касі.

«Готівкою на касі» можуть скористатися держателі карток Mastercard від ОТП Банку у мережі партнерів, зокрема, на касах магазинів «Сільпо», «Фора», Novus, Varus, «ЛотОК», Roshen, «Сім23», АЗК ОККО, WOG, «БРСМ-Нафта», «Укрнафта», «Фокстрот», в аптеках тощо – загалом у більш ніж 10 тис. торгових точок. Ознайомитися із повним переліком можна за посиланням.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті: