Banker.Тижневик: що українські банки зробили за минулий тиждень (27-31 березня)

03 Квітня 2023

Чим жили українські банки і бізнес протягом минулого тижня, скільки корисного та важливого зробили, як змінилися їхні фінансові показники, яка ситуація з клієнтами, продуктами та відділеннями, які нові проєкти запустили – про це та інше вони розповідають у рубриці-дайджесті «Банківський тижневик» на Banker.ua.

Головний Telegram-канал банкірів

Пресслужба РАДАБАНКу:

Минулого тижня ми вчергове нагадали клієнтам, що в РАДАБАНКу триває весняна акція, завдяки якій можна отримати знижку 50% на оренду сейфів.

Скористатися пропозицією можуть нові та діючі клієнти з 8 березня по 8 червня 2023 року включно, які не користувалися індивідуальними сейфами останні 90 днів в період.

Також ми анонсували старт продажу у київських відділеннях РАДАБАНКу пам’ятних медалей Національного банку України «Місто героїв – Миколаїв» та «Місто героїв – Чернігів».

На початку цього тижня медалі будуть доступні до продажу й в інших відділеннях мережі РАДАБАНКу по Україні. Медалі виготовлені з нейзильберу, діаметром 35 мм та представлені в буклеті.

Пресслужба Concord Fintech Solutions:

Минулого тижня СoncordBank отримав срібло у номінаціях «Провідні технології та інновації» та «Найкраща преміальна картка» щорічної всеукраїнської премії FinAwards, яка визначає найкращі фінансові продукти, клієнтські сервіси, IT-впровадження та рекламні проєкти ринку фінансових послуг.

У номінації  «Провідні технології та інновації» змагались 17 провідних банків і компаній, які  протягом року запровадили нові технологічні розробки, оптимізацію процесів та  створили додаткову цінність для клієнтів.  За номінацію «Найкраща преміальна картка» боролися комплексні пропозиції 18 банків для клієнтів, з рівнем доходу істотно вищим за середній.

Крім того, у рамках ініціативи НБУ Global Money Week Конкордбанк організував інтерактивну екскурсію для дітей-переселенців із Маріуполя, Волновахи, Покровська та Сєвєродонецька.

Діти змогли побачити те, що зазвичай не бачать клієнти: як працює рахувальна машинка, що робить касир у разі знаходження фальшивої купюри, як рахують монети та як пакують банкноти, як працюють банківські картки та працюють інкасатори. Багато тонкощів роботи у банківській галузі та порад з фінансової грамотності стали відомі для дітей завдяки такому заходу. Наприкінці події ковальські ритуали перетворення авторських монет на талісмани стали приємним подарунком для всіх діток.

«Підвищення фінансової грамотності – це необхідність сучасного світу, у якому банківські технології розвиваються дуже активно. Це також створює й багато можливостей, які важливо показати дітям та молоді. Наші екскурсії для дітей не лише надають інформацію про роботу банку, а й мають соціальну місію. Ми також показали їм традиції та історію виготовлення монет. А створені за нашим унікальним дизайном монети-талісмани, виготовлені дітьми, ми передамо бійцям ЗСУ в госпіталі міста Дніпра. На монетах написані найголовніші зараз слова: «За волю і Перемогу!» – розповів Голова правління банку Конкород Юрій Задоя.

Також представники ConcordBank (АТ «АКБ «КОНКОРД») взяли участь у першій зустрічі для великих платників податків у межах проєкту Європейської бізнес-асоціації (ЄБА).

Ініціатива Dnipro FinTax Solutions присвячена найбільш актуальним та обговорюваним питанням у сфері оподаткування. Проєкт передбачає чотири зустрічі із прямим діалогом між бізнесом, Східним міжрегіональним управлінням ДПС з роботи з великими платниками податків і Головним управління ДПС у Дніпропетровській області.

У 2023 році Конкорд банк перейшов до категорії великих платників податків, сплативши за 2022 рік понад 151 млн грн податків і зборів.

За результатами першого вебінару «Трансфертне ціноутворення» найбільш корисним його учасники визначили можливість проаналізувати найбільш поширені помилки, яких припускаються великі компанії. Зокрема на прикладі реальних кейсів із судової практики дослідили причини суперечок і позицію судів.

гривна

Представники банку «КОНКОРД» впевнені, що такі заходи є корисним майданчиком для діалогу, адже дозволяють обговорити багато актуальних питань безпосередньо з представниками ДПС. Окрім того, представники бізнесу отримують додаткову нагоду дізнатися корисну інформацію та роз’яснення напряму від регуляторів.

Пресслужба Банку Кредит Дніпро:

Банк Кредит Дніпро продовжує втілювати  бажання  українців. Минулого тижня банк дав зелене світло на кредит до 500 000 грн і строком від 12 до 60 місяців. Для оформлення знадобиться мінімальний пакет документів.

Банк запропонував онлайн відкриття депозиту «Надійний» з прибутком до 18% річних. Отже, отримати додатковий прибуток до 18% тепер можна без відвідувань відділень.

Зрозумілі та вигідні умови депозиту «Надійний»:

  • Максимальна ставка – 18% річних у гривні;
  • Строк депозиту – 1, 3, 6 та 12 місяців;
  • Мінімальна сума вкладу – 500 грн;
  • Виплата відсотків щомісячно або в кінці строку.

Поповнення можливе протягом першого місяця для депозитів строком від 2 місяців.

Пресслужба Ідея Банку:

Минулий тиждень видався досить плідним для Ідея Банку. Банк отримав чергову нагороду – золото у номінації «Кращий кредит готівкою» за програму кредитування «На старт» у премії FinAwards 2023, яка щорічно визначає кращих професіоналів фінансового сектора України.

Окрім цього запроваджено новий готівковий кредит Big Cash, максимальна сума кредиту за яким становить до 300 000 грн, а термін кредитування на вибір клієнта може бути 12, 24, 36, 48 або 60 місяців. А також вигідну пропозицію для всіх клієнтів банку – депозит «Мобільні кошти» до 8,5% річних з можливістю поповнення та дострокового закриття без втрати відсотків.

Пресслужба БАНКУ ІНВЕСТИЦІЙ ТА ЗАОЩАДЖЕНЬ:

Минулого тижня в БАНКУ ІНВЕСТИЦІЙ ТА ЗАОЩАДЖЕНЬ внесли зміни в Умови обслуговування карткових рахунків фізичних (для діючих та нових угод) в межах тарифного плану «Прибутковий гаманець». З 29 березня 2023 року встановили нові розміри процентних ставок за строковими вкладами фізичних осіб. Знизили тарифи на приймання платежів через касу у своїх відділеннях у Черкасах, Вінниці та Полтаві

Нові можливості для бізнес-клієнтів в системі дистанційного обслуговування iFOBS/BIS online – впровадили відразу 3 важливих модулі:

  • iFOBS.eSalary – для  супровіду зарплатних проектів;
  • iFOBS.CorporateCards – для роботи з корпоративними картками VISA Business;
  • iFOBS.Corporate (Кредити).

Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті: