Banker.Тижневик: що українські банки зробили за минулий тиждень (23-27 січня)

30 Січня 2023

Чим жили українські банки і бізнес протягом минулого тижня, скільки корисного та важливого зробили, як змінилися їхні фінансові показники, яка ситуація з клієнтами, продуктами та відділеннями, які нові проєкти запустили – про це та інше вони розповідають у рубриці-дайджесті «Банківський тижневик» на Banker.ua.

Головний Telegram-канал банкірів

Пресслужба ОТП Банку:

Минулого тижня ОТП Банк запровадив першу послугу із страхування в мобільному банкінгу OTP Bank UA – страхування коштів на рахунку від шахрайських операцій «Захист від шахраїв».

Програма страхування «Захист від шахраїв» дозволяє додатково убезпечити держателя картки або рахунку в ОТП Банку від втрат коштів внаслідок шахрайських дій. Оформлення договору здійснюється просто та швидко онлайн, без необхідності відвідування відділення банку.

Партнером ОТП Банку з надання послуги є страхова компанія «КАРДІФ» – експерт із банківського страхування.

Вартість послуги «Захист від шахраїв» становить 25 грн на місяць. Загальна страхова сума за умовами договору складає 40 тис. грн на рік.

мошенник

Послуга страхування «Захист від шахраїв» покриває фінансові втрати клієнта у випадках:

 • «Шахрайства», що включає операції з використанням підробленої платіжної картки, викраденої або втраченої картки, шахрайського пристрою для видачі купюр банкомату, викрадення реквізитів картки, шахрайські операції без присутності картки;
 • «Шахрайства під впливом обману» або соціальної інженерії, а саме фінансові втрати, спричинені клієнту в разі виготовлення дублікату сім-картки фінансового номеру, психологічного тиску та виманювання даних.

Пресслужба Concord Fintech Solutions:

Мобільний еквайринг від ConcordBank інтегрувався з програмним ПРРО від Е-ЧЕК, і тепер підприємці можуть приймати оплату від покупців у смартфоні та видавати чеки. Переваги для бізнесу:

 • Просто в користуванні та відповідає вимогам законодавства щодо обов’язкової видачі фіскальних чеків і також Постанови КМУ № 894 від 29.07.2022 р про обов’язкове забезпечення розрахунків картками.
 • Не потрібне додаткове обладнання, достатньо смартфона на Android з NFC.
 • Підключення еквайрингу в смартфоні відбувається на 100% онлайн.
 • Комісія за еквайринг — лише 1,3%, без витрат на абонплату за POS-термінал.

Підключити це рішення можуть клієнти будь-якого банку. Для цього необхідно:

 1. Завантажити додаток Е-ЧЕК на смартфон або відкрити вебверсію за посиланням.
 2. Авторизуватися в ПРРО Е-ЧЕК і зареєструвати торговельну точку, касу та касира. Якщо вже зареєстровані – необхідно синхронізуватися.
 3. Заповнити форму на підключення еквайрингу в смартфон tapXphone.
 4. Зареєструватися в додатку NEOBANK для бізнесу (який працює на ліцензії ConcordBank) та відкрити безкоштовний рахунок ФОП через Дію.

«Зараз як ніколи бізнесу потрібні рішення, які допомагають безперервно працювати, важливо, щоб підключення було швидке, а вартість користування доступною. Ми пропонуємо безкоштовний рахунок ФОП без плати за користування та комісій за платежі, який можна відкрити швидко через Дію. Ми видаємо клієнтам дві платинові картки, і в кожного ФОП є персональний менеджер. Наше рішення, еквайринг у смартфоні, допомагає приймати платежі, навіть якщо немає світла. А інтеграція еквайрингу в смартфоні з одним з лідерів ринку ПРРО Е-ЧЕК ще й спрощує фіскалізацію», – каже голова Правління ConcordBank Юрій Задоя.

Крім того, відтепер підприємці можуть отримати QR-код для розміщення у себе офлайн чи розмістити його на сайті та приймати безготівкові оплати швидко і безпечно, навіть за умови відсутності світла.

Переваги для бізнесу:

 • Приймання платежів без торгових терміналів.
 • Скорочення часу угоди шляхом швидкості проведення платежу.
 • Відсутність потреби в додатковому персоналі, що приймає платежі.
 • Відсутність додаткової інтеграції для користування сервісом.
 • Контроль оплат в онлайн-режимі в особистому кабінеті.
 • Інформування про успішну оплату через email або Telegram.
 • Доступність сервісу будь-де та за відсутності світла.

Підключити сервіс та отримати QR-код можна самостійно у налаштуваннях особистого  кабінету ConcordPay. ConcordPay — універсальна платіжна платформа, яка підтримує всі доступні способи оплати та готові рішення для налаштування приймання платежів, які підходять для популярних СMS і SaaS-рішень. Із платіжним агрегатором ConcordPay покупці зможуть використовувати всі сучасні способи оплати товарів і послуг: картки, електронні гаманці та інші платіжні сервіси. ConcordPay є частиною фінтех-екосистеми Concord Fintech Solutions.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті: