Banker.Тижневик: що українські банки зробили за минулий тиждень (31 жовтня-4 листопада)

07 Листопада 2022

Чим жили українські банки і бізнес протягом минулого тижня, скільки корисного та важливого зробили, як змінилися їхні фінансові показники, яка ситуація з клієнтами, продуктами та відділеннями, які нові проєкти запустили – про це та інше вони розповідають у рубриці-дайджесті «Банківський тижневик» на Banker.ua.

Головний Telegram-канал банкірів

Пресслужба ПУМБ:

ПУМБ запропонував клієнтам реферальну програму «Запроси друга». Клієнти банку можуть отримати грошові винагороди за рекомендації друзям відкрити кредитку всеМОЖУ Online або картку для власних коштів всеКАРТА. Винагороду можна отримати, обравши у мобільному додатку ПУМБ Online меню «Запросити друга» та надіславши згенероване запрошення через месенджер другу, який не є клієнтом банку. Сума винагороди Акції «Запроси друга» становить по 100 грн кожному учаснику за відкриття та активацію кредитної картки «всеМОЖУ Online» або по 50 грн кожному учаснику за відкриття та активацію дебетової картки «всеКАРТА». З суми винагороди утримуються податки та збори у розмірі 19,5%.

У листопаді ПУМБ продовжив дію кешбеку на комунальні послуги та додав нову категорію – громадський транспорт. Також, у мобільному додатку ПУМБ Online вже доступні нові партнерські пропозиції кешбеку:

 • Multiplex – 3% на всі квитки у кіно на сайті, в мобільному застосунку чи у касі (кешбек не нараховується за оплати у барі кінотеатру)
 • TEAHOUSE – 20% на купівлю чаю, кави, какао, посуду і подарунків на сайті Teahouse.ua

Нагадуємо, що продовжується дія кешбеку від інших партнерів:

 • MOYO – 1% кешбеку на всі товари на сайті та у магазинах мережі
 • INTERTOP Fashionshop* – 6% кешбеку на весь асортимент на сайті та у додатку
 • Київстар ТБ** – 50% кешбеку за оплату пакету Преміум HD на 6 місяців
 • MasterZoo – 5% кешбеку на товари для домашніх улюбленців на сайті
 • Flowers.ua – 15% кешбеку на замовлення у мобільному застосунку
 • ADONIS – 3% кешбеку на всі послуги у багатопрофільному медичному центрі для дітей і дорослих
 • Страхування – 10% кешбеку за оформлення Автоцивілки або Зеленої карти на сайті ПУМБ
 • BS-Partner – 5% кешбеку на техніку Bosch та Siemens
 • SAT.UA– 5% кешбеку на послуги перевезення вантажів

Більше інформації щодо партнерських пропозицій – у ПУМБ Online. Максимальна сума кешбеку від партнерів залежить від умов пропозиції кожного з них. Мінімальна сума для виводу кешбеку – 100 грн. Утримується податок у розмірі 19,5%. Нагадуємо, що загальна сума накопичень за місяць складається з суми кешбеку від банку та від партнерів. Клієнти банку можуть обирати будь-які цікаві їм пропозиції, аби отримати максимальну кількість винагород. Більше про кешбек ПУМБ читайте за посиланням.

Пресслужба Альянс Банку:

Минулого тижня у мережі Альянс Банку сталося поповнення. Відкрилися двері нового відділення у файному місті Тернополі.

Воно розташоване за адресою: м. Тернопіль, вул. Руська, 19. Працює з понеділка до п’ятниці з 09:00 до 18:00. Наші співробітники професійно виконують свою роботу і завжди радо проконсультують Вас з будь яких банківських питань. Запрошуємо Вас відвідати нас! Чекаємо кожного!

otpbank-icon

Пресслужба ОТП Банку:

Минулого тижня тарифний пакет «ОТП Бізнес Ліга+» увійшов до п’ятірки банківських пропозицій для приватних підприємців та підприємств з найнижчими тарифами за здійснення платежів через Клієнт-банк. Рейтинг склали аналітики сайту Bankchart на базі дослідження тарифів 19 українських державних та комерційних банків з точки зору вартості переказу грошей в інші банки через Клієнт-Банк.

Серед переваг, що надає тарифний пакет «OTP Бізнес Ліга+»: безкоштовне відкриття одного чи декількох поточних рахунків, випуск за пільговим тарифом необмеженої кількості корпоративних карток Visa Business / MasterCard Business строком дії 3 роки, виконання необмеженої кількості електронних вихідних платежів у національній валюті протягом розрахункового періоду без додаткових комісій. Окрім того, клієнт, який замовляє тарифний пакет «ОТП Бізнес Ліга+», має можливість безкоштовно підключити та здійснювати розрахункове обслуговування через систему дистанційного обслуговування для корпоративного бізнесу Click OTPay.

Місячний платіж за користування «ОТП Бізнес Ліга +» складає 600 грн. Дізнатися більше інформації, ознайомитися з усіма тарифами та замовити тарифний пакет можна за посиланням.

помощь

Також у межах програми OTP Bank Helps Ukraine було зібрано 95 тис. грн для облаштування укриття у Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей у с. Хмільниця на Чернігівщині, без якого повноцінне функціонування цього закладу неможливе.

На зібрані кошти уже придбано стільці та столики для дітей і персоналу, теплі мати на підлогу, обігрівачі, кулери, подовжувачі. Раніше навесні колектив ОТП Банку також зібрав кошти для допомоги Центру, які було використано на закупівлю ламп, фарби, електропроводки, труб для укриття.

Благодійний проєкт OTP Bank Helps Ukraine було започатковано з метою допомоги українцям, які постраждали від війни та злочинів росії. Реалізується у партнерстві з БФ «Благомай».


Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті: