Banker.Тижневик: що українські банки зробили за минулий тиждень (29 травня-2 червня)

05 Червня 2023

Чим жили українські банки і бізнес протягом минулого тижня, скільки корисного та важливого зробили, як змінилися їхні фінансові показники, яка ситуація з клієнтами, продуктами та відділеннями, які нові проєкти запустили – про це та інше вони розповідають у рубриці-дайджесті «Банківський тижневик» на Banker.ua.

Головний Telegram-канал банкірів

Пресслужба Банку Кредит Дніпро:

Банк Кредит Дніпро минулого тижня оновив застосунок FreeBank. Що саме зробили:

  • оновили розділ Депозити — тепер всі доступні депозити відображаються одразу без фільтрів за умовами.
  • внесли рейтинг отримувачів у розділі Платежі — найпопулярніші тепер завжди відображатимуться зверху.
  • створили додаткові поля для призначення платежу при формуванні розрахунків за реквізитами.
  • виправили низку багів.

Пресслужба COMINBANK:

За підсумками 1-го кварталу 2023 року від рейтингового агентства «Стандарт-Рейтинг» (Україна) COMINBANK посів 8-е місце у ТОП-12 банків з найнадійнішими (привабливими) депозитами.

Експерти підкреслили, що банк має міцну дохідну базу, його діяльність у перші місяці року була стабільно прибутковою. Також станом на 01.04.2023 року АТ «КОМІНБАНК» сформував значний запас адекватності регулятивного капіталу Н2, якій дорівнював 18,96% при нормативі 10%.

«За 30 років успішної роботи на ринку України наш банк уособлює турботу і підтримку. Наша перевага – це індивідуальний підхід до клієнта: натхненна потужна робота експертної команди для вигідної співпраці у примноженні своїх заощадження. У COMINBANK ми пропонуємо депозитні програми, які навіть у важкі часи війни допомагають українцям грамотно управляти особистими фінансами, безпечно зберігати гроші й комфортно їх накопичувати», – заявила Тетяна Путінцева, Голова Правління АТ «КОМІНБАНК».

Пресслужба ПУМБ:

З минулого тижня отримати кредит для ФОП на розвиток бізнесу у банку ПУМБ стало просто як ніколи. Відтепер усі фізичні особи-підприємці можуть легко подавати заявки та отримувати рішення за позикою «всеБІЗНЕС» у сумі до 500 тис грн незалежно від наявності відкритого рахунку у банку. Весь процес подачі повністю дистанційний та не займе більше декількох хвилин. Все, що потрібно зробити підприємцю для отримання рішення про фінансування, – це заповнити коротку анкету на сайті ПУМБ.

Дотепер подати заявку на кредит «всеБІЗНЕС» підприємці мали змогу тільки після відкриття поточного рахунку у банку, в особовому кабінеті ПУМБ Digital Business. Сьогодні ПУМБ запропонував ФОП унікальне дистанційне рішення, яке дозволяє ще простіше отримати рішення за кредитом.

бизнес

Також ПУМБ продовжив дію всіх карток банку (деботових та кредитних), термін яких завершився або сплине протягом найближчих місяців до 31 серпня 2023 року. У разі закінчення терміну дії, картки ПУМБ продовжать працювати як для оплати покупок та послуг, так і для отримання готівки. Також, буде доступною оплата через електронний гаманець GPay або Apple Pay за допомогою смартфону. Можливі обмеження на операції, які вимагають введення терміну дії картки. Наприклад, під час оплати в мережі Інтернет.  Якщо ж клієнт ПУМБ все ж таки потребує перевипуску карти, то зробити це у наступим чином: замовити віртуальну карту у додатку ПУМБ Online (доступно лише для дебетових карток), замовити нову картку у додатку та ПУМБ Оnline отримати у найближчому відділенні Нової Пошти або поштоматі (доступно лише для дебетових карток) або оформити нову картку найближчому працюючому відділенні банку.

Згідно з даними НБУ, у першому кварталі 2023 року ПУМБ посів другу позицію серед українських банків за приростом залишків на рахунках  фізичних осіб у гривні (як строкових депозитів, так і усіх пасивів у гривні).

Це ознака надійної та стабільної роботи банка. Також, про довіру до ПУМБ говорить і те, що 86% клієнтів, попри війну, перерозміщують свої депозити в банку. Як банк-партнер Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, за 12 місяців 2022 року, ПУМБ виплатив понад 715 млн грн. Загалом, з 2015 року банк, як агент ФГВФО, здійснив виплат на суму понад 6 млрд грн.

Пресслужба РАДАБАНКУ:

Минулого тижня відбувся двадцять сьомий за рахунком «Кубок ФШД з рапіду серед любителів», який пройшов за підтримки попечителя Федерації шахів Дніпра АТ «АБ «РАДАБАНК» в особі Голови Правління Андрія Грігеля. У турнірі взяли участь 20 гравців, в тому числі й Андрій Грігель. Кожному учаснику турніру, Андрій Грігель вручив спеціальні подарунки від РАДАБАНКу. Співпраця в підтримці розвитку шахових традицій в Дніпрі має велике значення – це не тільки соціальна відповідальність як банку, а й відображення цінностей та пріоритетів компанії в цілому.

Також РАДАБАНК потрапив до рейтингу стійкості банків за перший квартал 2023 року, який підготував «Мінфін». До рейтингу традиційно потрапили банки, на рахунках яких розміщено не менше 1 млрд грн від фізичних осіб. Було розглянуто 33 установи. РАДАБАНК посів 20 сходинку цього рейтингу поліпшивши свою позицію на 9 пунктів порівняно з IV кварталом 2022 року.

рейтинг главная

Також «Мінфін» опублікував ренкінг банків за показником лояльності вкладників та визначив його за декількома факторами. Насамперед, це частка банку на депозитному ринку, а також абсолютний та відносний показники приросту портфеля вкладів населення. За результатами першого кварталу 2023 року РАДАБАНК займає 12 сходинку цього ренкінгу серед найбільших банків України, підійнявшись на 11 пунктів у порівнянні із результатами IV кварталу 2022 року.

Пресслужба БАНКУ ІНВЕСТИЦІЙ І ЗАОЩАДЖЕНЬ:

Минулого тижня в АТ «БАНК ІНВЕСТИЦІЙ ТА ЗАОЩАДЖЕНЬ» стартувала акція «Прості розрахунки – круті подарунки».

В період акції, з 01.06.2023 по 31.08.2023, клієнти мають унікальну можливість отримати неймовірні подарунки.

Умови участі в акції прості:

  • Маєте бути власником картки VISA від БІЗБАНКУ
  • Здійсніть 15 покупок за допомогою карти VISA на суму від 300 гривень кожна, і будьте серед 50 клієнтів, що отримають гарантований кешбек у розмірі 300 гривень на картку VISA!
  • Для всіх, хто здійснить покупки на суму від 5 000 гривень, щомісячно ми розігруємо 15 сертифікатів на суму 1 000 гривень від Rozetka.

А головний приз – Apple MacBook Air M1 Chip 13″/25. Визначення переможців відбудеться  21 вересня 2023 року серед всіх учасників акції.

Пресслужба Concord Fintech Solutions:

1 червня стартував London Design Biennale –  визначна культурна подія у світі митців з різних країн Європи. Цього року, за підтримки банку Конкорд, вперше був створений український павільйон, де національні дизайнери представлятимуть свої роботи.

В павільйоні демонструють роботи з різних міст України, серед експозицій предмети, які виготовляли в Харкові, Луцьку, Закарпатті, Дніпрі, Одеси, та у Києві.

«Мене дуже вразила робота Сергія Готвянського – дизайнера з мого рідного міста Дніпра. Уявіть, він зробив індустріальні об’єкти: водонапірну башту, градирню, резервуари для газу та зерна! А українські майстри відтворили ці об’єкти в дубі з Карпат і солі з унікального, єдиного у світі родовища в Соледарі, у донбаському вугіллі, у граніті з Катеринівського родовища та криворізькому залізі», – розповіла у своєму ТГ- каналі NEOLena меценатка, акціонерка ConcordBank Олена Сосєдка.

Участь робіт українських дизайнерів у цьому заході посилює культурну представленість України у світі європейського дизайну та створює нові можливості для реалізації найсміливіших дизайнерських ідей наших митців.

Також ConcordBank продовжує реалізацію проєкту НБУ «Фінансова оборона. Професія банкір». У межах цього проєкту, який спрямований на навчання молодого покоління фінансової грамотності  та кібербезпеки, у відділеннях банку Конкорд протягом минулого тижня відбулися чергові екскурсії для учнів дніпровського Ліцею міжнародних відносин та дітей співробітників банку. Амбасадор спільних з НБУ просвітницьких програм банку, член Наглядової ради ConcordBank Валентин Міняйло розповів дітям про кібербезпеку у фінансових відносинах та основи фінансової грамотності. Діти вийшли з банку Конкорд з новими знаннями та приємними подарунками. ConcordBank й надалі продовжує реалізацію проєкту, спрямованого на формування фінансової культури серед молоді.

Крім того, 1 червня 2023 року European Business Association відзначила нагородою ConcordBank за професійне використання сили слова. Протягом 2023 року банк «КОНКОРД» став чемпіоном за кількістю опублікованих на сайті EBA пресрелізів, статей і блогів. Представники European Business Association (EBA) вражені кількістю інфоприводів про запуск інновацій і здобутки банку та окремо виділяють якість висвітлення цих новин.

«Коли банк активно розвивається, впроваджує інновації та реалізує проєкти з підтримки ЗСУ та благодійні ініціативи, тоді не доводиться довго шукати слова, як це описати. Департамент PR СoncordBank пишається цією нагородою та продовжує робити так, щоб всі знали про головні здобутки та новини банку», – зазначила Ганна Кондракова, керівниця Департаменту комунікацій та PR Сoncord Fintech Solutions  – першої в Україні відкритої фінтех-екосистеми, до складу якої входить ConcordBank.

А NEOBANK приділив окрему увагу побажанням клієнтів та реалізував корисні оновлення у застосунку. Відтепер за потреби можна сформувати довідки: про наявність рахунку та відсутність заборгованості, до того ж українською або англійською мовами. Знайти їх можна через меню «Отримати» / «Довідки». Ще запровадили нову опцію «Туристичне страхування», яка знадобиться для відпустки у українському Криму.  Її можна знайти через меню «Страхування».


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті: