Banker.Тижневик: що українські банки зробили за минулий тиждень (28 листопада – 2 грудня)

05 Грудня 2022

Чим жили українські банки і бізнес протягом минулого тижня, скільки корисного та важливого зробили, як змінилися їхні фінансові показники, яка ситуація з клієнтами, продуктами та відділеннями, які нові проєкти запустили – про це та інше вони розповідають у рубриці-дайджесті «Банківський тижневик» на Banker.ua.

Головний Telegram-канал банкірів

Пресцентр Sense Bank:

З 1 грудня 2022 року Альфа-Банк офіційно змінив назву на АТ «Сенс Банк».  Відповідні зміни було внесено до статутних документів та державного реєстру.

Sense Bank продовжує виконувати всі свої зобов’язання перед клієнтами та контрагентами як правонаступник Альфа-Банку Україна. У зв’язку з перейменуванням банку не потрібно звертатися до відділень, перевипускати картки чи переоформлювати будь-які документи. Банк продовжує працювати у звичному режимі.

Ребрендинг було втілено за максимально короткий для українського ринку термін – близько 3 місяців. В цілому до проєкту було задіяно десятки підрозділів банку, понад 550 різноманітних завдань в роботі.

Зміни інтегрували у:

– цифрові канали роботи з клієнтами (Sense SuperApp та IFOBS);

– пристрої самообслуговування (банкомати, торгові термінали, термінали в зонах самообслуговування, POS-термінали);

– системи інтеграції з бізнес-партнерами (e-commerce, інтернет-платежі, кредитування/швидка розстрочка);

– відділення тощо.

Пресслужба ОТП Банку:

Минулого тижня Європейський банк реконструкції та розвитку та ОТП Банк уклали угоду за програмою розподілу ризиків (Risk Sharing Program).

Згідно з умовами угоди, забезпеченням по кредитах, що ОТП Банк надаватиме позичальникам, виступатиме покриття ризиків з боку ЄБРР в розмірі до 50% нового кредитного портфелю. Ліміт фінансування за програмою складає 30 млн євро.

Взяти участь у програмі можуть підприємства з критично важливих галузей української економіки: сільське господарство та пов’язані з ним послуги, харчова промисловість, транспорт і логістика, торгівля товарами першої необхідності, інші.

Також ОТП Банк разом з Masterсard розпочали акцію, за умовами якої усі поточні та нові власники картки Ладна від ОТП Банку можуть взяти участь у розіграші 30 сертифікатів на «Максимальну» підписку від Мегого.

Для цього потрібно додати існуючу картку Ладна в ApplePay/GooglePay або відкрити картку Ладна безкоштовно online за 1 хвилину в мобільному додатку від OTP Bank, зробити покупки Ладною карткою з Google/Apple Pay від 200 грн в магазині чи інтернеті та автоматично стати учасником акції. Кожна транзакція на вказану суму бере участь у розіграші. Акція триває до 18.12.2022 р.

Підписка «Максимальна» від Megogo дає можливість завантажувати фільми, дивитись Чемпіонат Світу, Лігу Чемпіонів і будь-які топові футбольні матчі, слухати аудіокниги, обирати нові серіали і ще безліч всього. Детальніше про акцію можна дізнатися за посиланням.

Крім того, Благодійний проєкт OTP Bank Helps Ukraine спільно з естонською онлайн-галереєю сучасних картин plARTform розпочали збір коштів для дітей героїв, які загинули, захищаючи Україну. З цією метою організовано онлайн-виставку та аукціон «Обличчя, кольори та тіні війни».

Куратори виставки обрали та представили близько 30 робіт переважно українських митців. На відкритому онлайн-аукціоні можна купити картину за стартовою ціною або встановити вищу ціну. Кошти, зібрані під час продажів, буде надіслано на допомогу дітям героїв, які загинули, захищаючи України. Виставка-аукціон триватиме до 26 грудня. Водночас, допомогти можна також завітавши на сайт і зробивши благодійний донат, що буде передано дітям героїв.

цвета флага Украины, сердце

Благодійний проєкт OTP Bank Helps Ukraine було започатковано з метою допомоги українцям, які постраждали від війни та злочинів росії. Реалізується у партнерстві з БФ «Благомай».

BIS Bank-icon

Пресслужба БАНКУ ІНВЕСТИЦІЙ ТА ЗАОЩАДЖЕНЬ:

В БАНКУ ІНВЕСТИЦІЙ ТА ЗАОЩАДЖЕНЬ діє з 1 грудня до 31січня  чудова пропозиція для бізнес –клієнтів «Зустрічай 20-23». Це строковий депозит з відсотковою ставкою до 23%. Депозит має привабливі умови, адже термін розміщення коштів становить 60 днів, а розмір відсоткової ставки є вищим, ніж за стандартними депозитами.

Також оновили мобільний додаток, відтепер BIS24 матиме новий функціонал – можливість здійснити Р2Р перекази за картками платіжної системи ПРОСТІР. Оновлена версія додатку буде доступна у магазинах застосунків Apple App Store / Google Play найближчими днями.

Крім того, БАНК ІНВЕСТИЦІЙ ТА ЗАОЩАДЖЕНЬ  постійно розширює перелік  зручних послуг для своїх клієнтів та пропонує скористатись послугами інноваційної платіжної системи для здійснення бізнес платежів VISA B2B CONNECT. Це швидка, безпечна і ефективна платформа, яка була спеціально розроблена для сфери міжнародних корпоративних платежів. Дізнавайтеся більше про сервіс за телефоном: 0800 503 005.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті: