Banker.Тижневик: що українські банки зробили за минулий тиждень (30 січня-3 лютого)

06 Лютого 2023

Чим жили українські банки і бізнес протягом минулого тижня, скільки корисного та важливого зробили, як змінилися їхні фінансові показники, яка ситуація з клієнтами, продуктами та відділеннями, які нові проєкти запустили – про це та інше вони розповідають у рубриці-дайджесті «Банківський тижневик» на Banker.ua.

Головний Telegram-канал банкірів

Пресслужба ОТП Банку:

Минулого тижня ОТП Банк підвищив ліміт на видачу готівки у своїх банкоматах для держателів карток інших банків з 5 тис. грн до 10 тис. грн за одну транзакцію. Як і раніше, таких транзакцій може бути декілька.

Утім слід пам’ятати, що в умовах воєнного стану діють обмеження з боку Національного банку на зняття готівки на території України – не більше, ніж 100 тис. грн на день згідно із відповідною постановою регулятора.

ОТП Банк не стягує додаткових комісій за зняття коштів у своїх банкоматах для держателів карток інших банків, але попередньо потрібно уточнювати, чи стягує таку комісію банк-емітент картки.

Також треба враховувати, що сума готівки, яку можна отримати за карткою іншого банку у банкоматах ОТП Банку, залежить від залишку коштів у банкоматі та ліміту банку-емітента платіжної картки.

Разом з тим у межах благодійної програми OTP Bank Helps Ukraine ОТП Банк реалізував черговий проєкт «Ноутбуки – вчителям-переселенцям».

Дванадцять ноутбуків на загальну суму 300 тис. грн було передано учителям з Херсонської, Харківської, Донецької, Луганської Запорізької областей, які живуть зараз на території Городоцької територіальної  громади на Хмельниччині. Усі вони – внутрішньо переміщені особи, які продовжують виконувати свій професійний обов’язок: навчають дітей, у т.ч. дітей-переселенців по всьому світу. Проєкт реалізовано за допомогою ГО «Успішна нація» та NGO HelpChain.

Нагадаємо, серед чисельних попередньо реалізованих заходів у межах проєкту OTP Bank Helps Ukraine – придбання двох апаратів ШВЛ для Першого мобільного шпиталю ім. Пирогова, закупівля двох комплектів захисного одягу від рентгенівського опромінення в хірургію Міської клінічної лікарні №6 Дніпровської міської ради, ініціатива «Збери дитину-переселенця до школи» для дітей з родин переселенців Донецької та Луганської областей, збір необхідної суми для облаштування укриття у Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей у с.Хмільниця на Чернігівщині, придбання комплектів постільної білизни для Cмілянського будинку-інтернату, а також великий проєкт «Дітям героїв». У його межах OTP Bank Helps Ukraine спільно з естонською онлайн-галереєю сучасних картин plARTform організували онлайн-аукціон картин українських художників «Обличчя, кольори та тіні війни» та провели збір коштів для дітей героїв, які загинули, захищаючи Україну. Також нещодавно ОТП Банк передав до «Київського міського центру нефрології та діалізу» дефіцитні витратні матеріали для апарату гострого гемодіалізу на суму близько 1 млн грн.

Пресслужба Альянс Банку:

Альянс банк минулого тижня обрав 10 переможців та дарує smart-подарунки. Загалом ми маємо 10 щасливчиків, які стали переможцями зимової акції від Альянс банку та вже зовсім скоро триматимуть у руках свої smart-подарунки: новенький телефон Samsung Galaxy S22 або бездротові навушники (Samsung Galaxy Buds Pro).

Нагадаємо, що цієї зими отримати один з десяти smart-подарунків міг кожен. Для того, аби автоматично стати учасником акції, потрібно було з 15.12.2022 до 31.01.2023 зробити від 5 покупок з карткою Альянс на загальну суму від 2000 грн.

банковская карта

Дякуємо, що ви залишаєтесь з нами та довіряєте нам вирішення дрібних та великих фінансових питань. Вітаємо наших переможців!

Пресслужба Сoncord Fintech Solutions:

2 лютого відбулася одна з найбільш відомих подій української фінтех галузі – премія PaySpace Magazine Awards 2022 де визначаються найкращі українські фінтех-бренди у 12 категоріях. Цього року  премія проводилась у  онлайн форматі і була присвячена незламності українського фінтеху, який виступив справжнім фінансовим щитом країни з початку повномасштабного вторгнення, та який і зараз продовжує наближати перемогу України, забезпечуючи стабільність грошових потоків, фінансових сервісів та платежів.

За результатами голосування читачів PaySpace Magazine та відомих фінтех-експертів: NEOBANK визнали одним з найкращих банків у своїй категорії, він отримав бронзу у номінації «Найкращий цифровий банк» в Україні.

«Для мене ця нагорода є перш за все радість та почуття подяки команді NEOBANK для всіх, MustPay, Concord bank, ProCard. Таке визнання – це командний результат. Будемо й надалі робити наш діджитал-банкінг зручнішим для вас» – зазначила Оксана Мунтян, керівниця проєкту NEOBANK для всіх.

Крім того, з 7 березня 2023 введено максимальний розмір комісії за переказ на рахунки в інших банках за реквізитами IBAN у національній валюті клієнтів СoncordBank та у мобільному NEOBANK для всіх за рахунок власних коштів, а саме:

  • за тарифами на випуск та обслуговування банківських платіжних карток АТ «АКБ «КОНКОРД» роздрібного бізнесу «Зарплатна Конкорд», «ONE», «Дебетова Конкорд», «Пенсійна», «Віртуальна», «Партнерська», «Дохідна Конкорд», «Кредитка «Golden Dream», «inJoy», «ITEM–2018», «Ветеран», «Соціальна картка Конкорд» та VIP-бізнесу VISA INFINITE, WORLD ELITE, PLATINUM, PLATINUM AFFLUENT, «Топменеджер», «VIP-менеджер», FREE (INFINITE FREE, WORLD ELITE FREE, PLATINUM FREE), «Лояльність» (WORLD ELITE+ та MC PLATINUM+): становить 0,9%, або max 300 грн*.

* Було – 0,9%.

  • за тарифами на випуск та обслуговування банківських платіжних карток АТ «АКБ «КОНКОРД» роздрібного бізнесу «NEOCARD» та «LITECARD»: до 20 000 грн включно на місяць – не тарифікується; понад 20 000 грн становить 0,9%, max 300 грн*. 

* Було до 20 000 грн включно на місяць – не тарифікується; понад 20 000 грн – 0,9%.

З оновленими тарифами можна ознайомитися у відповідному розділі.


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті: