Banker.Тижневик: що українські банки зробили за минулий тиждень (22-26 травня)

30 Травня 2023

Чим жили українські банки і бізнес протягом минулого тижня, скільки корисного та важливого зробили, як змінилися їхні фінансові показники, яка ситуація з клієнтами, продуктами та відділеннями, які нові проєкти запустили – про це та інше вони розповідають у рубриці-дайджесті «Банківський тижневик» на Banker.ua.

Головний Telegram-канал банкірів

Пресслужба Банку Кредит Дніпро:

Банк Кредит Дніпро працює для підвищення фінансово-економічної грамотності не лише школярів, а й молодого покоління майбутніх фахівців. Бо банк — не лише гроші, сейфи, каси. У функціонуванні банку надважливе значення мають юридичні аспекти.

Минулого тижня Маріанна Соболева, заступниця голови правління, виступила на відкритій зустрічі зі студентами «Практичні питання щодо укладення договорів з обслуговування клієнтів в банківських установах» в Київському Національному Університеті імені Тараса Шевченка.

Зокрема, говорили про роль юридичного департаменту в банківській установі, активні операції в банківській сфері, укладення договорів, основні вимоги до типових договорів, внесення змін та виконання договорів, забезпечувальні договори в банках, порядок їхнього укладення та виконання, а також особливості здійснення діяльності в період запровадження воєнного стану. Банк піклується про еліту нації.

Пресслужба Concord Fintech Solutions:

ConcordBank увійшов до трійки найкращих банків України для ведення ФОП. Експерти профільного видання Finance.ua проаналізували умови 9 банків України щодо обслуговування ФОП на основі 6 критеріїв. Згідно з даними рейтингу, послуги ConcordBank виявились найкращими для українських підприємців у 4 з 6 пунктів. У рейтингу було відзначено, що банк Конкорд пропонує вигідні умови для ФОП, а саме:

  • безкоштовне відкриття рахунку та обслуговування;
  • відсутність комісії за поповнення та перекази;
  • зручні тарифи (один рахунок для ФОП підходить до будь-якої сфери);
  • зручне обслуговування – зареєструвати картку можна з телефону, на якому встановлено застосунок Дія.

Крім того, минулого тижня вібувся марафон просвітницьких заходів для дітей у ConcordBank. У День щасливої монетки, який відзначають 23 травня справжні щасливі монетки  із ковалем  у Конкордбанку викували діти-переселенці з Краматорську, Сєверодонецьку та Бахмуту, якими опікується БФ «Добро ТУТ». Багато цікавого чекало на дітей під час екскурсії в банк, яка була організована у рамках ініційованого НБУ просвітницького проєкту “Фінансова оборона. Професія банкірˮ до якого долучився банк Конкорд.

Справжній коваль, справжня «магія» виготовлення та справжні монети лишилися дітям на згадку про банківські секрети роботи, які  вони дізналися від працівників ConcordBank. Крім того, цікаві факти  про українську гривню дітям розповів Валентин Міняйло, член Наглядової ради ConcordBank, амбасадор спільних з НБУ просвітницьких програм банку. Також діти дізналися про те, як у банку відрізняють фальшиві купюри, як працює машинка для підрахунку грошей та всі тонкощі роботи інкасатора. Опинившись всередині інкасаторської машини, діти  переконалися, що гроші клієнтів у ConcordBank завжди захищені.

А підопічні Біржі Благодійності «ДоброДій» стали ближчими до здорового майбутнього завдяки допомозі від співробітників банку Конкорд. Завдяки заключним внескам від співробітників Конкордбанк, 10-річна Софія Бачинська з ДЦП зможе пройти плановий реабілітаційний курс вже цього червня. Дівчинка мріє самостійно ходити і кожне заняття зі спеціалістами наближає її до найзаповітнішої мрії. А 4-річний Денис Сікорський з множинними вадами розвитку нарешті отримає спеціальне колісне крісло «Hoggi Zip», яке необхідно для покращення його здоров’я.

Біржа Благодійності «ДоброДій» дуже вдячна людям, що завжди залишаються поруч і допомагають маленьким українцям. Підтримати соціальні проєкти можна тут.

Пресслужба Ідея Банку:

Ідея Банк увійшов в ТОП-10 найстабільніших банків України, згідно з результатами рейтингу YouControl. Аналітики визначили для Ідея Банку категорію А, яка відображає високий рівень фінансової стійкості.

Окрім цього, Ідея Банк продовжує поступово відновлювати роботу відділень там, де це є можливим зі збереженням безпеки для працівників та клієнтів.  Одразу після відкриття Миколаївського відділення, Банк відкрив вже 6-те за рахунком відділення Ідея Банку в місті-герої Харкові.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті: