Banker.Тижневик: що українські банки зробили за минулий тиждень (24-28 жовтня)

31 Жовтня 2022

Чим жили українські банки і бізнес протягом минулого тижня, скільки корисного та важливого зробили, як змінилися їхні фінансові показники, яка ситуація з клієнтами, продуктами та відділеннями, які нові проєкти запустили – про це та інше вони розповідають у рубриці-дайджесті «Банківський тижневик» на Banker.ua.

Головний Telegram-канал банкірів

Пресслужба ПУМБ:

На минулому тижні ПУМБ запустив сервіс отримання пластикової дебетової картки від банку за допомогою Нової пошти. Для оформлення картки у додатку ПУМБ Online існуючим клієнтам банку необхідно обрати сервіс «Нова карта» – «Пластикова» та замовити додаткову картку із доставкою Новою поштою.

Новим клієнтам банку необхідно встановити додаток ПУМБ Online (Android або іOS) та зареєструватися за допомогою цифрових документів.  Після цього користувач може відкрити та активувати дебетову карту і 24/7 вирішувати свої щоденні фінансові питання.

Доставка карт здійснюється на обране клієнтом відділення або поштомат Нової пошти лише на територію, підконтрольну владі України. Вартість та строк доставки дебетових карток ПУМБ  регулюються поштовим оператором.

otpbank-icon

Пресслужба ОТП Банку:

Минулого тижня ОТП Банк отримав нагороду HR-бренд Україна – 2022 у партнерській номінації від Handy.ai «Human-centric communications success» за проєкт OTP Helps Ukraine.

У межах цього проєкту банк надавав допомогу працівникам, особливо тим, хто опинився у зоні окупації та бойових дій, хто не мав необхідних ліків, хто потребував фінансової підтримки та прихистку, а також запустив масштабну благодійну програму OTP Bank Helps Ukraine. Це інтернет-платформа, що збирає кошти на низку благочинних ініціатив по всій Україні.

Премія HR-бренд Україна – головна щорічна незалежна й авторитетна премія в Україні за найбільш успішні проєкти в галузі управління людським капіталом, репутацією та іміджем компаній як роботодавців.

Також, в рамках благодійного проєкту OTP Bank Helps Ukraine ОТП Банк оголосив про нову ініціативу – збір допомоги для комунального обласного закладу охорони здоров’я у м. Кропивницький.

Навантаження на фахівців, які працюють у цьому закладі, значно зросло, адже місто стало гуманітарним хабом для десятків тисяч переселенців, яких війна змусила покинути дім. Значно почастішали звернення як дорослих, насамперед захисників, а також дітей, які потребують серйозного оперативного втручання. Утім, через вкрай застаріле хірургічне обладнання, зокрема щелепно-лицьового призначення, фахівці не можуть надати якісні медичні послуги. Тому представники Кіровоградської обласної військової адміністрації звернулися з проханням про допомогу до ОТП Банку, який разом з БФ «Благомай» реалізує благодійний проєкт OTP Bank Helps Ukraine.

Дізнатися більше про проєкт, а також допомогти лікарні можна за посиланням.

Пресслужба РАДАБАНКу:

Наприкінці минулого тижня відбулася значна подія для РАДАБАНКу.

В рамках Міжнародного Форуму «MORE DIGITAL BANKING & Wartime and money», організатором якого виступив Міжнародний Фінансовий Клуб «БАНКИРЪ», відбулася урочиста церемонія нагородження переможців XIV – Всеукраїнського конкурсу «БАНК РОКУ – 2022», в якому РАДАБАНК щороку бере участь.

АТ «АБ «РАДАБАНК» визнано Банком №1 за депозитними програмами для населення за версією МФК «БАНКИРЪ».

Для Банку це нагородження є оцінкою нашої сумлінної праці та підтвердженням того, що обрана стратегія розвитку веде нас вірним шляхом.

Пресслужба Альянс Банку:

Незважаючи на складний стан фінансової системи та повномасштабну війну, 26 жовтня Міжнародний фінансовий клуб “БАНКИРЪ” провів конкурс «БАНК РОКУ» серед українських банків для того, аби визначити здобутки учасників банківського ринку на своїй професійній ниві.

Серед усіх учасників цього рейтингу Альянс банк виборов перемогу в двох номінаціях – “Найкращий SME bank – 2022” та “Найкращий банк для цифрових банківських послуг”.

Цього року конкурс проходив під гаслом «Фінансова оборона України», а банки змагалися між собою у 34-х різних номінаціях.

Пресслужба IBOX BANK:

IBOX BANK визнано одним із найкращих роботодавців України. Оргкомітет Всеукраїнського онлайн-марафону номінантів “Премії HR-бренд 2022” оголосив переможців конкурсу. HR-експерти зі всієї України за допомогою онлайн-голосування визнали найкращим та нагородили відзнакою проєкт першого транзакційного банку IBOX BANK.

Також минулого тижня International Financial Club “Bankir” визнав IBOX BANK лідером транзакційного банкінгу в Україні. Лауреатами XIV Всеукраїнського конкурсу «Банк року», який цьогоріч має приставку «Фінансова оборона України», стали 20 фінустанов, серед яких банки та страхові компанії. Перший транзакційний банк IBOX BANK другий рік поспіль перемагає у номінації «Лідер транзакційного банкінгу».

Минулий тиждень також став переможним для АТ «Айбокс банк» і на міжнародній арені – в столиці Естонії, Таллінні нагороджували лауреатів міжнародної премії Go Global Award. Конференція зібрала сотні керівників найінноваційніших компаній зі всього світу. На ній були присутні представники 89 країн. Цього року нагороди Go Global Award присуджували тим копанням, які попри важкі часи демонструють інновації та стійкість. Український транзакційний банк IBOX BANK отримав міжнародну премію Go Global Award 2022 у номінації «Банк року».


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті: